47
garden_sg.jpg
  • szomferi
    #47
    biztos nem, mert PC-n Originen keresztül játszol, ilyen meg nincs konzolokon, szóval tiszta lappal indulsz, a 0-ról
  • Kazagor
    #46
    Tud nekem valaki abban tanácsot adni, hogy ha eddig PC-n játszottam a játékkal, és veszek egy PS4-et, akkor ha azon elinditom a játékot, akkor van mód arra, hogy megmaradjanak az eddigi fejlesztéseim, karakter szint stb., vagy buktam mindent és kezdhetek mindent elölről?
  • dargelot
    #45
    Valaki játszik még ezzel a játékkal, mert keresnék pár embert Garden Ops-ra.
    Origin: dargelot
  • szomferi
    #44
    ne a Classic módra menj, ez a kulcs :D
    ha a Classic mód valamelyikére mész, ott alul írja is, hogy csak az eredeti 4-4 karakter lesz játszható, a többi variáns nem játszható abban a módban
  • malystryx3
    #43
    Van egy csomó más karakter a játékban. A főmenüben néhányat tudok magamnak választani, pl. plasma shooter, citrus cactus. Ezeknek vannak plusz képességeik (abilities) amiktől gondolom jobbak lesznek. Ezekkel a multiplayer módban nem tudok játszani, hiába választom ki őket a customization menüben. Mindig az alap növényt engedi választani. Mások viszont meg már ilyenekkel jönnek. Ez miért van?
  • malystryx3
    #42
    Valószínűleg a proci miatt akad, de a lagg baromira érezhető, pl. felmegyek egy lépcső tetejére, és mindig lerak az aljára.. Meg hasonlók. A gépem: AMD Phenom II X2 550, 3100 Mhz, a videókártya Radeon HD4870, RAM=8 Gb. (nem mai csirke) A 2 utóbbinak elégnek kell lenni, a Can U Run It? is a procit tartja szűk keresztmetszetnek.. Egyelőre elvagyok így, de a gépfejlesztés nem várat sokat magára, majd ha a hitelek lejjebb mennek (HA!), akkor több marad.
    Kipróbálom a többit is, persze mindegyik más stílus, azért szoknom kell :)
  • szomferi
    #41
    a Frostbite 3 motor inkább prociigényes, lehet azért lagol be (vagy kevés a memóriád, ami még reálisabb probléma lehet), az újdonságokról pedig twitterről szoktam, a creativ director oldalát szoktam nézegetni néhanapján

    én mikor mivel megyek, most ráfeküdtem arra, hogy csinálom a szükséges dolgokat a szintlépéshez, de nálam a cactus és az all-star a favorit :D
  • malystryx3
    #40
    Ja és, azért levettem minimumra a grafikát, még így is atom jól néz ki, lehet a laggok miatt tűnik úgy, hogy akadozgat.
  • malystryx3
    #39
    Hát indításkor mindjárt rinyált is a videókártya driver frissessége miatt, nekem 12.4-es van, ez a legutolsó a Radeon 4xxx-ekre, és 13.12-es kéne neki. De azért elindult. Játszottunk vele, nagyon tetszik, de azt vettem észre, hogy 3-4 csatánként iszonyat lagg van. Nálad is előfordul? Egyértelmű kedvencem a napraforgó, és a csatákhoz is azonnal talál szervert.
    Hírekről, újításokról a honlapjukon lehet értesülni?
  • szomferi
    #38
    ott szerintem nem néztem (vagy ha igen, régen drágább volt, azért nem onnan vettem), de akkor minden király
    amúgy nagy gépigénye nincsen szerencsére, és még szép is (nem hiába Frostbite 3 motor hajtja)
  • malystryx3
    #37
    Sikerült is, átmentem hozzá, más oldalon rendelte meg (G2a.com), már jön lefele a játék :)
    Köszi a segítséget, 5500-ban megállt.
  • malystryx3
    #36
    Nemsokára megyek át haverhoz, ott megejtjük, majd írok hogy sikerült -e. Most voltam szabin 12 napig, holnap már meló... :(
    Sokat nem fogok játszani, na de majd ha letelik :) A gépem nem túl jó hozzá, de elvileg még épphogy elmegy. Majd lebutítom a grafikát.
  • szomferi
    #35
    okés, nem bonyolult, fizetésnél átirányít a Paypal oldalára, ott belépsz, engedélyezed a fizetést, és kész is, várod a kódot :-)
  • malystryx3
    #34
    Ja tényleg, én voltam a vak :)
    Köszi előre is, ha nem boldogulnék, kereslek majd.
  • szomferi
    #33
    direkt linkeltem az előző hozzászólásomban, ott van :D

    nekem olyan 3 óra alatt jött meg a kód, szóval nem kell félni, ha nem küldik azonnal az e-mailt, hogy lépj be az oldalra a kódodért
  • malystryx3
    #32
    Sajnos nincs PayPal-om, de legjobb haveromnak van. Tudnál annyiban segíteni, hogy az oldal címét megadod meg ami kell, és megpróbáljuk megoldani, ha nem, akkor mindenképp megkereslek. Előre is köszönöm. Kiszámoltam, még így is 6e Ft alatt van, ez reális ár érte. Ennyiért megvenném simán. :)
  • szomferi
    #31
    tényleg nem bonyolult, mész, és csinálod a feladatod :D
    én Angliából vettem meg a játékot (csak kulcs) 14 fontért még júniusban, de ehhez kell PayPal, nem tudom rendelkezel-e ilyennel (bár csinálni se kerül sok időbe, hipphopp megvan, de ha nem szeretnél ilyennel vesződni, szívesen segítek megvenni a sajátomon keresztül)

    Plants vs Zombies
    Utoljára szerkesztette: szomferi, 2014.11.04. 23:33:47
  • malystryx3
    #30
    Rendben, köszi a választ, mindenképpen szeretném megvenni, de valami akció keretében. Figyelni fogom. Ha esetleg tudnátok tanácsokat ill. trükköket, praktikákat ajánlani a játékról, azt megköszönném. Bár első látásra nem tűnik bonyolultnak.
  • szomferi
    #29
    sajna ezt nem lehet tudni, mert csak bedob egy játékba, de nekem sose volt még olyan problémám, hogy ne telt volna meg egy szerver teljesen
  • malystryx3
    #28
    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy PC-n elég nagy, ill. elég nagy lesz a tábora? Mert ha nem, akkor felesleges lesz megvenni, de a fiam nagyon odavan érte. Előre is köszi.
  • adam977
    #27
    Egy kis bemutató magyarul, akit érdekel a játék :)
    https://www.youtube.com/watch?v=07fzxwAUZCQ
  • Smithwarden
    #26
  • ffxi
    #25
  • DarkSector
    #24
    Ha kő banner

  • Smithwarden
    #23
    Matol ingyenes kipobalhato a jatek 72 oran keresztul (egy accounton)!
    (Ha minden igaz, augusztus 25-ig lesz ez a lehetoseg.)
  • szomferi
    #22
    sikerült már valakinek megvennie innen Mexikóból úgy, hogy PayPallel fizetett?
  • Since
    #21
    Akinek van kedve együtt játszani küldjön egy privit :)
  • szomferi
    #20
    aki amúgy sokallja az árát, mexikói Originen 22$ a Digital Deluxe, 19$ meg a standard verzió, így már igen jó ára van
  • Smithwarden
    #19
  • Ironman2
    #18
    Még nemtudom,mindjárt tesztelem
  • Pio
    #17
    Azt azért érdemes tudni, hogy multiplayer only.
  • Since
    #16
    Úgy láttam hogy valódi pénzért lehet venni dolgokat a játékban?
  • Ironman2
    #15
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Már tölthető!

    3DMGAME-Plants.VS.Zombies.Garden.Warfare.PC.Delute.Edition-3DM.torrent

    http://bbs.3dmgame.com/forum.php?mod=attachment&aid=Mjk4Mzc3NHw2NWU0YWRjMHwxNDAzMzE1Mzk2fDUzMTg3NTd8NDM0NDEwMw%3D%3D

    http://pan.baidu.com/s/1c0cSuU8

  • Pio
    #14
    Én preordereltem, mivel az első résszel annyira pofátlanul sok időt töltöttem el, hogy ha ezzel egy percet se játszom akkor se fogom bánni, hogy adtam még ennyi pénzt a popcapnek.
    Arról nem is beszélve, hogy a második rész tényleg kényelmesen kijátszható volt free 2 playben.
    Ugyanakkor szerintem nem ez lesz a helyzet, kellemes casual kikapcsolódásnak tűnik, amivel sok időt fogunk eltölteni.
  • Ironman2
    #13
    yes! köszi!
  • Csokis
    #12
    Június 24-én jelenik meg a PC-s verzió!
  • Ironman2
    #11
    Új videó:

  • Ironman2
    #10
    Jön pc-re is nemsokkal a konzolos megjelenés után.Ma jelentették be a Gamescom-on!!!




    http://www.pcguru.hu/hirek/gc-2013-pvz-garden-warfare-pc-s-bejelentes-hirek/24274
  • RYO21
    #9
    Most jelent meg a facebookra is egy újPvZ, hamarosan jön almaszarokra a PvZ 2, konzolokra pedig ez a Garden Warfare.
  • Desiderata #8
    ki?