121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #16810
    Ezt Legvar-nak szántam. :D
  • DarkSector
    #16809
    Régiók közt nem lesz gond, mert én tudtam használni.
    Egy fontos, ehhez tedd Primary-re azt a profilodat amivel vásárolsz!
  • deep
    #16808
    Csinálsz egy német accot, és ahhoz. Az usa accoddal is fogod talán tudni használni a kód tartalmát.
  • DarkSector
    #16807
    Milyen Alien film volt idén a mozikban?
  • Legvar
    #16806
    Sziasztok, ma vettem meg az Alien Isolation-t, de Németországaban, viszont USA accountom van, és nem engedi hozzáadni a kódot amit mellé kaptam, ezen az accounton van előfizetve a plus, hogy tudnám esetleg megoldani?
    köszönöm előre
  • arty
    #16805
    "Alien director's cut Bluray-en,"

    egyetlen rész, ahol a DC egyértelmüen egy hulladék (szemben az eredetivel)
    és a baromállat forgalmazó is ezt a verziót küldte idén moziba!!!! :((( nem is mentünk el rá, pedig amugy ki nem hagytam volna.
  • DarkSector
    #16804
    Mondjuk mentéseket lehet letölteni. :D

    Kíváncsi vagyok ezek a mentések profil nélkül hogy tudnak működni. :D
  • Skyline
    #16803
    Tuti...Van olyan pálya amin ilyen időket lehet menni.... Nem hiszem hogy tudnának csalni..Főként akkorát hogy 3perc 20 helyett 54 másodperces időt futnak lassabb autóval...
  • DarkSector
    #16802
    Szerintem mentéseket nem nehéz manipulálni.
  • DarkSector
    #16801
    Gondolod csak adminisztrációs hiba? :D
  • Skyline
    #16800
    Nemhiszem...Neee... Inkább szarul szinkronizál összevissza és az 54-es idők más pályára vonatkoznak...
  • DarkSector
    #16799
    Lehet csalni gondolom.
  • arsmarci89
    #16798
    *max
  • arsmarci89
    #16797
    Köszi, annyit nem èr,mx fèláron
  • n000rbi
    #16796
    Hátööö, ez mindenképp érdekes :)
  • Skyline
    #16795
    Ezaz...Egyik pályán Porsche CTR3 Clubsporttal kell menni 3:20-as időt...Erre a top50-ben olyanok vannak hogy Bac monoval meg Ruf RT12-vel 54 másodperces időt nyomtak ugyanitt.... WTF????
  • Skyline
    #16794
    A szinkronizálást ma még nem néztem,most értem én is haza... Az legalább már megy rendesen vagy még mindig random? Nem beszélve a fura eredményekről...
    Jópár pályán ahol fix autóval kell menni olyan idők vannak a top50-en belül az elsőknél hogy vicc...Ilyen 1 perces különbségek...Azt hogy? Mert az minden csak nem reális...A 10. hely idejét alig lehet összeszedni...De hogy még ahhoz képest is 1 percet hozz...Képtelenség..
    valamelyik pályán valami 3:12-es időt mentem...Nézem az top50..3:20 kellett az első helyhez...Erre az első pár helyezett ugyan azzal az autóval 2 perc körülieket mentek..
  • n000rbi
    #16793
    +1

    Mondjuk nekem még ott a Legendary trófea, azzal elleszek egy darabig.
  • deep
    #16792
    Ez egyszerűen már tényleg röhej, hogy képtelenek rendbe tenni.
  • Skyline
    #16791
    Nekem tegnap egyet sikerül, bevittem elsőre vagy 20 mp-el,mert a baromállatok lökdösték egymást én meg szépen kivárva amikor lökdösődtek előzgettem...Aztán amikor első vltam egy nagykanyarban a két pöcs mögöttem teligázzal akart nekemvágódni de jó íven voltam és gyorsabb voltam, ők meg falra kenődtek..:D
    A meccs után meg kivágott....:)
  • Csibe001
    #16790
    Koszonom, de mar megvan, bementem HMV-be s pont csak az Alien kellett s 5 fontert megvettem. :)
  • Skyline
    #16789
    Tudom, végigtoltam kétszer,imádtam volt egy hangulata. Csak az nem jött be hogy egy idő után kiismerhető volt hogy aki velünk lesz társ az úgyis mindig a játék X pontján átalakul....És néha értelmetlen volt hogy 20 perce velünk van,simán kinyírhatna főként amikor ránkrontanak a lények, de nem,őket öli..Majd X ponton hirtelen átalakult és nekünkjött...:)
  • shaddam
    #16788
    7-10 font szokott lenni zavvin
  • deep
    #16787
    Továbbra sem tudtam egyetlen online meccset sem lenyomni a 12 napja megjelent driveclub játékkal... Kivág a lobbyból minden alkalommal. Ügyes.
  • DarkSector
    #16786
    Ez zsir játék volt régen.

    Nekem még tetszett az Extermination. vagy mi.
  • Totti5
    #16785
    You'll be able to buy it via download or in shops, at a suggested retail price of $39.99 / £34.99, so a bit cheaper than most new boxed console games.
  • Csibe001
    #16784
    Gratula, en most vettem meg Alien director's cut Bluray-en, holnap estefele megnezem aztan vegre kibontom a Nostromo edition-t s remelhetoleg rettegve menekulok. :)
  • shaddam
    #16783
    Nem mai, de elég jópofa
  • arsmarci89
    #16782
    Shadow Warrior teljes lemezes áron jön vagy 4-5ezer fotintos letölthető cìm kènt?
  • Skyline
    #16781
    Ú,the thing jöhetne,olyan megoldàsokkal példàul hogy menekülsz egy jenci elöl tàrsakkal,bezàrkòztok,de ugye nem tudhatod ki idegen és ki nem,ergo be is szophatod a bezàrkòzàst tàrsakkal...Vagy ha valakit kizàrsz de nem idegen,és túléli,késöbb téged is ellenségként kezel...stbstb..Iszonyatkomoly jàtékot ki lehetne hozni a témàbòl.:)
  • shaddam
    #16780
    Végigvittem az alient meg a 2 bónusz dlc-t. Kellemesen hosszú, sok helyen fosatós és látványában zseniális módon a filmet idézi Ezután még egy hasonló the thing játékot néznék meg
  • DarkSector
    #16779
    Jó persze szerintem is gáz, de aranyos. :D
  • sirpalee
    #16778
    Ez azért fényévekre van a LBP-től. Pont a legfontosabb rész hiányzik belőle...
  • miezviz
    #16777
    Sziasztok!

    Ha van itt sg-n olyan DriveClub csapat aki komolyan játszik nem csak mutatóban van a csapat az kérem vegyem fel engem amennyiben szüksége van egy igazán gyors játékosra :)
    Id: Daniel_Hun
  • DarkSector
    #16776
    Ha valakit érdekel, lehet alkotni. :D
    Spark (LBP multiplatform? :D)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.18. 13:10:22
  • DarkSector
    #16775
    Ja bárcsak ez lenne a legnagyobb gond az új sg-vel. :D
  • Skyline
    #16774
    A spoiler válasz a spoileredre ment...Csak persze megint a csodás válasz gomb...
  • Skyline
    #16773
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem azt írtam hogy soha,hanem hogy pár alkalommal éri maximum el. Mordor ultrán és highon szinte nincs különbség,csak ugrik a gépigény, highoz meg a 660ti elég konzolszinthez. Továbbá a youtube-os szarrátömörített összehasonlítások továbbra is hiteltelenek. És az AA továbbra is kevesebb még ott s ahol textúraminőségben legalább hozzák a pc szintet. EW például több tesztoldalon is kielemezve pc-n a legszebb ugyanakkor a nextgen szinthez egy i3-as processzor és egy 750ti is elég....
    Nem megyek újra bele mert felesleges, szinte bármelyik multiplatform címből lehet nyomni rendes nem youtub videót/rendes képet amint egyértelműen látszik a különbség, az analíziseket készítő oldalak és fejlesztők nyilatkozatairól nem is beszélve. Teljesen felesleges téma.
    Továbbra is elhiszem hogy megvetted a ps4-et és nagyon bejön de ettől még a tény az sajnos tény: a nextgenek a megjelenés óta lemaradásban vannak egy jobb pc-hez képest. R9-270/Gtx 660 + egy gyengébb amd/intel proci kell a szintjükhöz - már ez is kicsit felettük van jelenleg főként a One-hoz képest - ami kb 160-180K-ból megvan.
    Befetéma.


  • DarkSector
    #16772
    Nekem mobilon tökéletes, csak hiányzik "Privát" és "Törlés" és "Szerkesztés" opció, csak az van hogy "VÁLASZ"
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.18. 12:49:40
  • DarkSector
    #16771
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja meg most jut eszembe, nem kell megijjedni, csak mutatom, hogy írtad Evil Within-nél hogy a konzolok, PS4 pl nem éri el a PC szintet, és ugyanahoz a szinthez gyengébb PC elég.
    Csak full érdekességképpen itt van pl egy felvétel a 2 Mordor-ból.
    Nézd majd meg milyen config kell PC-n akár csak 1080p-be Ultrán.

    Ebből is látszik, mint 2 tojás, ha felcserélnénk sem tudná senki megmondani hogy melyik fut pc-n melyik ps4.
    :D

    Nincs nagy jelentősége, nem akarok vitát, csak váltig erőltetted , hogy nem mondok igazat és hogy nem érheti el a PC-s max szintet egy játék konzolon.
    Na? :D