121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #16607
    Nem lehet. Egyedül a grain effektet lehet aminek én örülök
  • DarkSector
    #16606
    Hát végigviheted te először. :D
  • AntiHero
    #16605
    Tudom, de elég, lesz kivárni mire elküldöd. :)
  • DarkSector
    #16604
    Szerintem azt én fogom megvenni de mind1. :D
  • balee4
    #16603
    Hát ez iszonyúan jól hangzik, nem bántam meg, hogy előrendeltem. Elvileg holnap már nyomhatom én is. :)
  • AntiHero
    #16602
    Na 1 óra (warez) Evil Within után ki kell jelentenem, hogy ezt meg kell vennem PS4-re. nekem ez kell eredetibe. Remélem majd PS4-en is kilehet kapcsolni a szélesvászont.:O

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.14. 18:57:28
  • vg
    #16601
    Miért, van??????
  • Moby
    #16600
    >Azt nem értem miért nem ilyen alapból.

    Mer...
  • Skyline
    #16588
    Nem tudom nem próbáltam mert a készítők írták hogy előfordulhatnak hibák, de dolgoznak rajta.

    TESSÉK ITT MINDENT MEGTALÁLSZ
  • SlickAdam
    #16587
    latom van valami parancs Evil Within-hez, ami feloldja a 30-as lock-ot. mukodik rendesen? (mar töltöm a jatekot, 30+ giga... mehh)
  • Skyline
    #16586
    Hogy tudd hogy ha érdekel a játék akkor mi az a látványszint aminél gyengébbet nem kaphatsz :D
  • SlickAdam
    #16585
    az miert van, hogy mostanaban metacritic-en uj mejelenesnel az XO verziot teszik ki? Alien, Evil Within, ...
  • Skyline
    #16584
    Csak hogy jóhírrel szolgáljak, ez tényleg jó lett.:)
    Még csak a chapter 2-n vagyok túl,de beteg is, nyomasztó is tud lenni, és 1-2 ellenféllel még el lehe bánni..De 2-nél többen rádjönnek spuri vagy véged...Lopakodás,bújócska és menekülés..:)
    A paráztatás az egyetlen ami nincs, legalábbis eddig nem volt. Inkább a nyomasztó hangulatra épít,ami a chapter 1-ben tökély volt. A 2-ben sem volt rossz de ott azért már nem volt olyan erős.:)

    Meg a chapter 2 elején van egy hatalmas Resident Evil 1 Easter egg...:D
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.14. 17:15:17
  • TDC Geronimo
    #16582
    Most meg hívtak, hogy mégis kaptak pár darabot holnapra küldik
  • Skyline
    #16578
    Nem igazán érdekel mit hiszel vagy gondolsz, visszafáradhatsz a One topikba, unalmas hogy állandóan csak flémelni jársz ide meg kötekedni.
  • SlickAdam
    #16577
    ez az aspect ratio akar lenni? probald meg 1.78-al, az a 16:9 (1.78:1)
  • AntiHero
    #16572
    Tökéletes, köszi. Azt nem értem miért nem ilyen alapból.
  • Skyline
    #16569
    Oké hogy fekete csík de basszus ekkora?:)
    Tényleg ha összeadod simán a képernyő fele fekete csík...

    Egyébként ahogy a fejlesztők írták, 1.8-as beállítás tökély, még a 2 is, így a FOV szinte nem csökken (a kezdőképen belőhető faszán).:)

  • TDC Geronimo
    #16568
    Bejelentés óta tudni hogy lesz fekete csík eddig hol voltál?

    PCn kikapcsolod olyan kis lesz a FOV ahogy néztem, hogy én úgy biztos nem tudnék játszani.
  • Skyline
    #16564
    Nem akarlak lelombozni,hangulatról és játékmenetről beszélek,amik bizony az első képek és infók alapján az SH-ra emlékeztettek sokmindenkit.
    A Silent Hill 1-2 a mai napig etalon a horrorjátékok között, a Resident evil 4 és az utáni részek a lehető legmesszebb vannak tőle színvonalban és horrorparában (igen az Elenvék is..:D). Baromi nyomasztó hangulata volt.
  • SlickAdam
    #16563
    jajjj az tan a kis szöszi, neki nem hiszek csak ugy :) :(
  • DarkSector
    #16562
    Nem akarlak lelombozni de senki egy percig nem mondta hogy ennek köze lesz a sh-hez.
    Az hogy te ezt hitted azt nem róhatod fel a játéknak. ;)
  • Skyline
    #16561
    Épp telepítem..nagyon remélem igaza van.:)

    //Tudom nem megnyugtató,de úgynézki valami szarakodás van a beszállítással, az 576-ba sem érkezett ma meg az EW...
  • TDC Geronimo
    #16560
    Written by Michael Huber.

    Nem tudom ki ez
  • SlickAdam
    #16559
    ki irta?
  • TDC Geronimo
    #16558
    GT reviewből

    "The Evil Within is a survival-horror masterpiece. Anyone concerned this is just another action game soaked in blood needn't worry. Tense pacing, stunning atmosphere, and terrifying enemy encounters come together to create a journey you may never forget."
  • Skyline
    #16557
    Sajna ezért hagytam fel velük a bizniszt.
    Régen mindig 0-day de sokszor még 1 nappal elöbb is be lehetett menni cuccért. Tavaly óta meg szokás hogy 2-3 nappal a megjelenés elött is felhívnak hogy akkor mész-e érte, mert jön...De amikor késik akkor csesznek szólni várod a cuccot erre egyszercsak jön ez a tipikus szövegű email... Ráadásul elég sűrűn előfordul mostanság...
  • TDC Geronimo
    #16556
    Igen :(
  • Skyline
    #16555
    PLatinumshop?:)
  • TDC Geronimo
    #16554
    Tisztelt Előrendelőnk!

    Sajnálattal értesítjük, hogy az ön által lefoglalt The Evil Within Limited Edition játékszoftver a nemzetközi futárcég hibájából adódóan egy nap csúszással, október 16-án kerül kiszállításra önhöz. Ha a késés miatt esetleg mégsem tart igényt saját példányára, döntését jelezze felénk válaszban, vagy telefonon.

    Ó hogyaza...
  • n000rbi
    #16553
    Kösz!
  • vg
    #16552
    Nem igazán kedvelem az ilyen 10 percig nyelvtanilag-teljesen-elképzelhetetlen-mondatokat-olvasok-és-gesztikálok-közben teszteket.. Miért nincs magyar videogamedunkey????
  • Skyline
    #16551
    Nopara, több időt adok neki mert attól függetlenül hogy tartok tőle, vártam és érdekel.:)
  • Skyline
    #16550
    :D

    Én őszintén szólva a Destiny-zért az asszony mellett feladtam...Ha itthon van soha.. Ott nincs ugye pause ha online vagy...Ha meg nem figyelek a leányra akkor meg köcsögkocka vagyok..:D
  • TDC Geronimo
    #16549
    Csak aztán ne 20 perc "játék" után gyere ide fikázni :p
  • Skyline
    #16548
    //Nincs ezzel baj...Csak annó az első képeknél, írásoknál nem erről volt szó. Hanem azt éreztették,sugalták hogy egy Silent Hill szintű valóban kemény horrorjáték születik....Ehhez képest úgy tűnik nem, inkább egy Resident Evil 4 szintű valami...
    Mind1 még kb 1 óra és kiderül részemről.:)
  • Laza
    #16547
    Nálunk is ez szokott lenni, legjobb mikor azt mondja menjek oda hozzá, mert mutatni akar vmit ... ül a laptoppal a kanapén :)
    Bár az sem jobb, mikor meg odahozza és leteszi elém az asztalra a monitor elé, hogy 'néééézd' :D
    Vagy mikor átvezető megy, vagy sztori a játékban, és azt nézném, ő meg dumál :)

    Nem értik, hogy ma már nem úgy megy, hogy pause aztán ott vagyok :)
  • TDC Geronimo
    #16546
    Ez nem is silent hill. RE4 kevesebb akcióval. Nem tudom mitől akciójáték neked ez mikor szinte töltényed is alig van a játék során.
  • Skyline
    #16545
    Ez alapján is csak egy ekciójáték horrorelemekkel nem több...A régi Silent Hill szintű hangulatnak nemigen van nyoma..
  • AntiHero
    #16544