121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #43449
    Úristen!
    Ekkora meglepetés!!!!!!!!!!!!!!!!

    "The Witcher 4 - a CD Projekt RED szerint biztosan lesz folytatás"

    Egy év játékáról még egy kis bőrt lehúzni?
    De még ilyet....ezt nem gondoltam volna. :D
  • darkSectorxxx #43448
    Nem kinai szamurájokra gondolok 2d-ben. :D
    Nekem 8 ki csinál mit, de ne ez a gótikus téma röpködjön mert uncsi már... :D
  • Totti5
    #43447
    Ők már évek óta AC közelébe sem voltak... AC lesz még, addig amíg sikeres és profitáló, a helyszín meg akármi lehet ésszerű keretek közt. Kínai AC már van.
  • darkSectorxxx #43446
    Na ennek kurvára örülök, bár egy szamurájos rész még belefért volna.
  • darkSectorxxx #43445
    Ma sem kellett volna felkelnem mi? :D
  • darkSectorxxx #43444
    Quantum Break brutál jó, na az még ilyen igényes, de azért az elmarad pár dologban pl a karakterek, azok gyengébbek, Untig elég, csak azért nem ilyen szép pl a főhős.
    De a QB nekem is az Xbox Uncharted 4-e.....

    Ja meg az Alan Wake 2, hát ott én nagyon magas elvárásokkal vagyok!
    Nem csak látványban hanem story és a játékmenetben pl legyenek legalább ilyen fasza pályatervezések mint az elsőben...

    Az AN egy gyenge rész volt, de az egy kis kiegnek tartottam az is volt...itt megint epic dolgokat akarok.
  • Totti5
    #43443
    EA pénzén csinálják az AC kitalálói a következő játékukat. Nyilván nem homlok egyenest más lesz, de nem AC lesz. Más, és érdekes az infók alapján.
  • Moby
    #43442
    Édesistenem...
  • darkSectorxxx #43441
    Igen.
    De direkt fogalmaztam így, direkt mondtam hogy ezek a játékok, ilyenek kellenek nekem, de mégsem.

    Pl egy Evil Within mennyivel bonyolultabb?

    Jó a Gears 4 az télleg szép lesz.
  • darkSectorxxx #43439
    "Oké, a COD tud nagyon szép lenni, 60 FPS mellett"

    Na ezt most szerintem uninstallláljuk az emlékeimbő. :D
  • Moby
    #43438
    Majd ha ők sem csőfasz játékot fognak csinálni náluk is látszani fog. Igênyesek, de nem varázslók. Azért nem törnek ki ebből a körből mert csak itt működik.
  • darkSectorxxx #43437
    Jó ez oks.
    Nem lehet üzletileg, de ez annyit bizonyít, arra akartam kilyukadni, ha jön egy multiplatform ilyen mászkálós, és feleilyen graf mellett esik 20fps-re akkor nem a konzollal van problem.
  • unrealnoise
    #43436
    Azért a ND bemutat ám sokadszorra az összes multiplat fejlesztőnek. :)
    Oké, a COD tud nagyon szép lenni, 60 FPS mellett. De évi 10+ milliós eladásoknál ez alap.

    Viszont, sztori orientált játékok, karakterek terén NUDLI. Semmit nincs.
    De Xboxon is hasonlóan "realisztikus" dolgok nem nagyon voltak eddig. Most talán a Quantum Break, ami szép, de nem ennyire, viszont az is egy techdemo szerű valami. Nem értem az Ubisofot, az EA-t, meg senkit. Nem másolni kell ezeket a játékokat: The Last of Us, meg UC, hanem felfogni, hogy erre is van igény. Nem is kicsi.

    Az EA is mit akar magának (nem olyan régi hír), nyitott világú akció-kaland játékot, mint amilyen az AC. Hogy aztán évente kiadjanak belőle 3-at. De az ubisoft is vicc, jók a Far Cry játékok, de az, hogy ontják mint a szar, engem lefáraszt. Most az új játékok is totál hidegen hagy. Ugyanaz lesz benne szerintem nagyjából minden, csak más időben játszódik. (Lásd AC széria)

    Miért nem lehet néha, egy félig meddig csőjátékot csinálni, kurva jó sztorival, színészekkel? De ott a GTA5, ami szintén nagyon állat minden téren, és ennek ellenére tud nyitott világon belül dolgozni...
  • Moby
    #43435
    Nem lett turbókapcsoló a gépben. Tudja amit tud. Százezer óra alatt beredzeltek mindent. Ők ebben jók, meg van üzletileg támogatva, de ez nem alkalmazható iparági szinten.
  • darkSectorxxx #43434
    Oksi, de azt sme veszem észre....ez benne a szép mondjuk ez igaz. :)
  • darkSectorxxx #43433
    Ja TR is jó.
  • darkSectorxxx #43432
    De ennyire nem észrevenni az profi. :D
    Persze olyan van hogy mész egy játékba és a látótávolságban ami közle van szebb lesz, ami meszebb kisebb minőségű lesz, de ezekben a játékokban hogy ennyire megtévesztően "hasonló" marad látszólag ez kemény, akkor más játékban miért nincs így?

    Pl hány olyan játék van hogy átmegy játékba és rendesen látni hogy fos? :D
  • Moby
    #43431
    A photómódban IS más a setup mint a játékban.
  • darkSectorxxx #43430
    ja ok az a nem kerülsz közel az oks ez oké, de akkor nagyon megtévezstő, pl néztem a páncélzatát, az arca egy dolog azt nehéz felmérni, de a páncélzata kurvára jól néz ki akkor is amikor játszom...de nem gond....ha a hatás megvan, a trükk nem érdekelne ha ilyen jól titkolt módon megy és nem veszem észre.

    De mondom a photo modban az arcát ki lehet majd fényképezni....a collection-ban is ezt csináltam. :)
  • Totti5
    #43429
    TRben sem volt átmenet, itt sem lesz ( nyilván van!, de úgy van kitlálva h ne érezd ). Ez nagyon király dolog.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.06. 14:06:18
  • Moby
    #43428
    LOD.


    /MINDEN játék a távolság függvényében cseréli a modelkeket. Jóreggeltkívánok :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.12.06. 14:06:03
  • TDC Geronimo
    #43427
    Észrevehetetlenül változik a lod. nagyon jól csinálják, az ember ezt nem igen veszi észre menet közben, de olyan közel se kerül a karakterhez, mint 1-1 átvezetőben
  • darkSectorxxx #43426
    Miért ilyenkor ahogy ráközelít a kamera menet közben cserél textúrákat vagy mi?
  • darkSectorxxx #43425
    Jogos.
  • Moby
    #43424
    Fasztnincs. Mondom ne őrüljünk meg. Gondolod ugyanezek a karakterek vannak a játékban? Lol.
  • darkSectorxxx #43423
    Jó ez a kérdésem hogy ez akkor is ilyen miután átvettem az irányitást, vagy nem ezt akarom majd látni....:)
    Meg ott a photo mode amivel majd ellenőrizzük ha megjelenik.
  • Moby
    #43422
    Ezeket nem fizikai motor számolja. Valósidőben renderelődik, de minden képkocka minden adata előre letárolt.
  • darkSectorxxx #43421
    Jó az oké de mikor mentél vele átment az átvezetőből rendesen irányithatóba, vagyis nem volt minőségcsökkenés, ha volt akkor meg nem lehetett látni ahogy vált....itt sem mikor lemegy a lépcsőn és éppen elindulnának, bár lehet ott a játékban is van egy hirtelen elmegy a kép és betölti a real-time változatát...:D
  • Totti5
    #43420
    Az 9 milliószor úgy fog megjelenni mindenkinél. Nem az a fizika, ami lényeges. Azt 1szer megcsinálták hogy olyan legyen és örökké olyan lesz bitre pontosan.
  • darkSectorxxx #43419
    Ez csak hab a tortán meg a fizika, ahogy levezsi az öltönyt, átadja a tesójának és lehet látni a kép jobb alsó sarkában ahogy beteszi, rendes fizikája van a kabátjának. :D
  • Moby
    #43418
    Na, ne őrüljünk meg. Az ingame meg az inline render az nagyon nem ugyanaz.
  • Totti5
    #43417
    Senki nem hitte. Láncs cím volt s 2013ban ütött vágott, de a Ryse pre renderelt videók voltak az átvezetők 90%a. Azóta sok minden volt.
  • darkSectorxxx #43416
    Kik a többiek?
  • TDC Geronimo
    #43415
    Továbbá nem tearingel, nem szaggat, nem zsizseg
  • Totti5
    #43414
    Ha most jössz rá az ilyen részletekre akkor mivel játszottál, mit láttál eleddig eddig? igen tudja, a fejlesztők egy része is. Az ND nyilván.
  • darkSectorxxx #43413
    Régen azt hittük nem lesz több Ryse.
    Ehelyett még egy annál is jobb jött. :D

    Igaz volt Order is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.06. 13:56:50
  • darkSectorxxx #43412
    A kis fekete csaj?
    Hát ha már itten tartunk a bálon vagy fogadáson néztem a környező népet, ha ez a játék motorja állítja elő az kemény de nagyon, meg a néger csajnak néztem a lábát, meg a tűsarkúját, hogy mennyire durván néz ki, de még mindig képtelennek tünik hogy az elejétől a végéig ez ingame lenne, akkor ezekszerint van az a képesség a konzolokban amit mi szeretnénk pár éve csak a fejlesztők nem dolgoznak eleget....
  • TDC Geronimo
    #43411
    Én azon képedek el, amit a csaj hajával műveltek
  • darkSectorxxx #43410
    De pechedre nem ezt linkeltem. :D
  • darkSectorxxx #43409
    Hát jó de pont ezen ami amúgyis szép, persze én csak örülök ennek, de manapság ez már Xakta ügy igen....ACM óta meg főleg. :)