11
  • god25
    #11
    Én az X generáció vagyok. A bébibumm utáni, ha úgy tetszik. :)
  • Etinger
    #10
    Szar és szar között is van különbség. Aztán van az akkora szar, amiről már írni is kellemetlen. Na ez az a kategória.
  • csgj
    #9
    Graham Greene??? :-/ Ő egy jó színész...
  • Cat #8
    Miért jut eszébe valakinek látványfilmet csinálni pénz nélkül? Történettől függetlenül, 100-150 millió dolláros költségvetéssel még sikeres is lehetne egyébként.
  • Zombee
    #7
    Megeshet, hogy a mockbuster szórakoztatóbb az eredetinél, pl. a Csatahajó esetében.
  • Hedgehunter #6
    Ott a pont, csak sokan mert a CG nem a phhu de elonek nez ki, mar "gagyi" a film.. :)
  • zetortraktor
    #5
    Te melyik generáció vagy? Komolyan azt hiszed, hogy te semmi olyat nem fogyasztasz, amitől valaki sikítva rohan el a világba? Zenét vagy könyvet vagy netes oldalt vagy kaját? Miért hiszik sokan, hogy az ő ízlésük a többieké fölött áll?
  • sandor8206
    #4
    az a legszomorúbb, hogy a trailert megnézve a CG kívül kb. ugyanaz a szint mint a Pacific
    halivúdi filmeket a kupac szartól csak a CG választja el.
  • god25
    #3
    Nem akarom elhinni, hogy ez tetszik a mostani generációnak.
  • endrev
    #2
    Hát, gondoltam a trailerek megnézése nélkül fogom ideírni, hogy ezt a szart se fogom megnézni, de mondom legyek már korrekt, így aztán a trailer megtekintését követően írtam ide ugyanazt.. :D

    Xido, igen, akkora a piac, hogy még a kakira is van elég vevő.

    Legalább lett munkájuk ezeknek a színészeknek és egyéb filmes szakembereknek is.
  • xido
    #1
    Élő példája,hogyan lehet szarból várat építeni..ennyi év után se ment csődbe ez a stúdió,valami profit csak jön nekik,félelmetes,hogy belenyúltak a tutiba:)