8
Thanatophobia - Túlélőhorror, a Resident Evil nyomán.
  • DarkSector
    #8
    Valami hír a játékkal kapcsolatban?
  • DarkSector
    #7
    Geci a faszi beállása elég béna lesz.

  • DarkSector
    #6
    Igen, én nem pc-s grafikának mondanám hanem olyan kicsit mint egy indie fejlesztés, pont jó...
    De a lényeg a játékmenet.
    Akciót hanyagolják és hangulat+logikai feladványokra gyúrnak!

    Nekem tökmindegy mire jön csak olyan legyen mint egy RE vahy SH régen!
  • Fpocok
    #5
    Annyira nem szeretem az ilyeszgetős játékot, de remélem jó lesz.
  • gabe paul logan
    #4
    Olyan furán néz ki ez a játék...olyan tipikus pc grafika. Nemtom ne is kérdezzétek, csak zavar. :D
    De sajna ebből a videóból semmi nem jött át :/ inkább aggódom, hogy egy jó elgondolásból egy szellemkislányos játék született, amit pont nem szeretek.
    Na de kivárom a megjelenést és a visszhangokat. :)
  • DarkSector
    #3
  • grebber
    #2
    Független fejlesztőknek köszönhetően egy, a Resident Evil klasszikus játékmenet-elemeit felidéző túlélő horror érkezik PC-re.
    A készítők remek címet választottak a játéknak: a Thanatophobia jelentése halálfélelem, haláltól, meghalástól való félelem. Hasonló címmel már jelent meg alkotás 2011-ben, de az egy egypályás FPS volt.

    Az újabb Thanatophobia úgy kívánja feléleszteni a túlélő horror műfajt, hogy visszanyúl annak gyökereihez: az akció helyett az atmoszférateremtésre, a történetmesélésre és különböző rejtélyek megoldására helyezi a hangsúlyt. Íme egy kis kedvcsináló belőle:

    A Thanatophobia alatt az Unreal Engine muzsikál majd, így legalább a túl nagy gépigénytől nem kell rettegnünk. A játékot már évek óta fejlesztik, a videót a béta verzióból készítették, remélhetőleg nincs sok hátra a PC exkluzív megjelenésig. További információkat a Thanatophobia IndieDB oldalán találtok, képekért pedig kattintsatok galériánkra.

    info: Gamestar

  • DarkSector
    #1
    Thanatophobia - Túlélőhorror, a Resident Evil nyomán.
    Kizárólag PC-n, Várjuk szeretettel! :)