121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #60484
    Ps4-es stream.. mafia 3 aki unatkozna.
  • darkSectorxxx #60483
    Nem csak Ricsinek van übertech, őt nem értem most, nem amúgy a box tulajokat...csak furi.
  • Totti5
    #60482
    Miért, az tilos?
  • darkSectorxxx #60481
    Maffia 3.
    Megveszi a 3 platform közül XS-re...jóég....
  • SlickAdam
    #60480
    ezek alapjan siman lehet fos a konzolos verza is.

    az egyetlen tanulsag igazabol tovabbra is: NEM.VESZÜNK.SEMMIT.DAY.1 !!! vagyis nem rendelünk elö. minek? elfogy a kod? elfogynak a bitek? felvasaroljak az összes lemezt? hova a rohanas?

    (csak Nintendo cuccot :D)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.10.06. 22:26:49
  • darkSectorxxx #60478
    Hát ez eddig e leg amit láttam. :)

    Arty #60468:

    Ő....akkor az fos. :D

    + #60473:

    PC-re veszi. :D

    Gero #60471:

    Várd ki a végét! :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.06. 22:20:28
  • Totti5
    #60477
    Kétlem hogy az arány rosszabb lenne. Előző gen indulásánál első 3 évében megjelent NAGY!!! frencsájzok első részei mind mind beteggek voltak teknóban. Ugyan úgy a Mass Effect, Gears 1, Uncharted 1, Oblivion és megannyi minden más. Ehhez képest most ezek a címek ugy szaladnak ahogy kell, sőt ahol tudnak pl mutltiplayer frémet is dupláztak. Sokkal jobb a helyzet, sokkal jobb a frém.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.06. 22:07:17
  • TDC Geronimo
    #60476
    Megfelelő HWn megfelelően fut. Én azt is csodálom, hogy megreccen azokon a konzolos procikon egyáltalán :P
  • Totti5
    #60475
    Az nem a fejlesztők hibája.
  • AntiHero
    #60474
    Hát most nah.

    De igazaból úgy vagyok vele 28 évesen, hogy leülök a gép elé és játszok.

    Nem akarok grafikat állítgatni, nem akarok drivert frissítgetni, ini filekot írogatni.

    Szimplán játszani...amikor az időm engedi.

    Ps4 nekem tökéletes erre.
  • arty
    #60473
    aha... pl a 40 frém konzolon a 64es csatában miféle minőségi mércét ugrik meg? :D
  • arty
    #60472
    öttel ezelőtti generáció is tele volt szaggaó játékokkal :) mindig gyártottak szutykot, persze lehet az arány romlott, nemtom :)
  • TDC Geronimo
    #60471
    Alig várom már BFet. Arról legalább tudom, hogy minőségi minden téren :P
  • TDC Geronimo
    #60470
    utolsó mondatod...khm. :D
  • AntiHero
    #60469
    Vennem kell egy pc-t!

    Na amugy pont ezert lettem en anno konzoloa jó régen.

    Nem max grafika, de legalabb nem szaggat. (Na jó ebben a generációban szaggat néha xD)
  • arty
    #60468
    forza akadozik, kilép, fagy. más baja nincs pécén...
  • AntiHero
    #60467
    Még délután. :)

    Amugy brutal hangulatos a video.
  • arty
    #60466
    dragabb? ps-en a fosportos játék lemezét legalabb eladhatod...
  • darkSectorxxx #60465
    Melyik hsz-ban?
  • TDC Geronimo
    #60464
    Megint csak írsz és nem olvasol. Már rég beraktam a videót
  • arty
    #60463
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gears-ek és a halo reach one-on elég szarul fut amugy, ezt jobb ha tudod :( legtobb 360as cim jobb oneon, ezek pont nem.
  • darkSectorxxx #60462
    Oks manapség ez megy. Forza-val mi a gond? :D

    más:

    wáó


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.06. 21:37:06
  • TDC Geronimo
    #60461
    "MS belsős játékok meg repesztenek PC-n is."

    LOL. UWPs portok a legnagyobb szennyek. Kivétel a mostani gears
  • TDC Geronimo
    #60460
    Sajnos manapság ilyen férgekkel van tele az AAA játékipar nagyrésze.
  • darkSectorxxx #60459
    Hát egy biztos ez jelent valamit, ha egy port így kerül ki.
    MS belsős játékok meg repesztenek PC-n is.
  • darkSectorxxx #60458
    De azt nem értem, ha bármilyen szemszögből nézzük, ezt TUDTÁK hogy ez így megy ki!

    Ha meg tudták a többi utána tök értelmetlen gicsparádé, mintha ők szent emberek gyors a felhasználók segítségére sietnének....lol!
  • AntiHero
    #60457
    Jo mondjuk az jogos. Az meg mar a fejlesztők lustasága, hogy nem megy normálisan.

    Mafia 3nal pl tuti a konzolokra optimalizaltak jobban. (De majd ez kiderül a napokban)
  • Totti5
    #60456
    160 ezres GTXel 40 ezres CPUval nem 30 fpsel akarod játszani PCn. Ott van 300 ezres gép.

    Nyilván rettentő sokan tolják 30 vagy annyi sem frémmel, de ott van mindig az a réteg aki maxultrán 60 frémen akar mindent, mert megvette a legújabb hardwereket. Jogosan és elvártan azt, hisz teljesen alap dolgoról van szó.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.06. 20:59:02
  • TDC Geronimo
    #60455
    Nem erről van itt szó. Engem se zavar a lockolt 30fps...KONZOLON. Itt pcről beszélünk, többszázezres hwról amiből had hozzám már ki a maximumot.
  • AntiHero
    #60454
    Sose ertettem ezt a 30/60 fps dolgot.

    1: Aláírom, hogy 60fpsel jobban fut a játék.
    2: Engem a 30fps csak akkor zavar ha elotte is 60fps-el jarszottam az adott jatákkal (lásd.: R6 siege multi vs terrorist hunt)

    Lehet én vagyok az igenytelen, de én 30 fpsel is elvezem a játékot ha érdekes és leköt.
  • TDC Geronimo
    #60453
    Nem most vették ezt észre. Nem véletlen nem adtak ki review copykat. Elsunnyogták a cigányok, de most kapják a sok szart a nyakukba teljesen megérdemelten.

    A másik... Welp, people are testing the frame cap... And it looks like it IS tied to the game physics. Someone just posted they capped the game to 15 fps and the game slowed down to 50% speed

    Ebből se lesz egyhamar 60 fpses patch
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.06. 20:53:32
  • darkSectorxxx #60452
    Amúgy ebben 1 dolgot nem értek....amire te is utalsz, ez az ő kibaszott játékuk...ezt miért megjelenés után kell észrevenniük és elkezdeni peccselni?
    MIÉRT LOCKOLTÁK akkor? :D Vagy egyazegyben konzol port?
  • Tatyla
    #60451
    Mi se akartuk alapból day one,meg ugye most gépem sincs,így mire megvesszük akciósan már talán ki is lesz fullra patchelve :D
  • darkSectorxxx #60450
    Nem kell, multiprocess tagok vannak itt. :)

    /viccet félretéve megértem a problémát, de öreg vagyok, engem játék, vagy hardver már nem tud kihozni a sodromból.... :)
  • TDC Geronimo
    #60449
    najó befejezem a raget, mert ez is pc téma és nem ide tartozik
  • TDC Geronimo
    #60448
    A message to our PC players
    10/6/2016

    We know how important having options that best suit your PC’s performance capabilities are. The team has been hard at work ensuring that Mafia III’s performance is consistent across all platforms, and right now the game runs at a solid 30 frames-per-second. We are currently working on an update for PC that will give players the option to play Mafia III at higher framerates. We’ll share more details about the update, and when you can expect it to arrive, very soon. In the meantime, the team welcomes feedback and would like to hear from you about what performance adjustment options are important to you. We’re actively considering a number of additional post-launch improvements on PC that would give players more control over how they can tailor the game’s experience to suit their rig’s performance. It’s been an incredible journey developing Mafia III and we couldn’t be more excited to get the game in your hands and hear what you think!

    Az anyátok picsáját. Akkor halasszátok el, amíg nincs kész. Mire kijönnek ezek a patchek az ember már végig is szenved rajta
  • Bandicoot
    #60447
    Atyaisten,nem akarsz pár napra pihenni menni el innen? Ez a "mindenre reagálni kell valami tréfásat", meg "irogatunk féloldalas agymenéseket" már tényleg kezd baromi sok lenni, no offense....
  • darkSectorxxx #60446
    Miért 2. rész max az konzol szint volt?
    Nemár! :D 720p? :D
  • zzeN
    #60445
    Vagy egy kis ini turkálás és jó is lesz:) Pár óra és kiderül.
  • Bandicoot
    #60444
    Azt a 2-es pontot várjuk ki nehogy az legyen a 2-es számú vicc hogy max grafikán "csak" konzol szint legyen...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.06. 20:11:27