121109

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Rdinho10
    #20417
    az lehet:) mert kicsit benéztem a font árát...:D
    Utoljára szerkesztette: Rdinho10, 2015.01.11. 16:53:46
  • darkSectorxxx #20416
    Igen , elvileg nem de szerintem meg fogsz lepődni ha megy lóvé legközelebb a kártyádra. :)
  • Rdinho10
    #20415
    de nem tudok mínuszba menni:)
  • Kongy
    #20414
    Hát valszeg akkor ha teszel rá pénzt, annyival kevesebb lesz rajta, amennyit most mínuszba lehúzott.
  • Rdinho10
    #20413
    Üdv, ma storeon megvettem az UFC-t le is töltötte fasza minden viszont az egyik bankkártyámon nem volt pénz ezért átakartam írni arra amin van,de mondom megpróbálom hátha,és lehúzta pedig egy fillér nem volt azon a kártyán:O mínuszba nem tudok menni..ilyenkor mivan?:D
  • TDC Geronimo
    #20412
    Bruce és Druckmann, ez a két ember tudja mitől döglik a légy. Örülök, hogy átvették az UC4et

  • SweeneyTodd
    #20411
    Na majd ha gyüjtöttem egy kis "játék" pénzt akkor vásárolgathatunk keresztbe - hosszába.
  • darkSectorxxx #20410
    Ja dollár árfolyammal 7770 volt mikor megvettem az Order-t , de még mindig jobb mint a magyar. :D
  • Tatyla
    #20409
    Most már inkább 8k
  • darkSectorxxx #20408
    Na látod ennyi. :)
  • SweeneyTodd
    #20407
    Mondjuk velem majd lehetne üzletelni. 1-2 napja töltöttem le a demót és igen tetszetős cucc.
  • darkSectorxxx #20406
    Ráadásul a PS4 változatát felezheted haverral, tehát 7500-é megbotolhatod.
  • stormyka
    #20405
    Na igen, ez hivatalos destiny oldalon van fenn, tehát csak nem kamu, http://www.destinythegame.com/digital-upgrade viszont necces. Az tény :S Bár a trialt nagyon élveztem, és engem a grind se tart vissza, ráadásul ha két konzolra is megkapom (a FAQ ezt igéri) akkor meg nem is olyan sok érte az a 15k. (Hozzáteszem, mindkét konzol használatban van itthon.)
  • darkSectorxxx #20404
    Hát necces, nem tudom.
    PS4-en nem írja crossbuy-nak.

    mondjuk én PS4-en nézem, lehet ettől még PS3 felületen van más játék ami crossbuy.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.10. 19:44:24
  • stormyka
    #20403
    Jah, csak preorder volt :( Kár... Marad lemezesen használtan akkor.

    Szerk:

    When you buy/redeem the Destiny Digital Base Game, Digital Guardian Edition, Expansion Pass or Expansion I on or before January 15th, 2015, you can download the Playstation®4 version from the PlayStation®Store for free by doing the following:

    - Log into your PlayStation®4 using the same Sony Entertainment Network Account (PSN ID) used to buy/redeem the Destiny digital content on PlayStation®3.
    - Navigate to the Destiny content page or search for the corresponding item you purchased previously on PlayStation®3.
    - Add the item to your cart and complete the transaction.
    - Wait for the download to complete.

    Expansion Pass content (which includes Expansions I and II) and Expansion I will only be available for full download once released.
    Utoljára szerkesztette: stormyka, 2015.01.10. 19:39:15
  • darkSectorxxx #20402
    Crossbuy lista (most) (PS3 és PS4, illetve adott játékoknál PS Vita változatok):

    Resident Evil Remastered
    Call of Duty AW
    Call of Duty AW DPE


    A többi arcade cím.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.10. 19:30:49
  • darkSectorxxx #20401
    Ha irja a felületen akkor igen, de szerintem ez mindig csak megjelenés előtt érvényes.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.10. 19:17:36
  • stormyka
    #20400
    Üdv. Ha PS3 Storeban megveszem a Destiny-t, akkor ingyen megkapom a PS4-re is igaz?
  • darkSectorxxx #20399
    Jó de az Uncharted példája szerintem egyértelmű nagyzás. Hogy megmutassák a nágtikutyák hogy jajj a karakter bőre hogy reagál még a szentjánosbogár fényére is. :D
  • Ra1n
    #20398
    Gyerekek,ahàny fegyver annyiféle torkolattüz... És a csœ kidolgozàstòl is sokminden függ...Van pisztoly aminek nagyobb a torkolattüze mint egy gépàgyúnak... Az amcsik àltal hasznàlt m249 példàul kifejezetten nem làtszòdik fényes nappal... Persze ez is csöfüggö...
    Lehet szemezgetni guglin: weapon muzzle flash
  • darkSectorxxx #20397
    Jó persze....Arma PC-n, vagy Dead Space is betolja az arcodba a kellemes Hardcore fokozattal.
    RE-ben is van ilyen. :D
  • sirpalee
    #20396
    Vannak reális játékok, ahol csak nagyon minimális engedményeket tesznek ilyen téren. Jók az ilyenek, csak nagyon lassúak és elriasztják általában az átlag konzolos játékost. Nincs instant pozitív visszajelzés, hogy igen ügyes vagy. Meg kell dolgozni érte. (viszont többet is ér :) )
  • darkSectorxxx #20395
    Nem nem zavar, kicsitsem, tök fasza hogy míg a többi játékhoz elengedhetetlen dolog, ami nem valós de gátolná a játék játszhatóságát a fények hatása nem indokolt, pont mert nem érdekel amúgy senkit, itt nincs kihatással a játszhatóságra ezért nem zavaró de joggal kérdezhetem meg a mivoltát, egy olyan játékban ahol majdnem a legtöbb szempontból adnak a részletekre állítólag a fejlesztők.
    Persze nem ettől fogom elhányni magam, de wattafakk. Ekkora giccs azért pofánüt engem is. :D

    Míg a regenerálódás nem életszerű, nem reális, de a játékokban nem lehet azt megtenni hogy 1 golyóból meghalsz és nem szedhetsz össze életet vagy nem regenerálódhatsz, mert akkor egyrészt senki nem tudna egy játékot végigvinni, vagy igen de kiba fusztráló lenne mindig előről kezdeni.

    Attól hogy PS4 meg Uncharted még megmondom ha nem szimpatikus valami, vagy nem az hogy nem lenne szimpatikus, nem döföm le magam ez miatt csak nevetek egyet rajta, és egy kis kérdőjel jelenik meg a fejemben.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.10. 17:22:25
  • darkSectorxxx #20394
    Eddig is működött mondtam már. :D
    Rosszul csináltatok valamit.
  • darkSectorxxx #20393
    Ugyehogy megmondtam ez rendellenes fényhatás.
    Csodálkoztam is, mégha be lenne borulva a játékbn és nem tűzne a nap még akkor is durva.
  • kill3r21
    #20392
    Na akkor most mégis működik még ez a dolog? :D
  • kill3r21
    #20391
    Majd figyeld meg a PC-s verziónál milyen sírás rívás lesz :D
  • sirpalee
    #20390
    Jah, ez szinte minden játékban így van. Csak vicces volt látni egy filmet belinkelve látni, mint realisztikus referenciát.
  • partizan182
    #20389
    Ez a torkolattűz-gate tényleg érdekel bárkit is vagy csak a kákán keressük a csomót egy még meg sem jelent játéknál? Az UC szériának van 3000 olyan másik eleme ami sokkal elrugaszkodottabb a valóságtól, enhanced reality az egész, egy hollywoodi akció-kalandfilm videójáték formában, persze hogy bevilágítja Drake arcát a torkolattűz. Meg a bokája sem törik el egy 10 méteres zuhanás után. Meg 5 másodperc alatt felgyógyítja a köldökmagas fedezék.

    Semmi hiba nincs ebben, nem is értem hogy zavarhat ez bárkit is.
  • sirpalee
    #20388
    Éjszaka látsz belőle valamit max (ott sem annyira mint filmben v uc-ben), nappal lófasztse. (csak giccs az egész)



    Keress rá bármilyen lövöldözős videóra youtuben, ne egy gagyi filmet linkelj be. :P

    Hasonló kategóriájú fegyver mint ami Drake-nel van. (6 perc)


    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2015.01.10. 15:15:46
  • darkSectorxxx #20387
    Fasza nem szoktam lövöldözni szabadidőmben , filmekből meg nem vonok le következtetéseket, csak U4-ben sokkal durvább szerintem, nekem eléggé irreálisnak tnt de ezekszerint van ilyen.
  • TDC Geronimo
    #20386
    GTAba városban vezetés közben elég fos a frém. Ejnye rockstar.
  • Ra1n
    #20385
    Csak kár hogy egy primitív szar társaság (tisztelet a kivételnek) egy hulladék fővezérrel (Martin) aki kénye kedve szerint leugat bárkit durván személyeskedve. majd ha vissza mernek szólni banol...Cikkeinek és tesztjeinek hitelességéről nem is beszélve...:)
  • samsung123
    #20384
    Láttál már torkolat tüzet? Miért ne világítaná be nappal? Ráadásul nem verőfényes napsütés van az UC képen, hanem felhős, sőtt árnyékos helyről lő. Amúgy itt egy szintén nappali kép, gondolom itt is giccs miatt rakták rá a torkolat tűz fényét :D
  • darkSectorxxx #20383
    Ja értem én hogy kell a giccs, de azért ennyire.
  • darkSectorxxx #20382
    :)
  • SweeneyTodd
    #20381
    Biztos a napolaj teszi... vissza verődik a fénye.
  • TDC Geronimo
    #20380
  • SlickAdam
    #20379
    arcpálma
  • partizan182
    #20378
    Srácok ez a swapper valami elementálisan jó. Alig tudom letenni, a hangulat, a sztori, a puzzle-ök mind öccsillag. Aki pluszos az ne tétovázzon!