1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • Hoz_Hun
    #161
    Amúgy ez az egész nekem nagyon szomorú. Már nem tudom hány éve, talán 6-7 megrögzött Xbox360-as vagyok és tökéletesen elégedett vagyok a kis géppel. Nagyon megszerettem. Most meg az előrejelzések alapján úgy tűnik áttérek PS4-re. Még nagyon vacillálnom sem kell a dolgon.
    Lehet hülyén hangzik, de amit nagyon sajnálni fogoki, az a kontroler. Az Xbox-ét messze jobbnak találom a PS-énél (előtte PS2-m volt).
  • mucsácsó
    #162
    Egyéként igen, ez az egyetlen egy voks, ami az X-One mellett szól, hogy a kontrollere az tényleg a világ létező legkényelmesebb és legjobb kontrollere lehet, ez már ránézésből is látszik. Én az X360-ét is nagyon szerettem. De amúgy a visszajelzések alapján a PS4 kontroller is nagyon sokat javult az elődökhöz képest. Kíváncsi vagyok rá.. :)
  • Renátó1985
    #163
    Igen ezt mondtam csak nehany szokoz es ekezet kihagyasaval az en hsz- em lett ertelmetlen :D
  • Jissi
    #164
    Ez egy vicc. 160,000 GS-t fogok magam mogott hagyni amikor PS-re valtok, szep volt MS.
  • giornalista
    #165
    http://www.p4rgaming.com/microsoft-confirms-xbox-one-will-only-work-in-21-states-in-the-us-at-launch/

    az USA-ban is mindössze 21 államban lesz használható az Xbox One a megjelenés időpontjában.

    support:

    “If you live in one of the states that unfortunately will not receive Xbox One support at launch, here are a few suggestions on what you can do,” said the representative, “You can relocate to a state that has Xbox One support, you can purchase an Xbox 360 which has no location restrictions, or you can wait patiently until support arrives at your state by 2015 or later.”
  • giornalista
    #166
    vagy csak jól beszoptam egy igen geci poént :) bocsánat.
  • Ulthane
    #167
    Itt a teljes játéklista

    Az exkluzívok közül csak a Ryse és a Quantum break érdekel.
  • DarkSector
    #168
    Engem:

    Forza 5
    Halo 5
    Quantum Break
    Ryse (olcsón esetleg mert csak egy interaktív film)
    Dead Rising 3
    Titanfall tudtommal nem exclusive de mind1
    Division , ezt meg lehagytátok a listáról.
  • DarkSector
    #169
    Jah meg amit a következő 2 nagy összejövetelen még ebben az évben bemutatnak.

    Számítok A Gears of War-ra vagy valami Epic-es játékra tőlük.
    És legalább még egy új IP-t sejtek ami kipróbálható lesz évvégéig .....
  • grebber
    #170
    Engem ezek érdekelnek csak csak tudjuk milyen esetben:

    Forza Motorsport 5,Ryse ,Halo 5,Dead Rising 3,Quantum Break,Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ,Deep Down

    Ezek meg PC-re is jönnek szóval egyértelmű

    Battlefield 4,Assassin’s Creed 4: Black Flag,Watch Dogs ,Need for Speed Rivals ,Dragon Age 3: Inquisition ,Cyberpunk 2077,The Witcher 3,Thief
    Fortnite ,The Evil Within ,Dying Light,Plants Vs Zombies: Garden Warfare
    Call of Duty: Ghosts

  • DarkSector
    #171
    Nekem oké hogy az alsó sor jön pc-re csak ott a problem hogy van egy pénzmag, van mondjuk 150ezred, akkor ott a kérdés hogy mit tégy, fejlesztd a gépet és csak az alsókkal játsz, vagy vegyél egy konzolt és a felsőkkel is.

    Hát tippelhetsz 2-őt mit tennék. :)

    Az alsókhoz szerintem hogy felhőtlenül fussanak a legtöbb játékosnak a gépe renoválásra szorul majd.

    Vagy nem és játszik kompromisszumokkal mint én manapság.
  • grebber
    #172
    Én veszem mindkét konzolt ha tudjuk mi lesz velük!

    Ha nem veszek fullos pc-t ennyi!
  • DarkSector
    #173
    Én is mind2-őt akarom, 1 kérdés maradt vissza, hogy melyiket fogom először megvenni, az a baj hogy játékokat nézve az Xbox ami egyenlőre a lista eleján van.

    Ha a PS4 addigra kihoz egy God of War-t vagy egy Naughty Dog játékot, még talán megfontolom.

    De hiába Killzone , hiába Infamous, hiába a többi exclusive, meg hiába szépek, ha feleannyira sem hogy lázba mint mondjuk egy Quantum Break, ami így elsőre az én stílusomhoz áll a legközelebb.
    Vicces hogy nem is egy nagy ismert cím ami a legjobban érdekel, hanem egy ÚJ IP, amiről egy rövid gameplay-t láttam meg tudom hogy a Remedy-nek köze van hozzá....

    Ha el nem basszák. De kötve hiszem.
  • Renjike
    #174
    Titanfall Xbone , PC , 360

    Igaz , 15 exkluzív játékot említettek az Xbox bemutatón és az E3 során csak 13 játékot mutattak be , 2 még lóg a levegőben .
  • Renjike
    #175
    PS4 fronton én sem vagyok elragadtatvan .. Killzone nem nagyon érdekes , Infamous borzasztó gagyinak hat számomra (az eddig megjelent részek és az új is) viszont a God of War kellemes játék de számomra semmi felejthetetlen . Uncharted ha jönne az sem igazán érdekel , amit nagyon szeretnék próbálni az a Last of Us de hát az meg PS3 ...
  • DarkSector
    #176
    Killzone-nak nekem is az a bajom mint a többivel...egy FPS az a műfaj amit pár éve megutáltam nagyon.

    Infamous meg számomra egy lelketlen játék (Dead Rising is a rivális gépen), csak annyi hogy szépen néz ki.
    Infamous olyan mint egy Prototype, csinálsz dolgokat de nem tudom miért.
    Csak arra jók ezek a játékok nekem hogy ha unatkozom belépek zúzni meg marhulni.

    Uncsi meg GoW ami engem PS fronton érintene, azokról meg még nem hallottam.

    Melyik ez a 13 cím Xbox-ra amúgy?
  • Jaka923
    #177
    FAIL! Kíváncsi leszek, hogy még hányszor húzza le magát a Microsoft a WC-n ezzel az új Xbox-szal.
  • DarkSector
    #178
    Killzone 4 is egy pc-ről futott, lehet nincsenek is valójában működő nextgen gépek... :D
  • Renjike
    #179
    a konzolok még nincsenek tömeggyártva , stb stb... ez nem volt kérdés hogy PC-n fog futni...
  • Renjike
    #180
    amik a felsorolásban benne vannak , beleértve az Indie játékokat is.
  • DarkSector
    #181
    Persze ez így van valahonnan el kell indulniuk, a Konzolok nem teremtődnek a semmiből. :)
  • DarkSector
    #182
    Hát ez gáz, mert az Indie játékok ugye kit izgatnak?
  • Renjike
    #183
    13 ból 2 db Indie játék a + 2 remélhetőleg nem az 15ből 2 egész jó arány.
  • DarkSector
    #184
    Igen ez jó arány.
    Jó értem, de akkor mi az a 11 másik erre kíváncsi lennék nagyon.

    Eddig:

    Gears of War
    Fable
    Halo
    Forza
    Dead Rising
    Quantum Break
    Ryse
    Titan Fall
    Division

    + 2 Arcade?

    Mi a maradék 2-ő? :D
  • samsung123
    #185
    The Division jön PS4-re :)
  • Renjike
    #186
    Pontosabban:

    Forza
    Halo
    Dead Rising
    Quantum Break
    TitanFall
    Ryse
    Killer Instinct
    Crimson Dragon
    Project Spark
    Kinect Sports Rivals
    Minecraft Xbone Edition
    Sunset Overdrive
    Below
    D4


    ez 14 név de szerintem a Minecraft nem számít új játéknak csak bejelentették hogy jön így megvan a 13 cím amihez jön + 2 (roszabb esetben ha a Minecraft benne van a 15ben akkor + 1)
    a fable 4/1 pedig kérdéses hogy mejelenik-e Xonera reméljük igen.
    Gears of war mi ott a listádon? :DD
    a Division multiplatform cím
  • DarkSector
    #187
    akkor még 3 cím hiányzik....
    eddig ez csak 8+2.
  • Renjike
    #188
    Gamer365ön egy srác:

    "Sziasztok!
    Beszéltem az xbox ügyfélszolgálattal és azt mondták, hogy lehet majd itthonról használni a gépet,

    Venus: Do you already have an existing account?
    Norbert: yes i have
    Norbert: a Hungarian profile
    Venus: Is that an offline profile?
    Norbert: no that is a profile with xbox live gold
    Venus: Oh, really?
    Norbert: on Xbox360 xbox live is supported in Hungary
    Venus: Well, if that is the case you can always use the same profile for your XBox One.
    Venus: It's not necessary to create a new one.
    Norbert: so i can use xbox live on the xbox one even its not coming to Hungary in 2013?
    Venus: Yes, you should be able to."
  • DarkSector
    #189
    Ennyi.
  • AnuluWork #190
    Ez mondjuk ha igaz, még logikus is.
  • DarkSector
    #191
    Titanfall-t most kérdeztem, az multiplatform!
  • DarkSector
    #192
    Forza
    Halo
    Dead Rising
    Quantum Break
    Crimson Dragon
    Ryse
    Sunset Overdrive
    Gears of War
    Fable


    Ezek mintha nem is lennének kb.

    Killer Instinct
    Project Spark
    Kinect Sports Rivals
    Minecraft Xbone Edition
    Below
    D4

    Asszem megvan a 15 cím ezekszerint. Hogy ha a Minecraft is az.
    Így alsó listáról sokat becserélnék más értelmesebb játékra!
  • Renjike
    #193
    !!! Sem gears of war sem fable nincs megerősítve azokat miért írod be? Gears of warról egy szó sem esett . Fableről meg csak X360 verzió !!!

    Titanfall pedig : Xbox one , Xbox 360 , Pc playstationre nem jön.

    Project Spark pedig még elég jó cucc szerintem az említésre méltó ,
    Killer Instinct meg Free to playben jó lesz 1 karakterre el is leszek amég kell :D

    D4 : furcsa játék nem tudunk róla semmit
    Below : ezt én sem értem :D
  • grebber
    #194
    És? Attól még 1000000% hogy jönnek majd.
  • Renjike
    #195
    de Darksector bevette mind a kettőt a 15 exkluzívba , amikor még nem tudni semmit :)
  • Seth
    #196
    "D4 : furcsa játék nem tudunk róla semmit"

    Nem véletlen a 4 a nevében, ugyanis a D széria 4. része (minő meglepő:D )
    Nézz utána. Dreamcast-en játszottam a 2. résszel ,elég egyedi, meg volt hangulata, bár soha nem jutottam a végére.
    Nameg ilyen kinézettel mit keres a X1 felhozatalban azt nem tudom
  • grebber
    #197
    Mivel tuti lesz persze ,hogy beleírja!
  • Anubys
    #198
    Kicsit az, mivel nem volt 3.
    Vagy igen? Az Saturn/ps1, a 2 dreamcast. De 3-at a gugli sem talált...
  • Jaka923
    #199
    NEM LESZ DRM!!!
  • Anubys
    #200
    Rájöttek, hogy a ps4 megenné a one-t... :)

    Így már begondolkodom rajta a Killer meg a Dead Rising 3 miatt...