20
  • bmw
    #20
    Neked go majd vmi magyar elvont filmre...
  • cateran
    #19
    Ez elottem is homalyos... 2 pilota szinkronban.. lehet szeretik szopatni magukat :S
  • Meridian
    #18
    valszeg 250ezer tonnát akartak mondani, de ez csak egy film, nem kell mindent véresen realisztikusan és komolyan venni. Másrészt ha egy akkora tankerhajót úgy meglendítenek, mint a trailerben látható, a hajótest nem bírná ki egyben ezt a gyorsulást, a mozdulat elejénél szétszakadna...
  • Skynet85
    #17
    idiótán van fordítva... nézd meg az angol trailert ott awesome-ot mond steel helyett
  • cylonflatus
    #16
    Igen, ez lehetne is egy jó válasz, ha pl azt mondaná, hogy 2,5 tonna titán, vagy 2,5 tonna mithril :)... de sajnos az hangzik el, hogy 2,5 tonna acél.
  • NovaTerra
    #15
    Lehet valami hiper-szuper anyagból vannak, ami könnyű és erős.

    Tényleg evangelion vs godzilla. Nem tudom, a rendező plusz pont, a trailet mínusz. Egy-két kritikát megvárok. Remélhetőleg olyanoktól, akiknek nem a transzformesz a jó film.
  • Daffit
    #14
    Jó vagy sem, de nekem Godzilla jut eszembe róla. Látvány mozi.
  • cylonflatus
    #13
    Hát igen... főleg annak tükrében hülyeség, hogy a végén lóbálja azt a tanker hajót. Egy olyan több-10000 tonna. Összehasonlításul: egy olyan anyahajó, amelyik a trailerben látható fedélzetén azzal a döggel 70-80 ezer tonna...
  • morden2
    #12
    Elhangzik, hogy 2500 tonna acél, az, a méreteket elnézve igencsak kevés, (vagy én vagyok a hülye ? )
  • Wittgen
    #11
    Del Toro-ban még nem csalódtam, az elmúlt évekből minden filmjét imádom (főleg A Faun labirintusát).
  • Gulyu84
    #10
    Hallottam én is ilyet még az első trailer megjelenése után, de azóta ez már a 4. asszem, és eddig mindegyikben benne volt. Remélem meggondolták magukat és benne hagyják
  • ng0ofy
    #9
    Sajnos GlaDOS hangja csak a trailerben van, ha jól emlékszem. A stáblistán sincs sehol Ellen McLain... (GLaDOS hangja)
  • Gulyu84
    #8
    Fuck, már csak GLaDOS hangja miatt is kizárólag eredeti nyelven nézős. Még mindig nem unalmas a sztori vs. látvány film vita. Mindkettőnek megvan a helye és senki nem lesz semmivel több, ha csak az egyiket hajlandó nézni
  • gombabácsi
    #7
    a transzformersz nem volt látványos...
  • BrockSamson
    #6
    En bizom Guillermo del Toro-ban. Letett mar jo filmeket az asztalra, szoval valoszinuleg itt sem csak egy popcorn mozirol lesz szo.

    Semmi baj a latvanyos filmekkel, ha nem olyan semmitmondoak mint a Transformers. Egyik nap ez, masnap egy Tarkovszkij.
  • torcipepe
    #5
    nekem állandóan az evangelion jut róla eszembe. a beöltözésről meg a starcraft 2 kezdő videója.
    na meg az, hogy mi a picsának kell 2 pilóta, akik egyszerre mozognak? jobb helyeken azért vannak ketten, hogy az egyik a mozgást, a másik a támadást irányítsa, de itt ez egyáltalán nincs meg.
  • portable2
    #4
    Micsoda fejek vannak a képen
  • Dynamic
    #3
    Hagyjuk már ezt az álentellektüel megnyilvánulást. Már az ókorban is cirkusz és látvány kellett a népnek. Ráadásul az élet majd minden területére jellemző a hétköznapitól elrugaszkodó vizuális igény. Miért lenne ez a mozinál másképp?
  • Molnibalage
    #2
    85% megnézni. ZSkat film kell a népnek. No comment...
  • Prof William
    #1
    Szólni kellene a fordítóknak erről a "Cirkumpacifikus Öv" -ről. Hátha átnevezik a filmet és a magyar mozikba a "Cirkumpacifikus Öv" -címmel érkezik.