19
  • Bari06
    #19
    Vicces a Föld után annak ellenére, hogy M. Night Samalamhajamla... (mittomén hogy írják) rendezte aki az Avatart úgy elb*szta ahogy csak lehet (kb. ezt a filmet utálom a legjobban) én kíváncsi vagyok rá. A másik meg a Szemfényvesztők benne van Tallahassee és Colombus, ha még szar is a film (amit kétlek) akkor is már meg ér egy mozit.
  • cateran
    #18
    Tenyleg fura, ha 1 filmet ahhoz a konyvhoz hasonlitjak, amibol keszult (nem, nem a forgatokonyvre gondolok :D) vagy varjunk csak...ja nem, nem fura...
    Megis mivel vessenek ossze 1 filmet, ha nem a forrasaval es mas hasonlo tematimaju, stilusu, stb filmekkel? Onmagahoz viszonyitva minden film 100%-os.
  • kalapos01
    #17
    "nanáhogy bukni fog. sámánlájnnak köze volt hozzá. az az ember a hatodik érzék óta értelmes ötlettel nem volt képes előjönni. kár érte. "

    Ez hogy sikerült? Ha nincs értelmes ötlete, akkor nem lehet siker valami? A legutóbbi filmje is nagy siker volt. Nem kell a sikerhez értelmes ötlet.

    Nem mellesleg, ennek a filmnek az ötlete jó. Ha maga a film gagyi, akkor az más miatt van.
  • kalapos01
    #16
    Olyan nincs, hogy "negatív kritikusi ítéletek", mert amit leírtál az minden filmre igaz. Minden film kap negatív kritikákat. És mindegyik kap pozitívakat. A kritikának nem az a lényege, hogy egyet elolvasol és ha negatív, akkor nem kell megnézned a filmet.
  • Wittgen
    #15
    Én mindenesetre megnézem mindkét filmet, nem egyszer a negatív kritikusi ítéletek ellenére nyújtott felhőtlen szórakozást 1-1 film :D
  • Dynamic
    #14
    Korábban voltak még jó filmjei. A Sebezhetetlen jó volt, a Jelek nagyon hangulatosra sikerült, a Falu is tetszett, de valahol a Lány a vízbentől kezdett eltűnni valami. Onnantól nem igazán van számomra értékelhető filmje. Ettől a trélertől sosem éreztem azt, hogy valami jó dolog fog kisülni belőle. Pedig minden új filmjénél bizakodom, hogy most hátha "feltámad".
  • Dynamic
    #13
    Pont ez a baj a kritikákkal, hogy sokan képtelen objektíven ítélkezni, és folyamatosan egy korábbi film változathoz, vagy a könyvhöz hasonlítják, amiből készült. Én nem láttam a rajzfilmet, nem is érdekel, önmagában vizsgálom a filmet. Szerintem nem volt vészes az Avatar, sőt simán lehetett volna jó is, ha nem lett volna kapkodó. Olyan volt, mintha rengeteg jelenetet kivágtak volna belőle.
  • god25
    #12
    Egy érdekes cikk az After Earth filmmel kapcsolatban: Idegen civilizációk és más érdekességek az After Earth – A Föld után háttérsztorijában
    Vigyázat, a cikkben spoilerveszély!
  • Nethyrrea
    #11
    nanáhogy bukni fog. sámánlájnnak köze volt hozzá. az az ember a hatodik érzék óta értelmes ötlettel nem volt képes előjönni. kár érte.
  • jackoneill90
    #10
    A jövőben minden kék lesz? Miért nem zöld?
  • donatus13
    #9
    Nem tudom, amit én láttam tőle az az avatár rajzfilm alapján készült film volt, annál rosszabb filmet még sosem láttam:) teljesen meggyalázta az eredeti történetet.
  • csgj
    #8
    Egyetértek... Én érdekes módon minden Shyamalan filmet szerettem...
  • narumon
    #7
    Hmm akkor ezt lehet, hogy megérné megnézni. Amit a tömegek zabálnak az ugyanis általában fosch-xar. Ha ezt utálják akkor lehet, hogy jó film.
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Ehh - szóval: Worst M. Night Shyamalan Movie??
  • IMYke2.0.0.0
    #5
  • Ender Wiggin #4
    nem baj, a scientológus haverok majd megnézik, nekik biztos tetszeni fog.
  • bgerison
    #3
    Valóban gyengusz a bemutató.
    Szegény kicsi smithnek olyan buta ábrázata van :D
  • scagnetti
    #2
    Pedig az alapsztoriban annyi lehetőség rejlik hogy ihaj..., de Sájmálán mint tudjuk már rég nem az, aki egykor volt.
  • Hedgehunter #1
    Az After Earth-nek a bemutatoja is egy semmitmondo marhasag..