6
  • Dynamic
    #6
    "De mi köze a színésznek ahhoz, hogy milyen szöveget írnak neki?"

    Jó, hát azért a színészet kicsit több, mint pusztán a szöveg felmondása. Biztos, hogy Ace Ventura is sokkal másabb lenne Jim Carrey helyett Adam Sandler játszotta volna a főszerepet, vagy a Beverly Hillsi zsaruban Eddie Murphy helyett Samuel L. Jackson. Ezzel nem Ferrert minősítem, csak erősen cáfolnám, hogy a színész egyénisége és látásmódja lényegtelen, és hogy ezek nem befolyásolná egyénenként a film megítélését.
  • portable2
    #5
    Will szerintem az Egyszer fent inkább lent című sorozat első évadában elég jól szerepelt
  • Wittgen
    #4
    Ferrel több filmjét is láttam régebben, de a nascaroson kívül egyik sem tetszett, kb 3 éve sikeresen kerülöm az alkotásait / alakításait.
  • zetortraktor
    #3
    Pedig sokan szeretik a Diszkópatkányokat, meg az Austin Powers-filmeket. És az Old School is mekkora volt. De nem érthet mindenki mindenféle humort, de hány Will Ferrell-filmet láttál akkor?

    De mi köze a színésznek ahhoz, hogy milyen szöveget írnak neki?
  • Szefmester
    #2
    Ha Will Ferell nevét meglátom tudom hogy az már nem lehet vicces. Nem emlékszem egy filmjére sem amin két mosolynál többet tudtam volna produkálni.
  • Ender Wiggin #1
    ez már 10 éve sem volt vicces.