121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #40039
    Ilyen szar. :P
  • R0GUE
    #40038
    Egy legyet próbálsz ülni tanítani. Szerinted mennyi esélyed van?
  • TDC Geronimo
    #40037
    Utóbbi, többet nem mondok, mert spoiler :)
  • Kongy
    #40036
    Amint írtam, a hozzád hasonló fanbojokkal nem érdemes vitázni, de amikor már rámtámadsz a VÉLEMÉNYEM miatt, és nem olvasod amit írok, csak hajtogatod a saját hülyeségedet, arra már muszáj reagálni. Nemcsak én bojkottálom az AC-t, csak más okosabb nálam, és nem áll le vitatkozni veled. Node, én bejefeztem, van nekem más dolgom is, mint itt feleslegesen írogatni, elkopik a billentyűzetem, aztán nem jutunk egyről a kettőre.
  • Totti5
    #40035
    Nyugodtan, ha kamuzol vagy direkt ferdítesz én itt leszek, kisegítelek.

    Mivel most már konkrétan le lettem idiótázva a következő megy a modiknak.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.19. 18:56:17
  • Kongy
    #40034
    Majd én eldöntöm, hogy mi számít a véleményemnek, és mi nem. Arról nem én tehetek, hogy te nem látsz a fanbojságból. Belőled, és még több százezer idióta pénzéből fejleszti évente a Ubi a jobbnál jobb eszeszinsz krideket. Elismerem, hogy a dizánjerek fantasztikusak, csak sajnos játékot nem sikerül évről-évre csinálni az áll-leejtős látvány mellé.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.19. 18:56:32
  • Totti5
    #40033
    Amit műveltél ma az nem vélemény volt.
  • SlickAdam
    #40032
    a kep szar, vagy ilyen festmenyszeru a graf?
  • TDC Geronimo
    #40031
  • mucsácsó
    #40030
    hatalmasnagy +1
    Nekem se kellene, pedig a londoni atmoszféra miatt még akár az eddigi legjobb is lehet taláááán, de már okádok a tipikus (mellék)küldetésektől/gyűjtögetéstől. AC2 jóvót (nagyon is!), de azóta hulladék az egész széria. Kállofdátik szintugyanez, CoD4/MW2 óta mélyrepülés és rókabőr az egész IP...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2015.10.19. 18:28:39
  • Kongy
    #40029
    Ha ez lenne az egyetlen, és utolsó játék a Földön, akkor sem venném meg, előbb égetném el a lemezt, ebben biztos lehetsz. :) És attól, hogy nem játszok vele / nem veszem meg még a véleményemet elmondhatom róla a videók, meg az eddigi AC-s tapasztalataim alapján. De már csak pár nap, és szívesen hallgatom az élménybeszámolót eme remek játékból.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.19. 18:11:00
  • Totti5
    #40028
    Türelmes vagyok, csak azért reflektálok, mert történetesen érdekel a játék, ismerem és a kamu sablonszöveget nem bírom és véletlen se tájékoztasd félre az a topik lakóit vagy látogatóit, mert amit írsz az továbbra sem igaz.

    "Revelations-ben már látott (vagy hasonló) kötélvetőt"

    Mint mondottam nem volt benne kötélvető. Hookbalde mint a neve is mutatja ( elég konkrétan, félre sem lehet érteni ) egy kampó, semmi kötél nincs benne, teljesen más a funkciója.
    Alap fegyverarzenál adott hisz AC játék, de mindig vannak új eszközök / a korhoz hű cuccok. Mindig kapsz újakat. Nem igazán értem ezzel mi a gond, minden játékszériában így van. Autós játékban a kormányt tekerd a 7. részben is. Mi meglepő dolog.

    Én értem hogy neked nem tetszik a "szar, idióta, faszom tudja, buta, fogyatékos, lófasz" jelzők nélkül is.

    Protipp, nem kell megvenned, nem kell játszanod.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.19. 17:32:30
  • TDC Geronimo
    #40027
    Most nyertem nemrég a szemüveget



    png képmegosztás twittere is milyen jó minőségű végre
  • SlickAdam
    #40026
    ja, kacagok en is rendszeresen :)
  • TDC Geronimo
    #40025
    Nem végeztem még a witcher kieggel, de nagyon jó lett és a frém is tökéletes már

    magyar fordítást megint meg kell dicsérnem. Nem szoktam magyar felirattal játszani, de itt nagyon jó munkát végeztek. Sokszor szakadok a szóhasználaton. Ez a furfangos magyar nyelv... :D
  • Kongy
    #40024
    Akármennyire is imád valaki valamit, idióta módjára hazudni azért nem kell azt, hogy a cukormázas szar jó. Egy szóval nem állitottam, hogy volt már kötélvető, csak azt, hogy nagyban hasonlo volt a hookblade.... de ha ez nem is lenne igy, akkoris mondhatom a méregnyilat, dobótőrt, unalomig ismert szarok, ahogy a nevetséges zászlóégetés is xddd Ja mindjárt jön a válasz, hogy a Unityben nem zászlóégetés volt, hanem puskapor vagy a faszom tudja. Mindenre lehet visszavágni valamit.
  • Totti5
    #40023
    De csinálhatjuk ezt hogy te mondod én meg írom hogy nem. Nekem egy kicsit kínos, de csak azért teszem hogy más véletlen se legyen félretájékoztatva. Akármennyire utál valaki valamit, kamuzni azért nem kell róla.
  • Totti5
    #40022
    Már új gen van a Unity meg minden téren fejlődött, azóta pedig ez lesz az első ac ami mutatja hogy sikerült e további fejlődés avagy nem.
  • Moby
    #40021
    Írta Kongy:
    "Ezeknek kajakra van pofájuk a Revelations-ben már látott (vagy hasonló) kötélvetőt (vagy nemtom mi az) újdonságként feltüntetni..."
    Ebből a "nemtom mi az" teljesült :)


    Rope launcher sose volt. Mondjuk én egyszer láttam, hogy lesz benne, olyan nagyon nem ragadott meg a dolog akkor sem. Nem a ropelauncher érdekel benne, akkor sem, ha az épp újdonság.
  • Totti5
    #40020
    Ez hol kötélvető?
  • mucsácsó
    #40019
    Klasszik reskin Kamubisoft módra... :) évről évre ugyanazt a hulladékot adják el ugyanazzal a contenttel (1-2 minimális újítással esetleg) - álá Far Cry (bár az még a jobbik eset talán).
  • Kongy
    #40018
    Persze mert nem lehetett vele közlekedni mi? Ugyanúgy segített a mászásban, meg a kötéleken való lecsúszásban..Diehard AC fanként ezt tudnod kéne. Én is azért tudom, mert szintén az VOLTAM. Parancsolj.
  • darkSectorxxx #40017
    Hát lehet jobban járunk. :D
  • Totti5
    #40016
    Nem jó helyen kapizsgálsz még mindig. Ac 3-4 ben az egy fegyver, más funkciója nincs. Mostan pedig a platformingot segíti. Teljesen másról van szó.
  • Kongy
    #40015
    Hát eszméletlen, kitaláltak egy másik nevet rá. Akkora nagy innováció, ilyet más játékban még nem láttam. :D Látom magam előtt a buta kisgyerekeket, meg a fogyatékos felnőtteket, hogy csorog a nyáluk, hogy "aaaa rope launcher, mikor jön már ki???!?!??!?!?"
    Megint minden ugyanaz. Ugyanaz a zászlóégetős lófasz gameplay, nevetséges lopakodással. Ja meg a másik hatalmas újítás, hogy nincsen kard, hanem pusztakezes bunyó van.... gyerekek, amilyen nevetségesen ez fest, komolyan a Benny HIll zenéje kéne alá, akkor ütne XD De persze megint van mérgező nyíl, ami miatt az ellenfelek egymásnak esnek. AC2-ben ez tök poén volt, de ezt 20adjára lenyomni az ember torkán, hát jó étvágyat :) Kezdem úgy érezni, hogy ezt a játékot az értelmesebb embereknek a grafika adja el, meg a dizájn, de hogy ennyi pénzt csak ezért kiadni erre a "játékra", az derék. Száradjon le a kezem, ha még egyszer a Ubisoft zsebébe adok pénzt.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.19. 09:32:08
  • Moby
    #40014

    Remélem pécén is. Bár azon minden az, csak meg kell venno 40$-ért az nvidiától az szarját

    Most látom, 180 napos free trial van rá. Mesterrész...:)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.19. 08:31:25
  • Tatyla
    #40013
    És támogatja a 3D-t
  • Moby
    #40012
    Csak egy van, de azért... :)

    Assassin's Creed Syndicate Special Edition PC (magyar feliratos) + ajándék póló + söralátét + poszter PC Előrendelhető 11 890 1 11 890
    Összesen 1 db termék, 11 890 Ft értékben.
    Előrendeltél 1 db terméket, 11 890 Ft értékben , melyet a megjelenéskor kell kifizetned, mikor a terméket átvetted az általad megjelölt átvételi mód szerint.
    Ingyenes szállítás.
    Összesen 11 890 Ft.
  • R0GUE
    #40011
    A nigrus Zsedi továbbra is irritáló....És hol van a plakátról Luke?...
    Egyébként baromira remélem, hogy Han és Chewie nem ilyen 2-3 perces szerepet kapnak és nem csak direktbe berakták őket a trailerekbe is hogy minden fan "robbanjon"....
    És remélem hogy továbbra is teljes kerettörténettel rendelkező epizódot kapunk, vagyis nem csak úgy félbebasszák mint mondjuk a Hobbit 2. részét az akció közepén.....Manapság elég nagy divat félbevágni a filmeket....
  • Totti5
    #40010
    Ebbe a hszben két igazság volt.

    1, senki nem kérdezte

    2, nemtom

    Revelationsban sem volt Rope Launcher. Hisz arra gondolsz, hivatalosan a neve Rope Launcher.

    Hook Blade eszköz volt, ami nem Rope Launcher. AC3ban és AC4ben van Rope Darts ami szintén nem Rope Launcher.

    Szóval nyugi, ez lesz az első AC amiben Rope Launcher kerül az eszközök közé.
  • TDC Geronimo
    #40009
  • Kongy
    #40008
    Ne kérdezzétek miért, de belenéztem az új AC egyik gameplay-ébe... sajnos a véleményem csak romlott a szériát illetően. Ezeknek kajakra van pofájuk a Revelations-ben már látott (vagy hasonló) kötélvetőt (vagy nemtom mi az) újdonságként feltüntetni... XD Kész, itt ki is nyomtam a videót. Innentől kezdve foglalkozzon vele az, akinek hét anyja van lol...
  • AntiHero
    #40007
    ezt :D marad pénzünk másra. :D
  • darkSectorxxx #40006
    Én régebben sokmindenért akartam GC-t, hálisten azok mennek mind emulátoron, csak annak ellenére hogy orrba-szájba esküszik mindenki, énnekem nem volt még játék ami bugmentesen ment volna emulátoron.
    Nem beszélve a fasza irányításról.
  • darkSectorxxx #40005
    Most akkor melyiket vegyük basszameg? :D
  • n000rbi
    #40004
    Na igen, emiatt (Rogue Squadron 2-3) elég gyorsan vennék Wii\GC-t... (Dolphin nem játszik, talán a második megy vele, de a harmadik rész nem + pc sincs, ami bírná)
  • mucsácsó
    #40003
    Ez mondjuk könnyedén meglehet. :D Szerintem nagyon remek a DaS3 - bár nyilván ez még rohadtul messze van a végleges változattól, meg kitudja milyen lesz majd statokkal az egész, de én nagyon játszanám tovább :)
    Úgyhogy lehet addig jóvóna egy Lotfallen :D
  • Moby
    #40002
    Na hát ettől még meg is veheted. A das3 is tetszik itt mindenkinek, csak okádok sugárba tőle, szal az én véleményem nagyjából senkin nem alkalmazható.
  • AntiHero
    #40001
  • mucsácsó
    #40000
    Nemá, pedig pont most gondolkoztam, hogy megkéne venni! :D

    Amúgy nem is para a dancer meleeként, rákell baszni párat longsworrdal és csá :D ha meg épp messzebb van/nem bír magával, akkor firebomb/throwing knife, pussz :D