21
City Of Steam - Browser Based MMORPG
  • Luskan
    #21
    Nagyon megtetszett a játék világa és hangulata. Játszik még ezzel valaki? Tetszik, hogy szimplán böngészőből lehet tolni.
  • oreal
    #20
    Beta Key + Gift Pack giveaway
  • oreal
    #19
    Ma nyilt uj szerver ha valaki tiszta lappal szeretne kezdeni :)
    szerencsere a mobokon kicsit nerfeltek meg a drop-okat is buffoltak.
    Igy most azt lehet mondani van benne kihivas is .
  • oreal
    #18
    En kepregeny rajongo vagyok gyerek korom ota lehet engem azert mozgat a dolog :)
    Nagyon sajnalom a City of Steam-et mert egy nagyon elvezheto kis porgos jatek volt.Ha leultem es csak 1 oram volt jatszani akkor is ugy keltem fel a gep elol hogy azert fejlodtem,volt valami loot is... ha most van 1 oram akkor talan megcsinalok 1 napi questet meg melette szerzek 1000 penzt, es az instaban elkoltok 10,000-et health potionokra.Nem tudom kinek jott ez a hulye otlete hogy 4x annyi health kell a moboknak mert az jobb lesz de nagyon melle lottek
  • tutituti
    #17
    Akkor ez nem csak nekem tűnt fel.
    bár én csak 12-n vagyok.
    A mobokkal nem is az a baj hogy több a hp-juk de olyan gyorsan respawnolnak ismét full hp-val hogy szinte leölhetetlenek.

    Azt hittem csak én bénáskodok és szar dolgokra mentem rá páncélt illetően de akkor nem.

    Marvel heroes sajnos nem vonzz. ott a bajom hogy tizennégy ugyanolyan karakter lesz.
  • oreal
    #16
    Hat a tegnapi patch utan mar nem tudom mit gondoljak.
    Az hogy a mob-ok 4x tobb health-et kaptak,csokkentettek a drop rate-ket,azt hogy azt hogy itemekbol mennyi goldot kapsz stb...
    LvL.22-es szinten tegnap 4 ora alatt sikerult 1% XP-t lepnem.
    A daily quest bossokat is majdnem lehetetlen mar megolni.Amit a patch elott 2-en megoltunk tegnap 4 probalkozasbol 1x sem sikerult.
    Fogalmam nincs miert kellett ezt igy elbaszni amikor mar elotte jo volt es elvezheto.A mostani grind fest-re lehet nekem mar nincs idom.
    Azt mondjak ez igy sokkal nagyobb kihivas... valoban az.2 percig kell pufolni 1 sima mobot mire meghal. 1 ora alatt leporog a "4" perces insta.Kihivasnak tartom en is hogy ne hanyjak be.Szerencsere mar csak 2 nap es indul a marvel heroes :)
  • tutituti
    #15
    na? én tápolom magam ezerrel gondoltam daily missionöket megcsináljuk együtt,mert mások irgalmatlan szerencsétlenek és így sokszor egyedül maradok a boss-ra.

    Úgyhogy feltétlenül keress meg.
  • oreal
    #14
    Delutan majd felveszlek ha belepek.
  • tutituti
    #13
    próbálkozom,de még nem jött össze.
    modra és kristályra gyúrok,pet meg motor/jet nem érdekel még.

    amúgy már benne vagyok egy guildbe de tutituti87

  • oreal
    #12
    A mai content update miatt a szerverek csak delutan 1-2 ora kurol lesznek elerhetoek.
  • oreal
    #11
    A dungeonok befejezese utan kapsz transmuter charge-okat.
    Azokat a transmuter-el tudod hasznalni.
    Ott tudsz magadnak olyan pet-eket es jarmuveket (es sok mast) "kiporgetni" amik 1 napig maradnak a tulajdonodban.
    -Porgetsz 1-et. Kivalasztod es lock-olod mit szeretnel megtartani.
    Ugyanabbol a fajtabol kell minimum 3 egyformat kigyujtened hogy megkapd.

    Ha adsz egy ingame nevet kuldetek guild invitet neked.

    - A jatek tegnap nyerte meg a legjobb Browser based jatek 2013 cimet, es valahol azt mondom meg is erdemli.A jatek elso 15 szintje utan hirtelen me'gjobb lesz :)
  • tutituti
    #10
    lvl10-en vagyok,nem rossz és pénz befektetése nélkül is el lehet boldogulni.
    bár még motort és petet nem sikerült összehozni
  • oreal
    #9
    Nagyon jo hogy leirtad,delutan ha lesz idom felmegyek a hivatalos forumra es leirom ha valakinek ilyen problemaja van akkor probalja ki ezt a megoldast.Sok emberen segithet.
    Mi az ingame nevetek ?
  • Vincentcloud
    #8
    Mellesleg meg van a probléma, még anno letiltottam tűzfalon a firefox plugin containerjét, na most kiengedtem indult egyből
  • Vincentcloud
    #7
    Többnyire amúgy sem szoktam
  • Broafka
    #6
    legalább nem fogsz unatkozni meló közben :P
  • Vincentcloud
    #5
    Otthoni gépről sajnálatos módon, de most megnéztem meló helyről, itt meg beengedett, szóval ez így érdekes.
  • oreal
    #4
    Pontos valaszt nem tudok ra mondani,de elsore azert jo lenne tudni hogy esetleg iskolabol vagy munkahelyrol probalsz-e bejelentkezni,mert van ra esely hogy a port le van tiltva.Ha otthoni gep akkor tovabb keressuk a megoldast mert forumon talalkoztam ezzel az "error"-al de valaszt meg nem irtak ra. ( egyenlore a jatek meg "beta"-ban van szoval van ra esely nem minden a tervek szerint mukodik.Ha talalok valami megoldast a problemara akkor majd elkuldom neked.
  • Vincentcloud
    #3
    server dose not open the 843 reply server (101)

    Ezt dobja vissza, és megoldást sehol nem írnak rá.
  • oreal
    #2
    Mivel nem talaltam a neten sehol magyar forumot ezzel a jatekkal kapcsolatban ezert hat nyitottam egyet ide.
    Browser-bol futtathato (Unity player).
    Meglepoen jo minosegu a jatek egy indie fejleszto csapattol.
    Szibol ajanlom mindenkinek.
    Ha valakinek kerdese lenne jatekkal kapcsolatban itt a forumon vagy a jatekon belul megtalal. Ingame nick : OdaBaX
    A hivatalos oldal - City Of Steam - Play NoW - Click Here -
  • oreal
    #1
    http://cos.r2games.com/