49
A City Interactive új csodafegyvere
  • kasa85
    #49
    Ki is játszottam.
    Csak olyanok vállalkozzanak a játék végigjátszásával akik bírják,hogy egymás után vagy 100x lelövik még könnyű fokozaton is.
    A Grafika 10/8
    Játékélmény 10/4
    Hangzás10/2
    Szavatosság 10/1
    Nehézség 10/10
    Változatosság 10/7
    Összesen adok neki jó szívűen 6 pontot,de ha nem lett volna csalás módom akkor biztosan még a kettőt sem adtam volna meg.
    Csak végig kell vinni hihetetlen mennyi ellenfél milyen gyorsan kinyír,és a főarcok mennyire strapabíróak.
    Tipikus menj A-ból B-be,és kapcsolj fel ezt törj el azt kb ennyi az egész közben Unreal Tourament beütés fog jönni egész végig mint egy tech demó lenne az egész játék érthetetlen.
    Sokkal többet ki tudtak volna ebből hozni szóval az év egyik csalódása számomra bár a neve már sugallta,hogy nem lesz egy igényes játék.
    Aki kedvet kap annak jó játékot kívánok,és kitartás az ide nagyon kell.
    Még örök élettel is idegesítő volt mennyi fegyver,és ember volt a eggemben kegyetlen vagy is űrlény nem ember. :)
  • kasa85
    #48
    Valami csalás programot alá teszek,mert ez az állandó meghalás szét cseszi a játék élményt.
    Megyek előre hol a hátam mögött dobja le az ellenséget aki persze pár lövésből lekaszál a fő bosokról meg nem is beszélek olyanok mintha istenek lennének.
    Nagy nehezen az elsőt negyedéig leviszem az élet erejét utána kifingat nevetséges.
    Pedig könnyű módban játszok.
    Egy tipp azoknak akiknek akad az Antialinsinget kapcsoljátok teljesen ki akkor megszűnik a hirtelen FPS zuhanás,és lagolások fordulásoknál remélem tudtam segíteni.
    Jó játékot bajtársak én lehet ebből kiléptem véglegesen míg nincs megfoltozva normálisan.
  • mester1987
    #47
    Ne sirass xD
  • grebber
    #46
    Jól haladnak már update 2-nél járnak!
  • kill3r21
    #45
    Nah én is kiprobáltam, nem lenne ez olyan rossz, de nekem az optimalizálás hiánya megöli!
    Full grafon 10fps!
    720p-ben már 60fps de néha úgy belaggol hogy ajajj

  • mester1987
    #44
    Amúgy most néztem meg a CI listát, egy kemény játékot vittem végig, az is F.E.A.R. motor miatt is tetszett anno, ami nem más, mint a Terrorist Takedown II: US Navy Seals, szerintem az első & utolsó is :)))
  • mester1987
    #43
    Nagyon nem hatott meg. A kalandjáték biztos egy bizonyos rétegnek tetszeni fog, ha hozza a színvonalat, az FPS meg egy szokásos CI csoda, látszik, hogy a régi játékaikra is hajaz :D
  • grebber
    #42
    LOL mindegyikről írtak már nem is egyszer!
  • mester1987
    #41
    Érdekes egyikről se írt nagyon még magyar oldal, majd megcsekkolom őket.
  • Shep
    #40
    Nem, a köv 2 játékuk tényleg ígéretesnek tűnik. Nézd csak meg az oldalukon!
  • grebber
    #39
    Enemy Front már videók alapján jobb fps mint az összes eddigi együttvéve!
    A Lords of the Fallen meg annyira sejtelmes kalandgame lesz,hogy már csak a titkolózás miatt is ütni fog
  • mester1987
    #38
    Igen, attól félek én is :)
  • grebber
    #37
    Egyre jobbak Sniper GW után már elkezdődött valami.
    Ez sem olyan hulladék mint a nagyon régi címeik.

    Egyre csak jobbak lesznek a következő 2 játékok lesz "az igazi nagy durranás" tőlük!
  • mester1987
    #36
    Csodálkoztok, hogy ilyet kaptok a fos CI Games-től???

    Esküszöm FULL HD-ba DX11-be sem menne így egy játék sem, ami eddig a piacon van...:D

    Az egérmozgásra meg nem mondok már semmit, lejjebb vettem, de még gusztustalanabb volt. Esküszöm az Epic Games helyébe nem adnék a kezükbe több UE motort semmi pénzért komolyan xDDD
  • kill3r21
    #35
    hmmm ez elég kellemesnem tűnik :)
  • grebber
    #34
    Jó lenne a game ha:

    - nem lenne ilyen fosul optimalizálva. Szerintem az UE3 -as játékok közül ez fut a legrosszabbul amit valaha létrehoztak. Ezt nem hatja meg hogy 8x AA-ról No AA-ra teszem és a felbontás a vérbe butítom ugyanúgy fut nagyon szarul. Teszi mindezt annak ellenére hogy nem is olyan szép.

    -nem lenne bugos ( elég sokszor van hogy már nincs ellenfél és nem enged tovább sorozatos restart csekpont után sem)

    Talán némi pozitívum is akad hogy a többi FPS normál (itt Hard a neve) nehézségéhez képest jóval nehezebb.
  • Fpocok
    #33
    Ugyanazt tudom elmondani. A látvány szép, de néha valóban nagyon leesik az fps és olyan nehéz, hogy hardon többször is egy hiteltek.
  • kasa85
    #32
    Csak azért próbáltam ki vele mert még reggel van,és gondoltam kényelmesen kávéval a kezembe néha iszogatva az ágyból neki állok tolni.
    Amúgy nem szégyen nagyon lehet élvezni Kontrollerrel is sokkal kényelmesebb mint a gép előtt görcsölni amúgy egy,és ugyan az a szitu nehézségben szóval nem változtat a több tízezres egerem az eredményeimen vagyok közel olyan jó Kontrollerrel mint egérrel már hozzá szoktam :)
  • wedge31
    #31
    Ez most komoly, hogy egy fps-t kontrollerel és auto aimm-el játszol? vagy ez csak poén volt.
  • kasa85
    #30
    Most játszottam vele egye két órát töröltem is lefelé kár volt letölteni.
    Agyatlan lövölde viszont ami jó benne az a csilivili grafika semmi más.
    Tök könnyen meg lehet halni nem egyszer vágtam a Kontrolleremet a sarokba pedig van auto aim.
    Egy agyatlan lövölde Unreal Tourament 3 ra épülve vannak fő bosok akiket szinte lehetetlenség megölni,vagy nagy nehezen sikerülhet viszont a mesterséges intelligencia is nagyon ratyi elszalad mellettem háttal megy nekem stb.
    A Engine-ről meg annyit,hogy kegyetlen gépigényes Antialinsing 8x tettem,de 4x ugyan úgy lagolgat hol 100FPS van hol hirtelen fordulok,és 30FPS lesz szinte nevetséges persze vannak robbanó elemek is a játékban ami emeli a játék kinézetét összképét,de ennyiben ki is merül.
    Ennél sokkal többet ki lehetett volna hozni 10ből kap egy 4est csak a kinézete miatt a többi az egy hentelős ezerszer lehúzott agyatlan lövölde az egész.
  • Fpocok
    #29
    Jó lett. És jó alatt azt értem, hogy teljesen átlagos scifi lövöldözős játék, de legalább olcsó!

  • pcgammer
    #28
  • mester1987
    #27
    UT3 sémára épül botokkal meg főellenségekkel, ennyi, de ha van benne fegyverfejlődés és nem ilyen szuperképesség-vacak, akkor az talán megdobja :)
  • Shep
    #26
    Hát engem továbbra sem győzött meg még annyira sem, hogy letöltsem majd.
  • Rayden02
    #25
  • maross
    #24
    beruhaztam egybe, aki még olcson akar venni, szoljon, 2500-bol kijon ma este 7-ig.
  • mester1987
    #23
    Ez ilyen botok elleni játék lesz semmilyen sztorival, hanem inkább egy UT3 féle micsodával. Shoot 'em up & boss és így tovább.
  • Rayden02
    #22
    löncs tréler
    http://youtu.be/UzebMPfasWI
    + gameplay videó (orosz)
  • grebber
    #21
    Steamen elővásárolható már! 19,99-ről most 20% kedvezménnyel 15.99 euroért!
  • grebber
    #20
  • grebber
    #19
    Új Trailer
  • Shep
    #18
    Szépnek szép de hát az még önmagában elég kevés.
  • grebber
    #17
    Kellően szép amit a videókban láttam.PC-n meg még szebb lesz!
  • Shep
    #16
    Még mindig jobb, mint a GTA4-es barnás vacak.
  • mester1987
    #15
    De annyira nem is szép, mindenhol ez a szürke árnyalat + szerencsés esetben az a részleg készíti PC-re, akik a Max Payne 3-mat.
  • grebber
    #14
    PC-re biztosan nem szerzem be! Max ha csak oda lesz majd magyarítása.
    A GTA 4-se megy a mai napig játszhatóan pc-n ezért tolom azt is konzolon!
  • mester1987
    #13
    Az biztos! :D
  • Shep
    #12
    Addig lehet gépet fejleszteni :D
  • mester1987
    #11
    Ja, míg a PC-sek meg nyárig várnak :)
  • grebber
    #10
    A Gta 5 mellett majd gyorsan végigrohanok rajta és várom a kalandjátékukat! Az eddig jónak ígérkezik,remélem hamarosan valami ingame anyag is jön belőle.