121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #17090
    The Last of Us orrvérzésig
  • Ulthane
    #17089
    A kép ennél azért árnyaltabb. A Witcher 2-t Xbox 360-on először abbahagytam, hogy mi ez a ratyadék förtelem. Annyira ronda volt a játék, hogy elmondani nem tudom. Az egész játékból az intrója a mai napig zseniális, az egyik legjobb, sőt, a legjobb, amit valaha láttam.

    Olyan színvonalat vártam a játékból, s amikor elindult az egész ott a cellában, majdnem elsírtam magam. Mozgás ratyadék, harcrendszer ratyadék...

    Másodjára nekifutottam, és végigjátszottam, akkorra már megfogott. De az a köd az valami elbaszott utálatos volt, annyira kivoltam tőle! Érdekes, hogy pár hónapja elővettem megint, hogy na, végigtolom, mert milyen jó volt. Kb. 20 percet bírtam vele, s megint előjött az az érzés, ami a legelső végigjátszáskor.

    Így a harmadik részt erősen véleményesen várom...
  • DarkSector
    #17088
    bla-bla-bla-bla....bla-bla-bla....bla-.....bla-bla-bla.....

    Witcher 3 egy lófasz, az egész sorozat egy lófasz. :D
    Hogyne lehetne már összemérni, az sem nagy szám.
    Karakter fizika -1
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 18:00:22
  • Ulthane
    #17087
    Nahh, végeztem Mordorral. 38 órán állt meg a számláló.

    Összességében egy klassz játék lett, üde színfolt volt idén. Ugyanakkor azért rendkívül monoton, a sztori harmatgyenge, és az ég világon semmi köze nincs a Gyűrűk Urához.
  • Skyline
    #17086
    Pffffpfpf...AC-t egy lapon se lehet említeni a Witcher szériával. Gyakorlatilag az EGÉSZ Ubifost játékgyártást nem lehet egy lapon említeni azzal a minőséggel amit a Witcher ezidáig mindig hozott...
  • TDC Geronimo
    #17085
    Ja de nemrég átnevezték :)
  • Kandurex
    #17084
    Nem SMS?
  • TDC Geronimo
    #17083
    ööö kurvára nem :D

    AC ubi játék witcher meg cd project red. Eléggé el vagy tévedve :D

    SSM sony studió nem 3rd party.
  • DarkSector
    #17082
    SMM felelős az AC Unity és Witcher 3-ért is nem?
  • DarkSector
    #17081
    Igen van benne valami, s GoW 3 szép.
    Sony Exclusive, valszeg azért, nincsenek kötöttségek.
  • TDC Geronimo
    #17080
    GoW 3at megnézed PS3on mai napig bealáz szerintem még jó pár ps4-es címet is. Fények, textúrák, modellek, képminőség. SSM mindig is toppon volt. Ha megnézzük ordert, az is már CGI közeli látvány és olyan fejlesztőtől jön, akik előtte csak handheldre fejlesztettek. Úgyhogy egy SSMtől nem is várok mást.
  • DarkSector
    #17079
    Ezt mégis milyen gép fogja futtatni? PS5-re fejlesztenek?
  • TDC Geronimo
    #17078
    SSM nem tudom mit hegeszt, de látványra ütni fog az biztos. Elég kiindulni a PS3as címekből.



    Erre a következőt mondta egyik dev : "'challenge accepted! Actually the stuff we have now is topping that.'"

    Viszont jó sokáig nem látjuk még, mert 2015ös E3on se lesznek kint úgyhogy szerintem 2016 előtt nem nagyon fog jönni tőlük semmi.
  • DarkSector
    #17077
    Jah most hallom először. :D
    Látom a gameplay-ben zsir horror, csak éppen zavar hogy ilyen qte faszság, nem is talán ez a baj, hanem a tárgyak feletti feliratok illúziórombolók.
    Kicsit elvész a játék hangulata, de ez van.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 13:13:13
  • TDC Geronimo
    #17076
    Until Dawn heavy rain szerűség lesz legalábbis irányítás szempontjából, tinihorror körítéssel. Nekem tetszett QD mindkét játéka így ez is.
  • TDC Geronimo
    #17075
    ez az until dawn te...
  • DarkSector
    #17074
    Miért drake az nem lehet pufikabátba? csak rendőrstory-s öltözékekben? :D

    Valamint az a nagymami olyan fiatal hogy te örülnél neki ha ilyen nagymami kényeztetne otthon. :D
  • Kongy
    #17073
    Drake a nagymamájával, egy gagyi pufikabátban? :D Na neee. :D
  • DarkSector
    #17072
    Miért nem olyan drake-es? :D
    Mivel nem tudtam a Until-ról, más nem juthatott eszembe, annak könnyű akinek arról a játékról már volt ismerete. :D
  • Kongy
    #17071
    :DDD Ezen jót nevettem
  • DarkSector
    #17070
    A videó végén azt hinném hogy a Saw 3-at nézem (mármint játékban) ha nem tudnám hogy nem az, csak lehet a fejlesztők nem kapták meg a jogokat és lemásolták az ötletet. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 10:24:02
  • DarkSector
    #17069
    Jó elsőre logikusnak tűnt, az U4 treaser után volt, és a fickó is hasonlit Drake-re. :D

    Amúgy belenéztem a gameplay-be, és ez az UD elég nagy ziccer, ilyen durva hangulattal elkúrni azt hogy fosláda kattintgatós QTE szarság lesz belőle, ez vicc.
    Milrt nincsen normális gameplay benne.
    A környezet, ez az elhagyatott épület baromi jól adja a hangulatot.
  • n000rbi
    #17068
    Így van, megint terjeszted a hülyeséget, Dark :D
  • DarkSector
    #17067
    Igen, erről nem hallottam még.
    De így elég jó hangulatosnak tűnik, meg a főszereplő elég Drake-es figura. :D
  • Jinchuu
    #17066
    Ez nem uncharted4, hanem az a tini horror játék, Until Dawn asszem.
  • DarkSector
    #17065
    Far Cry 4 az igazi nextgen játék.

    4 részt lehet végigjátszani. :D
  • DarkSector
    #17064
    Ja persze, de most nem úgy értem hogy ez új dolog, hanem azt hogy nem sivatagban fog játszódni a 4. része, meg nem esős részen, szigeten.
    Hanem tuti lesz hó, most kíváncsi leszek hogy a havat hogy oldják meg ezene a generáción. :)

    Amúgy uncharted 2-ben nekem az tetszett a legjobban, az első részben a tengeralattjárós rész, a 3.-ban a sivatag.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 09:24:43
  • Totti5
    #17063
    Uncharted 2ben is volt havas táj.
  • DarkSector
    #17062
    Ja és ez csak reklám vagy azt akarják sugallni hogy lesz folytatása, a Killzone és Knack-nek?
    Vagy miért vannak beöltözve az emberek?
  • DarkSector
    #17061
    Kibaszott hangulatos videó, és ezek a zenék amiket a reklámokba tesznek. :D

    Uncharted 4-ből van 1 jelenet, vagyis lesz havas táj benne!!!!!!!!!!!!! :D
    Hacsak nem Alan Wake 2. :D

    Vagyis lesz Uncharted-ből gameplay. :D


    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.23. 08:59:16
  • TDC Geronimo
    #17060
    Videó végén van fél másodpercnyi új Bloodborne rész!!4 :d

  • arsmarci89
    #17059
    Ps plus nèlkül 26.5dollár nem 19.9:) amugy ha regelek usa akkountot megadom a forint alapu kártyámat ugyanúgy lekapja a dollárt?
  • DarkSector
    #17058
    Vedd meg nem magyarra.
    PC-n próbáltam idióta egy játék.
  • Kongy
    #17057
    Sunset Overdrive betűtípusú leárazás... lol
  • arsmarci89
    #17056
    Faszom hogy a Sale of the Dead leárazások nem érvényesek a "magyar" store-ra:S PVZ-t megvettem volna.
  • shaddam
    #17055
    Erről jut eszembe akciósak a house of the dead játékok ps3-ra. Move-os hadonászós móka
  • DarkSector
    #17054
    Kipróbáltam a kontroller fényét használja a játék, azt a kék lámpát, vagy éppen amilyen színű. :D
    Nem analóggal. Jópofa játék.
  • Kongy
    #17053
    Nem azt mondja el mennyire szar a játék, hanem elemzi a végletekig menőleg a fontosabb dolgokat. Nem úgy mint az Ubiszar, aki még most is titkolja, hogy a Unity játékmenetben 0-t változik, csak jönnek a bullshittel évről-évre.
  • Totti5
    #17052
    Azt hogy nekem nem kell eddig is láttam, nem kell le-tukmálnia róla a fejlesztőnek:)))
  • arsmarci89
    #17051
    Ennél rendesen mozgatni kell a joyt?Vagy analógokkal működik?