34
A fizess-amennyit-akarsz játékokról...
  • lammaer
    #34
    Tropico 3 ingyenes a humblebundlén
    https://www.humblebundle.com/store
  • a.carkey
    #33
    A weekly humble bundle most nagyon jó.
  • RAZOR27
    #32
    pöpec az új humblibundli, insta buy asszem :D
  • RAZOR27
    #31
    hát nemtudom, biztos lesz még a végén bónusz játék, ha berakják a mortal kombatot (talán az az egyetlen említésre méltó WB játék még) akkor megveszem.
  • ratgab
    #30
    Az nem Lord of the Rings Online, hanem egy singleplayer játék a War in the North.
  • Ironman2
    #29
    WB játékok 1 dolcsiért:

    https://www.humblebundle.com/

    FEAR2
    FEAR3
    BATMAN Arkam Asylum
    Lords of the rings online
  • Ironman2
    #28
    http://www.gamestar.hu/humble-bundle-team-17-worms-alien-breed.html
  • RAZOR27
    #27
    na ez jól hangzik, mármint nem :D de akkor megvan oldva köszi :D
  • lammaer
    #26
    Bankkártyás fizetésnél nem szoktak a bankok plusz költséget felszámolni. Eleget nyerészkednek azon, hogy aí dollárt forintra váltják a jókis saját eladási árfolyamukon....
  • RAZOR27
    #25
    énis most akarok megvenni az origin packot (meg még 3haver is rajtam kívül :D)

    Valaki fizette már bankkártyával? csakmert érdekelne mennyi plusz költséget számol fel a bank. Paypalel akartam eredetileg fizetni de azon most nincs elég és mire felutalom rá a pénzt az már jövőhét... dikk :D
  • lammaer
    #24
    Hú ez elég durva bundle, sztem erre benevezek én is...
  • Szabi #23
    csak saját magadnak aktiválhatod be, ki van írva az oldalon!

    (gyakorlatilag meg nem hinném hogy bárki is elellenőrizné, viszont a többi kemény 1$.. .szóval egyszerűbb új kódokat venni neki is.. :D)
  • a.carkey
    #22
    A MoH és a Sims 3 miatt mat Humble Bundlere szántam pár dollárt. Nem csináltam még ilyet, de ha aktiváltam a steames dolgokat, és az Originen is elérhető, azokat a kódokat aktiválva oda lehet adni egy havernak, hogy ő is megtegye, vagy képtelenség?
  • Jaka923
    #21
    Én csak 1 $-t fizettem értük, mégis megkaptam mind a 4-et.
  • Cuchulainn
    #20
    Most épp a teljes Serious Sam széria megkapható az új weekly saleben, nekem eddig kimaradt az életemből, de annyira nem szívem csücske a stílus szóval lehet ezután is ki fog.

    A másikhoz viszont hozzádobtak még négy játékot, szóval aki átlagon felül fizetett az örülhet :P
  • RAZOR27
    #19
    +fav csípem az ilyet
  • wantonly
    #18
    Walking Dead részemről is erősen ajánlott. Nekem benne van az elméleti Top10-ben, de nem mindenkinek jön be a stílus.

    A Back to the Future-t a film miatt már korábban beszereztem, 1$-ért szerintem most tuti vétel.
  • Cuchulainn
    #17
    Közben pont lett új weekly sale, úgy tűnik a point and click stílus kedvelőinek jó napja/hete lesz :D

    A walking dead játékot játszottam csak az itt levől közül, az nagyon hangulatos, nem is annyira hagyományos kalandjáték, mint inkább amolyan CYOA extra grafikai felülettel.
  • lammaer
    #16
    +1

    Én se értem mi bajuk van az embereknek.... tán limitált a topikok száma, és emiatt nem tud vki újat nyitni? Ennyire kell őrködni a topikok mennyisége felett vagy mi?

    Majd az idő eldönti van e értelme vagy sem.
  • Cuchulainn
    #15
    Tényleg nem veszekedni akarok senkivel, de ennyire nincs jobb dolgotok, mint hogy melyik topikba lehetne még írni ezzel kapcsolatban az sg-n?

    Szerintem:

    - Steam topikban a steammel kapcsolatos dolgok kellene hogy kerüljenek (gondolom én)
    - Eredeti játékaink topik eredeti célja nem tudom mi volt, de átnéztem oda, és a kertészkedéstől a tévévásárlásig minden van.
    - Az indie topikba szerintem pl. már az Alan Wake sem igazán illik bele, a Bundle keretében pedig voltak korábban kifejezetten AAA címek is (THQ bundleben pl.).

    Tőlem lehet törölni a topikot ha ennyire szúrja valakinek a szemét, vagy akár át is neveztetni úgy, hogy magába foglalja az összes hasonló jellegű kezdeményezést (mondjuk pay what you want/fizess-amennyit-akarsz főcímként és alcímként meg az összes ilyen jellegű oldal neve/linkje) de akár hagyhatjuk lesüllyedni is a feledés homályába, csak ha már mégis ideír valaki akkor beszéljünk a játékokról/bundle-ökről és ne arról, hogy jajdejó másik topikok vannak itt a fórumon.

    /rant
  • Dzsini
    #14
    casual / indie topic :)
  • wantonly
    #13
    A képek/trailer alapján egy akció-orientált platformer. Még nem játszottam vele így bővebbet én sem tudok.
  • wantonly
    #12
    És még néhány... Groupees, Indie Royale, Bundle Stars, stb.

    Mondjuk a Humble Bundle talán a legjobb, úgyhogy érdemelhet saját topikot. :)
  • SzirmosSzisza
    #11
    Akkor viszont rossz a topik neve :p

    Mert van még ilyen, pl.: http://www.indiegala.com/
  • lammaer
    #10
    Támogatom...

    Basszus, fel vagyok tudtommal iratkozva a newsletterükre, de a weeklyről nem is tudtam... mekkora nevek voltak eddig
  • Evoluti0N
    #9
    Az Eredeti játékok topic nem nagyon alkalmas erre, hasznos volt szerintem külön topicot nyitni. Elég sok az off téma ott és néha előfordul, hogy pár óra alatt több, mint 200 új hozzászólás születik, aminek semmi köze sincs a játékokhoz. Akit a bundle akciók érdekelnek, az meg fenét akar annyi hozzászólás között "hasznosakat" bogarászani.
  • Cuchulainn
    #8
    Jah azt egyből beújítottam ahogy megláttam, kedvelem Stephen King-et és kifejezetten jól hozta a horrorregény hangulatot, főleg a DLC-k. Azért kicsit kevesebb vagy változatosabb combat elfért volna bele.

    A capsised csak sima platformer, vagy van benne valami csavar?
  • Carlos
    #7
    Ez lesz a te topikod szerintem...
  • wantonly
    #6
    Volt már ennél jobb csomagjuk is, de én az Awesomenauts, Capsized és a Dear Esther miatt vettem meg alapáron.

    Azonban jelenleg figyelemre méltóbb a Humble Weekly Sale, ahol is az Alan Wake Franchise szerezhető be gyakorlatilag ingyen, még pár óráig.
  • Cuchulainn
    #5
    Nem arra irányulna a topik, hogy mikor van új bundle, hanem, hogy kitárgyaljuk az indie játékokat amiknek külön-külön topikot nyitni értelmetlen lenne.

    Belenéztem mindkét említett topikba, de az eredeti játékaink-ban nagyrészt chatszoba jellegű beszélgetést láttam, a steam topik meg gondolom a steames dolgokról kellene, hogy szóljon...
  • SzirmosSzisza
    #4
    Steam / Eredeti játékaink topikban szerintem nyugodtan rákérdezhetsz + mindig ki van írva, ha van új.
  • bon
    #3
    Ajánlom az Eredeti játékaink topic-ot.
  • Cuchulainn
    #2
    Akkor kezdem is...

    A jelenlegi felhozatalból eddig a Little infernot ismertem, ami egy nagyon aranyos, és extrém bizarr kis játék. A World of goo készítőinek "elégetésszimulátora" (nem tudom, hogy volt-e már hasonló játék :D) Katalógusból rendelsz különböző dolgokat, és elégeted a kis kemencédben, miközben odakint örökös hóvihar tombol. Az elégetett holmik különböző dolgokat produkálnak, és pénzt is adnak. A kombók extra lehetőségeket, gyorsabb rendelést tesznek lehetővé, tehát végső soron teljesen öncélú a dolog. Nem is ez a lényeg, hanem a sztori, ami a world of goo-hoz hasonlóan melankolikus, bizarr és meglehetősen elborult. Nem való mindenkinek, de mindenképpen egy egyedi gyöngyszem. :)

    A másik amit kipróbáltam tegnap az a Thomas was alone, ami ehhez hasonlóan elborult. Thomas, az álló helyzetű piros téglalap, és később összeszedett társai, átvágnak a buktatókkal teri virtuális téren.A szereplők mind különböző alakú és színű téglalapok, a szereplők és mindegyiküknek egyedi személyisége van.
    Gameplay szempontjából leginkább a régi The lost vikingsre emlékeztet, a karaktereknek egymást segítve, és különleges képességeiket felhasználva kell eljutni a célba. Ami különlegessé teszi az a sztori, amit a narrátor a különböző téglalapok szemszögéből mesél el, mindegyiket valóságos "személlyé" varázsolva. Minenképpen csak ajánlani tudom.
  • Cuchulainn
    #1
    A magam részéről nagyon kedvelem az indie játékokat, és jelenleg szvsz ez a legjobb beszerzési lehetőségük.
    Ugyanakkor szeretek utánanézni mielőtt megveszek valamit, és rendszerint a kisebb játékoknak nyitott topikok elkallódnak/elfelejtődnek/a kutya sem kíváncsi rájuk.

    A topikot azért hoztam létre, hogy ki lehessen tárgyalni az éppen aktuális (vagy akár korábbi) bundle-ben elérhető játékokat, hogy mifélék, megéri-e beszerezni őket vagy esetleg nem annyira és persze, hogy kinek melyik tetszik/nemtetszik és miért.

    Az aktuális csomag itt található mindig.