121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #79592
    Egy hülye kérdés....a PS VR használható PC-hez is? :D
  • Tikal #79591
    Miért neked mi jött le ebből a lépésből? Miért tartották bent egy hónapig a GT liga update-t?
  • Tikal #79590
    Igen, ez valószínű.
  • Tikal #79589
    én nem akarom kinyomni 280al a kanyarból a szuperverdát ( arra ott a driveclub ) , mert ez egy szimulátor a casual játékosoknak :)
  • darkSectorxxx #79588
    CSAK tablet+telefon!!!!!!!!!!!!!
  • Moby
    #79587
    Nem, de nem is erre gondoltam. Jancsimuncsi még évet kacagva beletolt volna a projektbe, de gondolom a sony rálépett a heréjére, hogy akkor elkezdjük kiadni a prioritások szerint. Sorban.
    Hót ugyanez történt pár éve a driveclubbal. Annak minden aspektusában. Kivétel, hogy Jancsimuncsi nyilván akkora név, hogy a szotyi nem fog macdonalds alkalmazottat csinálni belőle emiatt.
  • Tinman #79586
    Igen, biztos így volt, igen ilyennek ismertük meg a Polyphony-t

    Amit lehet borítékolni az inkább az, hogy be lesz jelentve majd egy GT 7.
  • Tinman #79585
    "Mindenki érti, csak senki nem hitte el"

    Hát de most érted... :-D

    Éppen elég baj, hogy egy "mindig is single játék" mellékágától is mindig is single-t vártok el, amit egyébként ott van, csak nem karrier, hanem kb. 4 felé lett szedve, de még valamilyen szintű ticsungolás is maradt benne, mert arra ott a Garage -> Car Settings menü ahol lehet szépen kereket cserélni, féket, felfüggesztést, aerodinamikai jellemzőket, vezetési stílust, váltót, lóerő/súly arányt, stb. állítgatni. Aztán ha optikai tuningra vágysz csapass a Livery Editorba. Nemolyanmintvót', most ilyen :-D

    "Egyébként meg ugy beszélsz a single tartalomrol mintha az valami szar mechanika lenne"

    Ebben az esetben ez csak petting, egy felkészítő, de még így is brutálisan vaskos darab. Nézd meg a Battlefield, Battlefront, CoD és társai single részét... valójában csak egy alibi a multi előtt. Millió FPS rajongó ismerősöm van, akik kb. le sem tojják ezen játékok single részét, egyből a multira nyargalnak. Itt is ez a lényeg.

    "A Battlefield sose volt single játék, csak belerakták, elfér"

    Helyben vagyunk. Miért rakták bele? Egyrészt mert így el lehet adni single opciós játékként is, másrészt meg mert mindig vannak forever alone playerek, hát így nekik is lehet okuk pénztárcát nyitni.

    "Erőltessem a multit inkább? Jó, akkor megyek nyomni a revolutionary multi játékmódot, a polyphony találta fel! 12 autó megy körbe egy pályán, a verseny végén meg pontokat kapsz, ilyet még nem láttunk :)"

    Egyetértek... ilyet még sehol nem láttál, hogy mögötte áll a FIA és sok maradása nincs az autós trolloknak a Sportmanship és Driver Rating miatt.

    Értem én... sokaknak továbbra is arra van igénye egy multi autóversenyzős játéktól, hogy 280-al mandínerből kinyomja a 80 milliós verdát a pályáról, de szerencsére van itt egy másik réteg is. A GT igazi hiteles és úriemberes ótókás multit kínál és éppen ezért az első autós multis cucc amire ráemeltem tekintetem, mert a többi ilyen szempontból egy trollgyár.
  • Tikal #79584
    "Mondjuk gondolom ezt a ligát se most rakták össze, biztos ott volt ez már a fiókban valamilyen formában."
    gondolom ezt itt skippelted.

    De biztos igazatok van, ezt így volt jó levezényelni. Ott a fiókban a karrier mód, amit nem adunk még oda a játékosoknak, csak miután kidühöngték magukat. Remek terv volt. Ez volt a logikus gondolom.
  • Tikal #79583
    Nem, ezt mindenki érti, csak senki nem hitte el hogy majd lesz egy GT7, ezért mindenki ettől várta hogy olyan lesz mint a régiek :) Most van egy széria ami mindig is single volt aztán hirtelen multi only akar lenni, még szép hogy nem mindenkinek veszi be a gyomra.

    Egyébként meg ugy beszélsz a single tartalomrol mintha az valami szar mechanika lenne, holott minden single játék ugyanez. Legyőződ az ellenségeket, aztán jön a boss, legyőződ és trophy. Ha így nézed akkor minden játék kurva egyszerű....

    A Battlefield sose volt single játék, csak belerakták, elfér.. akkor háborodhatnál fel, ha a DICE hirtelen sinlge-t akarna csinálni belőle Battlefield spinoff néven aztán azt mondtanák, ne izguljatok majd jön a multi only is valamikor.

    Erőltetem? Nem erőltetem, csak felhoztam egy példát. Erőltessem a multit inkább? Jó, akkor megyek nyomni a revolutionary multi játékmódot, a polyphony találta fel! 12 autó megy körbe egy pályán, a verseny végén meg pontokat kapsz, ilyet még nem láttunk :)

    "Az meg, hogy hazudtak, na az a hazugság" Hát de hányszor mondjam, hogy nem hazudtak, már leírtam párszor :D Nem, nem hazudtak, azt kaptuk amit mondtak, csak nem ezt akartuk/vártuk :)
  • Tinman #79582
    Nem értitek ti ezt nagyon. Még mindig a C64-es Street Rod játékmechanikáját akarjátok újra... meg újra és újra: Vegyük meg a játékbeli creditből a legolcsóbb vackot, majd menjünk el vele csapatni egy versenyre. Nyertél? Vaáó! Ügyi vagy, a nyereményből vehetsz sportkipufogót, már 2 LE-vel gyorsabb a kocsi, mehetsz a következő versenyre. Ezt is megnyered, igaz ezt már 5. próbára a mert a Fiat 500 csak ennyit tud. Végre lett pénzed komolyabb felfüggesztésre, már nem állsz állandóan keresztbe... etc. Repeat 100x times. Win. Trophy unlocked single career mode 100% completed. Well done! Uninstall.

    Az 50%-ot a már korábban leírtak miatt kapta, melyben vastagon benne van az is, hogy még a teszterek egy része se volt képes értelmezni, hogy ez nem a GT 7, hanem a GTS, egy másik irány a fő csapás mellett.

    Egyébként teljesen egyetértek, elegem van nekem is abból, hogy a Battlefield single módja olyan amilyen! Nekem 30 órányi single FPS élmény kell, mert azt szoktam meg és kész.

    Megértem, hogy ez elsőre, 4., 18.-ra is szórakoztató, de hogy valaki egy multi orientált cucctól ezt várja el single élményként, az nekem magas. A GTS nem erről szól, éppen ezért a single része sem erről szól, hanem begyakoroltat veled 0-ról mindent. Pontosan ILYEN single kell a multi orientált cucc felé. Kb. az EGYETLEN autós cucc jelenleg a piacon, melyben a videojáték autós e-sport-ot komolyan lehet venni és ahol az úriember versenyzés valóban képes működni. A trolloknak ebben a játékban sokáig nincs maradásuk...

    A driving licence szinte easy goldra... próbáld mission ill. a lap circuit témákat goldra, ha már minden áron a single-t erőlteted benne, amihez nyilván szíved joga, ott van, elérhető, mire mind megcsinálod goldra 50+ óra.

    Az meg, hogy hazudtak, na az a hazugság... az, hogy te és még sokan mások nem figyeltek oda arra, ami a Polyphony már jó ideje kifelé kommunikál, az nem hiszem, hogy a japók hibája.


    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.11.23. 13:58:14
  • Moby
    #79581
    De. Biztosan erről van szó. Ezért 3 hét alatt összerántottak egy karriermódot. Az olyan. Haladós.
    Szerintem is ez a leglogikusabb magyarázata a történéseknek.
  • Tikal #79580
    Nem hiszem, hogy a 25 féle Golf variációt hiányolták a játékosok meg a neon csövet. hanem a tartalmat. Mert fantasztikus a multi, meg minden szép és jó de a fotó móddal állítom több időt basztak el mint a single player-rel, eh...

    Aztán itt van az is hogy utolsó résszel amivel játszottam sokszor vért hugyáltam mire gold lett egy driving license feladat, most meg egy két próbálkozásra meg van. Értem én hogy a vezetés mindenkié, de azért mégse :D

    Ezek szerint az AC se megy jól.. mert ne mond nekem ha jól fogy egy játék akkor 50%os sale-re rakják :)
  • Tinman #79579
    De jó, hogy helyettem leírtad... pontosan. Felmérték a piacot, azt mondták, hogy lehet, hogy rizikós a multi ilyen irányú erőltetése, de what could go wrong... erre sorba tolta rá a sok kretén a 0 pontos értékeléseket, "mert nem tudok VW golffal csapatni, meg reszelni a hengerfejet, hogy 10 LE-vel gyorsabba legyen" brühühü.

    Hirtelen árzuhanás? Volt itt Cyber Monday, Black Friday, helóvín szél, őszi szél, jön a karácsony... nézd meg AC Origins árakat. Eddigi legjobb AC, aztán már rajta van egy ilyen akció: $59.99 -> $41.99 pedig a játék 1 hónapos sincs!

    Remélem lesz benne csattogós neon!
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.11.23. 13:07:43
  • Tikal #79578
    akkor most nem az történt hogy a szarul mérték fel mire van szüksége a játékosoknak és most korrigálnak? A hirtelen árzuhanás se ennek a jele igaz? ... Mondjuk gondolom ezt a ligát se most rakták össze, biztos ott volt ez már a fiókban valamilyen formában.

    Szerintem itt senki nem állította, hogy a japánok hazudtak azzal kapcsolatban hogy mit ígértek és mit kapunk...csak minket az pont nem érdekel, mi Porsche-t akarunk Ferrari szaggal.

    Remélem repülőrajt lesz benne ahol leghátulról indulhatok, yeah!!
  • Tinman #79577
    Az miattatok lesz, mert a Porsche-tól Ferrari szagot vártok, holott senki nem mondta, hogy a műhelyben az olaszok dolgoznak...
  • Tikal #79576
    GT League is csak azért kerül bele mert biztos unatkoztak.. és nem azért mert mindenkinek ez hiányzott :)

  • Tikal #79575
    A belga bürokrata nem biztos, de akit megbíznak a törvény megírásával az majd igen. Van egy csomó minden amihez a belga bürokrata nem ért, mégis forog a Föld.

    Szar magyar példával jönni nem ér, mert hazai példával mindent meg lehet vétózni :D
  • LBandi77
    #79574
    Na meg 1 jó sunday kupa az mindent visz.
  • Harlekin
    #79573
    A belgák semmi mást nem döntöttek csak azt, hogy LUTRI nem lehet a játékba!!!!
    Majd most lesz konkrét 25000 jó magyar forintér GOD mód 1 hónapra meg half god mód 14000 a 17000 forintos játék mellé... A Kiadó a plusz bevételről nem fog lemondani az biztos majd máshogy szedi be...Neki mind egy hogy...
    És akik vágytak erre lutri gyanánt azok még inkább megveszik a konkrétan elérhetőt....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2017.11.23. 11:46:58
  • arty
    #79572
    és szerinted a belga bürokrata érti a játékmenetet érintő/nem érintő lootbox esetét? :D
    és a bíró majd érti, aki elmarasztalja vagy sem a fejlesztőt?

    lásd még a kiállított, ingyen játszható retro árkád játékgépekért jogerősen(?) megbüntetett insert coin egyesületet................
  • arty
    #79571
    erős a nyomás a 9k-s digit ár mellett.... :( :D
  • Tikal #79570
    milyen a sima loot? Ami a játékmenet része? Pl ha megölsz egy sárkányt és nem dob fasza pajzsot, erre gondolsz?
    Ezt sem engedném, ugyanis ezt a készítők rohadt könnyen ugy tudják befolyásolni, hogy tuti költsd a pénzed, mert sose fog jó loot esni. De ha neked piros pajzs kell és nem fekete és ezért hajlandó vagy fizetni én azt leszarom :)

  • arty
    #79569
    és ha jön egy kis plusz karrier kiegészítés? ;)
  • arty
    #79568
    a sima loot nem az?

    tehát pl: nem esik jó pajzs, veszel igazi pénzért. ez most szerencsejáték volt-e?
    ezt szvsz NEM lehet idióta bürokraták, laikusok által törvényekkel szabályozni :( baromságok születnek majd.....
  • Tikal #79567
    területi alapú korlátozás eltörlése az EU-ban

    szerintetek ez hoz majd valami változást PS Store-ban? Nagyon jó lenne, ha legalább országot lehetne változtatni ebben a kőkorszaki szarban, ha nicknevet nem is...
  • Tinman #79566
    Kizárólag telefonnal vagy tablettel!!! Egy játékos esetében is!

    Szinkron benne van, de az US verzában tuti nincs.
  • Tatyla
    #79565
    Ezt csak telefonnal irányítható vagy gamepaddal is? És akkor tényleg benne van a szinkron?
  • darkSectorxxx #79564
    Késséggel elhiszem, én azt mondtam, hogy játékban nem láttam ilyen jó vizet még, pláne nem egy ekkora sandbox-tól.

    Lehet az effekt amit mondasz létezik régóta, csak éppen kész játékban még nem találkoztam ezzel. :D

    Maga az effektek technikailag nem kell utánanéznem, sima felhasználó vagyok, csak játszom és élvezem. :)
  • Moby
    #79563
    Nem újkeletű a 3d motorokban, subsurface scattering az eljárás neve. Nem, nem álmodozom, hogy utánaolvasol, csak mint érdekesség írom le :)
  • darkSectorxxx #79562
    Igen én is a vízet tartom a legjobbnak, sokszor érthetetlen az egész, hogy hogy tudtak ilyen vizet.... Durva.

    Még ha úgy forgatod, hogy a fény a hullámokon átmenjen, akkor a hullám ilyen sárgászöld színű lesz.
    Nagyon durva.
    A többi része úgy összességében korrekt, nem brutális.
    De a víz az durva....nagyon durva.
  • darkSectorxxx #79561
    A játék kb ennyit ér a gameplay alapján. :)
  • darkSectorxxx #79560
    Ezt kifogásoltam itt sokszor 10 játékból 1 kibaszott játéknál van csak info.

    Ilyet 2017ben szégyen. Az árát meg a dlcket meg fullscreenbe tólják a pofánkba.
  • Tinman #79559
    Őszintén... az is sok érte. Indulóban lenne értelmezhető a 3-3.5k ár, aztán arra azt mondom 1.5-2k körül adj neki egy esélyt.

    Ha egy kicsit is rutinos játékos vagy a 2 óra gametime sincs meg :-(
  • Moby
    #79558
    Pedig azon nyomja :DD
  • Kongy
    #79557
    Sima Xbox One-on tolom, de azon is gyönyörű, és stabil 30 fps.
  • GOTY
    #79556
    Majdnem megkérdeztem, hogy X-en játszod-e, aztán rájöttem, melyik topikban vagyok :-D
  • Kongy
    #79555
    Már több, mint 10 órát toltam bele az AC-be, és még mindig sehol sem tartok. :D De ettől függetlenül minden negyed órában lenyűgöz valamivel. Szerintem a játékban víz effekt az eddigi legszebb, amit valaha láttam. Ahogy tükröződik rajta a napfény, az egy dolog, de már-már fotorealisztikus, amikor hajózol, és vibrál a napfény a vízen. Elmebeteg. Az államat kerestem a földön, komolyan mondom.
  • davidka003
    #79554
    Wolfenstein 2 steelbook kiadás 30 font

    Na ilyenért nem szoktam 0day játékot venni. Mikor jelent meg? 2-3 hete?
    És tessék már 30 font a fémtokos változat.
    Utoljára szerkesztette: davidka003, 2017.11.23. 08:33:06
  • davidka003
    #79553
    3000-ért majd egyszer jó lesz ez. :D