10
  • AgentKis
    #10
    Miért nem a vízdíjba építik be, hiszen minden jogsértő iszik vizet!
  • pasi29uk
    #9
    Azt a leborult szivarvégit.....! Ez igazságtalan! Szemetek!
  • Laza
    #8
    Ráadásul honnan tudják, hogy egyébként kelendő lenne a cuccuk? A manapság tonnaszám fostalicska film meg zene lehet még letöltve sem kell senkinek ... vagy max úgy, ingyen (ez már ki is meríthetné az 'ingyenreklám' fogalmát) ...... sőt, nem egy volt amiért (főleg a francia filmek) nekik kéne fizetniük, hogy megnézzem :)
  • M2 #7
    Igazság szerint meg a szerzőknek kellene adót fizetni, amiből fenntartják a torrent szervereket.
  • esemve
    #6
    Gyorsan ki is számoltam. Ha 1 millió ember torrentezik és ha figyelembe veszem h 0 darabot adtam el, ám listázásra szüksége lenne 100.000 -nek, akkor az 5millió vevővel számolva azt jelenti, hogy a torrent miatt 20000 licenszt nem vettek meg, vagyiis darabja 5000 ft 10000000 Ft kártérítésre vagyok jogosult
  • esemve
    #5
    Én összedobtam egy 20 soros python kódot ami a "dir" parancsot valósítja meg más fajta kiírási formátum mellett. Szerintem azért nem adok el belőle egy darabot se mert mindenki torrentezik. Hol igényelhetek kártérítést?
  • hungi
    #4
    Majd jól megmentik belőle ismét néhány banánköztársaság bankrendszerét...
  • BrockSamson
    #3
    Raadasul a kompenzacio elosztasa sem mutat semmifele egyenloseget: azok kapjak a nagy reszet, akiknek amugy is jol megy, ami persze logikus, de a kultura raszorulo kepviseloit ez nem segiti ki.
  • caius marius
    #2
    Találó! +1
  • Vol Jin
    #1
    Miért kellene őket kompenzálni?
    A patkókovácsokat sem kompenzálta senki, mert kiszorította a lovakat a vasút, meg a kocsik. Ha változik a világ, akkor van akinek ez hátrányos.