13
1988 1990 1991
  • AnuluWork #13
    Ezzel mi van?
  • precise
    #12
    Ezt nem tudom, de Formula Truck egész jó ilyen szempontból.
  • Totti5
    #11
    Én inkább azt tenném fel, hogy tartalmazni fogja ezen évek összes F1es csapatát, erőviszonyokat, pályákat?

  • GPx8
    #10
    Az nem baj.
    Az a baj, hogy a Reiza csak rF1-ben gondolkodik.
  • Fehercsoki
    #9
    Az a baj, hogy már van rF2.
  • AnuluWork #8
  • precise
    #7
    Erre nem tudom a választ, a remény hal meg utoljára, codemasters szintet nem akarok, ez az egy biztos.
  • precise
    #6
    iRacingben egy autó kerül annyiba mint a Formula Truck. FSX-ben egy repcsi addon 100+ dolcsi. A szimezés drága dolog. De persze mivel én is vásárló vagyok egyetértek veled, de jobban belegondolva sokan inkább fizetnének többet csak legyen több szim. Pl anno szívesen fizettem volna mondjuk nKP DLC-kért de nem készültek...
  • edios
    #5
    "A játék természetesen a háromszoros világbajnok (1988, 1990, 1991) pályafutásáról és sikereiről fog szólni."

    tehát akkor egy történetorientált hc szimulátor? ilyen létezik?
  • Szabi #4
    a game stockcar 2012 autólistája tényleg már egész szép lett, de utána a Fórmula Truck szerintem bőven elfért volna DLC-ként, a Stockcar $19.90 "sok" járgánnyal, többek között Senna járgánnyal is...


    a kamionos $24.90 a sok liszensz nélküli járgánnyal.. :-/
    jó persze van textúra mód amivel szépen ott vannak a valódi logók, de attól még 25dollárért csak és kizárólag kamionozni lehet, juhéé.. :(
  • precise
    #3
    folyamatosan jönnek hozzájuk free dlc-k.
  • Szabi #2
    Reiza jó kis rFactor módokat csinál, de szerintem sokkal jobb lenne, ha a Simbinhez hasonlóan inkább csinálnának egy alapjáékot (Race07) és ahhoz adnának ki kiegészitőket, mert így van 5 címűk ami egyenként mind-mind zseniális, de nem éri meg az árát 1-1 bajnokság így külön :(
  • precise
    #1
    Az Ayrton Senna The Game mindenki számára remek szórakozást nyújthat, melyen a háttérben már elkezdtek dolgozni.

    A tragikus körülmények között elhunyt brazil legenda nevét gyakorlatilag mindenki ismeri, még azok is, akik nem rajongói a motorsportnak, vagy épp a Forma-1-nek.

    A Reiza Studios hivatalosan is megerősítette, hogy a tárgyalások lezárultak a szükséges jogokat illetően, mely után megkezdhették a munkát az Ayrton Senna The Game projekten. Egyelőre nem sokat tudni a játékról, de annyi bizonyos, hogy az majd a Game Stock Car alapjaira épül.

    Az utolsó munkáik alapján szinte biztos, hogy hc szimulátorra számíthatunk, és nem a Codemasters féle casual vonalat fogja követni a program. Bár a Game Stock Car az igencsak régi rRactor első részén alapul, de már a GSC-ben illetve az utolsó Formula Truck játékukban is megmutatták, hogy képesek komolyan feljavítani a régi Gmotor engine-t.

    A játék természetesen a háromszoros világbajnok (1988, 1990, 1991) pályafutásáról és sikereiről fog szólni.

    A készítők elmondták, ez egy rendkívül ambiciózus projekt számukra, mely sok időt és anyagi ráfordítást igényel majd. A csapat keményen dolgozik, és elmondásuk szerint, ha lassan is, de biztosan haladnak előre. Hamarosan újabb híreket hallhatunk majd a játékról.

    Úgy gondolom ez egy sikertörténet, hisz a csapat modderekből verbuválódott, szóval drukkoljunk, hogy Senna nevéhez méltó játékot kapjunk a kezeink közé, illetve a kormányaink elé.