121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #14736
    Bloodborne demo mikor lesz. Lehet ?
  • Mr Manson
    #14735
    Jónak néz ki, de nem tudja kiolvasni a PSNből ami már megvan :(
  • DarkSector
    #14734
    Utálom a Fifa-t, de én is megnéztem. :)
  • Skyline
    #14733
    Bocs, Swtor. :)
  • Mr Manson
    #14732
    Köszi! Nézem ...
  • n000rbi
    #14731
    PlayStationTrophies.org
  • Mr Manson
    #14730
    Tud valaki valami értelmes PS oldalt ahol a trófeákat meg tudom nézni? Mi van meg mi hiányzik, és mondjuk valami leírás is van hozzá ami esetleg segíthet ha már abszolút nem megy?
  • Laza
    #14729
    Mint pl Én :D Még el sem indítottam :D
  • Totti5
    #14728
    Ez megint epik volt. Fifa ügybe se szakérts mert nevetséges amit írtál.
  • Ulthane
    #14727
    Élő példa vagyok. A FIFA egy szánalom, el nem tudom képzelni, hogy tetsszhet ez bárkinek is. Irreális mozgáskultúrájú játékosok, állandóan begyorsulnak az animációk, a lassításokban látszik, hogy mint a mérgezett egér, futkároznak teljesen irreálisan az emberek,. A kapusok rom hülyék, 2D közönség (mostanra kicsit felturbózva). Ai valaha is látott egy focimeccset, az tudja, hogy gyakorlatilag a fifának köze nincs a labdarúgáshoz.

    S hogy mennyire fogalmuk nincs az EA-nak erről, azt jól bizonyítja, hogy a FIFA 11-ben (lehet azóta se) kapuskirúgásnál lest fújt a bíró. Pedig aki minimálisan konyít a focihoz, az tudja, hogy kirúgásnál nincs les. Írtam egy emailt az EA-nak, és beidéztem a FIFA szabálykönyv vonatkozó részét, ahol leírják, hogy nincs les.

    Szerintetek jött rá válasz???? LOL. Na, nálam itt írta le magát a FIFA-sorozat.

    Ettől függetlenül tegnap leszedtem a demót, mert olyan üres a store, hogy sírni lenne kedvem. Két perc után le is töröltem, pont olyan a játék, mint volt 4 éve. Egy rakat szar.
  • Tatyla
    #14726
    Jók lettek a queens wrath bountyk meg utána a tuti legendary questek
  • Kongy
    #14725
    az meg mindig nem kotor hanem old republic
  • Skyline
    #14724
    Hála a jó égnek úgy működik a játk mint például a Kotor (mmo), nem pedig úgy mint az ES Online...
    Vagyis adott a "mező" ahol ott vannak a vadidegen játékosok is..De amikor fő sztorihelyszínre érsz akkor "lezáródik a mező" és csak te vagy csapatban (fireteam) voltál akkor azok vannak ott. Ez így tökéletes. ES Online ezen a ponton bukott el nálam, a világ legfosadékabb látványa amikor kezded beleélni magad a játékba, jön a főgané erre megjelenik 10-15 nyomorék és elkezdi darálni az idióta jelmezekben....
  • Moby
    #14723
    Tudtuk??? Ki tudta, és mér tudta? És főleg MIT? :D

    A kampány részét letolom, a többi része nem érdekel, mer online. Drognak nemjó, a pvp része kurvaszar, de erről már írtam. Csodás a világa, de ettől én még nem szetettem meg emberekkel játszani, maximum egyedül, mind ellen, ahogy a kz-ban nyomom. Deeee a faszomnak sem hiányzik vmi "csapat" ami jórészt mozgás-gondolkodásképtelen szellemifogyatékosokból áll :)
    A szósölgéming nálam élből bukó, de a destinyvilág rohadtul tetszik.
  • arty
    #14722
    vagy mert ez már inkább true nextgen fifa? :)
  • TDC Geronimo
    #14721
    Over 5.5 million people played the FIFA 15 demo, setting a new record for EA Sports.

    Nem csodálom. Amennyi demo jön mostanában szerintem még az is leszedi, aki nem szereti a focit.
  • arty
    #14720
    Tudtuk, hogy ez lesz! :D
  • Laza
    #14719
    Nem tudom ez hogy megy, de nekem az egy hónapos olyan volt, mintha előfizettem volna a havi csomagra. Bár lehet van valami korlát, mert akkor fel lehetne halmozni ezeket.
  • DarkSector
    #14718
    Srácok ha 5k-ért van valakinek TR lemez promos, akkor jelezzen kérem. :D
  • Kongy
    #14717
    Azt nem tudom majd felhasználni szerintem, mert már volt Plus előfizum.
  • Laza
    #14716
    Nem volt a játékban 30 napos PS+? Vagy az csak a bundleban volt?
  • Kongy
    #14715
    Majd hétvégén tolhatjuk, mert úgyis ingyenes lesz a PS + online része, aztán ha fasza (a Destiny multi), akkor előfizetek PS+-ra.... :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.23. 15:10:18
  • Moby
    #14714
    Én valahol 8-as szint környékén stagnálok. Nem indítottam el release+2 nap óta :D
  • Laza
    #14713
    Vegyél fel, aztán csak lesz majd alkalmunk játszani :)
  • Laza
    #14712
    Nem, de nem is így működik ez máshol sem :)

    Matchmaking, rányomok a küldire és vagy dobjon be egy éppen indulóba, vagy nyisson nekem egyet amibe más be tud csatlakozni. Mondjuk tehetné ezt úgy, hogy addig be lehessen szállni, amíg az ember elér a deathzonáig, ahonnan ugye kezdődik maga a rendes küldi. A küldetés nevén meg írhatná, hogy hány játék van abban a küldetésben (lásd D3 :) ).

    Nem olyan nagy ördöngösség ez, a Strike-nál érdekes mód működik, megoldották. Én nem kívánok annál többet :)

    Egyébként eddig csak Strike-ot játszottam másokkal, abból is kettő volt eddig.

    De úgy látom más játékokkal ellentétben itt fel kell vegyek boldog boldogtalant a barátlistára, hogy érvényesülni tudjak ... más rendszerekben csak valóban azt veszem fel akivel van is valamilyen kapcsolatom :)

    Az lesz, hogy este bemegyek a városba, és minden olyan kap egy invet akinek magyarszki a neve ... úgyis ahogy néztem velük dobál össze :)
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.09.23. 14:35:01
  • Kongy
    #14711
    Én holnap/holnapután kezdek Destiny-zni... Ha gondolod tolhatjuk együtt, bár velem nem fogsz sokra menni, 1-es szintről indulok :D
  • Moby
    #14710
    >Há de ez egy MMO, nem? :)

    És ez mit kellene jelentsen? A térképen minden ponthoz ki kellene írni 300 tök ismeretlen nevet? :) Miért nem veszed fel barátnak azt, akivel már játszottál?
  • Laza
    #14709
    Amúgy ha valaki gondolja felvehet PSN-en: LazaHunt
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.09.23. 12:52:57
  • Laza
    #14708
    Elvileg lesz majd ilyen, egyszer. Bár ha már van 10-20 barátja az embernek, akik rendszeresen játszanak, szerintem instant kikapcsolja. Engem is idegesítette anno X360-on, hogy állandóan írt valamit, illetve Steamen is kikapcsoltam a fenébe. De akinek kell az használja egészséggel.
  • Laza
    #14707
    Há de ez egy MMO, nem? :) A multiplayer a játék lényege, ne az első napon ítéljük meg, majd csak mikor már benépesedett a világ ... aztán meg látok 1-2 rohangáló embert, meg a városban egy rakás magyart akikkel nem lehet kommunikálni (global chat plz), erre vagy vadászok magamnak a fielden társat (amiből 1001 párhuzamos van, így 1-2 emberkével futsz csak össze, ráadásul mind más szintű), hátha azt a küldit csinálja épp, vagy támaszkodhatok a barátlistámra ... ami mondjuk egy Destiny Bundle pakk vásárlásánál érdekes dolog, hiszen lehet csak most léptem be a PS világába, azaz tök üres :)

    Legalább egy nyomorult global chat lenne a városban meg a bolygó felszínén :) Remélem egyszer beleteszik, akár egy 10$-os DLC képében :D
  • Ulthane
    #14706
    Van X360-om, de már nem használom. Egyik barátomat meg pont ez idegesítette kurvára, és letiltotta , mondván, őt nem érdekli, hogy ki mikor jelentkezik be, meg mivel játszik. Sőt, letiltotta az achievementek popupját is. :) Nem vagyunk egyformák...

    Amúgy meg, én nem tudok egyáltalán programozni, de szerintem 3 nap guglizás után megírnám azt a pár kódsort a Sonynak, ami ezt tudja. A lényege kb. ennyi lehet:

    <IF (X,Y) is online ---> send notification "X,Y is online" to (...)/>

    Oszt jónapot. Nem hiszem, hogy erre nincs ideje vagy programozója a Sonynak..
  • Moby
    #14705
    A barátaidon kívül nem fogsz látni senkit. És ez nagyjából az összes játékra igaz.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.23. 12:25:11
  • Laza
    #14704
    Hogy értsem, a csillagtérkép az, ahol kiválasztom a küldit (Set Destination)? Mert ott néztem és nem láttam sehol. Az Orbiton (azaz az űrben lebegő űrhajómnál) a küldi kiválasztása után szintén nem. Próbáltam yt-on nézegetni, de sehol nem találtam olyan videót, ahol látszana ilyesmi, max annyi, hogy ha a barátlistából valaki nyom egy küldit akkor azt a csillagtérképen a küldi mellett is jelzi.

    Csak hát a barátlistám tök üres ... azaz egy ember van benne, aki sosem online :)

    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.09.23. 12:18:22
  • Moby
    #14703
    >A Destiny-ben lehet valahol látni, hogy azt a küldit amit éppen nyomnék csinálják e mások?

    Csillagtérképen látod. Illetve úgy rémlik, hogy orbiton is a listában.
  • Laza
    #14702
    A Destiny-ben lehet valahol látni, hogy azt a küldit amit éppen nyomnék csinálják e mások? Be lehet csatlakozni? Vagy ebből a szempontból teljesen a barátlistára és az előre egyeztetett partikra alapoz?

    A sztori küldiket nyomom, de állandóan egyedül. Ok, a Strikenál a gép automata összedob egy csapatot. De a sima küldiknél kivág a mezőre, ahol ott vannak az alacsony szintű mobok, majd elvezet a küldi helyszínére. Vagy találkozom közben valakivel, vagy nem, de még így sem biztosított semmi, hogy csinálná e valaki ugyanazt.

    14-es vagyok, most végeztem a Holdon, kezd nagyon egy kaptafa uncsi lenni. Eddig az eleje óta minden küldit kapásból nehézre állítottam. Az elején még nyújtott extra kihívást, most már nem annyira, éppen normálisnak tűnik .... bár szintben azért elmentem, mert magasabb vagyok, mint a jelenlegi küldik hard fokozatának szintje.

    Azért jó lenne, ha lenne a játékban olyan, hogy ha kiválasztok egy küldit akkor be tudjon dobni egy random csapatba amelyik szintén azt kezdi. Mivel úgyis mindegyik az Orbitból indul (mint a Strike), még meg is csinálhatná. Aztán lehet, hogy van, csak én nem találtam meg :)

    Ez a Holdas rész nem igazán jött be. A Földön még az épületek egyebek olyasminek tűntek, aminek volt anno némi funkciója, de itt a holdon olyan területek voltak, főleg a felszín alatt, amelyek valami elcseszett scifi design alapján csak össze voltak dobálva, hogy legyen min átverekedned magad a hullámokban érkező ellenfeleken. Remélem a többi helyszín érdekesebb lesz.

    Na meg a loot ... komolyan mondom, azért legalább a bossoknak adhattak volna egy fix zöld engram dropot, hogy legalább érezzem, kapok egy kis jutalmat. Nem mintha a legtöbb érne valamit, meg a Towerben is lehet venni vendortól zöld cuccot ... éppen ezért nem fájna a játéknak, ha a boss beléből is hullana valami apróság :)
  • Laza
    #14701
    Jah, hát azt láttam, de ennyi? :) Annyira az akciót meg az egyebeket elemeztem a nézés közben, hogy annak ezért ekkora jelentőséget nem minősítettem ... legalábbis nem tűnt olyan látványosnak. De hát ezért is lesz ez budget kategória :)
  • Moby
    #14700
    Attól még szar. A szart meg hordozni sem jobb :)
  • Moby
    #14699
    >Mi volt ezzel a baj?

    Tearing. Le is írta :D
  • Laza
    #14698
    A Vitásnak ebből a szempontból pont a hordozhatóság a lényege :)
  • Laza
    #14697
    Mi volt ezzel a baj? Megnéztem, de semmi extrát nem látok.

    Azt a kezdetektől tudjuk, hogy DeS/DaS koppintás ... ettől függetlenül jól néz ki, jók az animációk, és a játékmenetben sincs semmi extra, ami miatt rossznak nézne ki. Egyedül nekem ez a gagyi kalapács meg annak lassított felvétel animációja nem jött be, de remélhetőleg villám gyorsan el lehet dobni :)

    Mondjuk ezért tizensokezret nem fizetnék érte, jó lesz ez PC-n is jóárasítva, ha már arra is kijön :)