14
  • Tetsuo
    #14
    Itt nem az eddigi olvasokrol van szo, hanem a leendo ujakrol.
    Az igazsag terjedeserol ill. annak demokratikus gatjarol. ;)
  • Rotcsa
    #13
    Basszus! Netes anonimitás (proxy, stb...) témakörében van topicom, de ez mégsem jutott eszembe! :D :D Mondjuk nem tartom magam butának.. :P
  • god25
    #12
    Az igaz. A buta tömeg meg ne olvasson butaságokat? :)
  • sanyicks
    #11
    Attól még pont elég hogy a buta tömegtől elzárják az infokat, mert a buta tömeg azt sem tudja mi a proxy.
  • god25
    #10
    Baromi nehéz lesz proxyn keresztül elérni. Egy egyszerű program telepítésével pl: Proxy.Switcher.PRO. pfff :P
  • Tetsuo
    #9
    Sajnos valoszinuleg, a cionista elnyomas (ebben az esetben is) profizmussal tortenik.
  • morden2
    #8
    Ha olyan szakértelemmel hajtja végre a kormány a blokkolást, mint eddig mindent, akkor, vagy a komplett magyar netet lelövik, vagy csak sajtótájékoztatókból fog kiderülni, hogy bármit is blokkoltak :D
  • Tetsuo
    #7
    Jah, bocsanat! Azt irtam volna, hogy a kuruc.info is reszrehajlo. Sajnos vagy nem.
    Olyannal meg nem talalkoztam, ami nem reszrehajlo gazdasagi/politikai/kulturalis hirportal.
  • Tetsuo
    #6
    en fietnek tobbet is. ;) az egyetlen tabumentes es mukodo organum, persze nem reszrehajlo, de olyan nincs is...
    lehetoseg akkor is lenne ra, hogy az olvasok elerjek, ill megjelenne tobb csatornan, forumon a a kozosseg, amit eddig lekotott a kuruc.
    A jelenseg ill. az ebredo (vagy nem ebredo, de alternativ) eszme tovabb erosodik, marcsak a tiltas miatt is.
    Egyre tobb ember latja, hogy a deokraciaval nincs minden rendben.
  • Rotcsa
    #5
    Ekkora hűhót a kuruc miatt... :D A kurucnak nagyon nagyszámú olvasói közönsége van! Teszem azt mi van akkor, ha azt mondják, fizetőssé teszik az oldalt...
    Még így is lenne egy több ezres közönség, akik kifizetnének 1-2000 Ft-ot /év
    Ha a kormány pedig elérhetetlenné teszi, akkor gyakorlatilag megkárosítaná az olvasókat. Bár nem vagyok otthon annyira a jogban... De ha egy harmadik fél szándékosan ellehetetleníti azt, hogy hozzáférjek ahhoz, amit kifizettem, az szerintem bűncselekmény...
    Ez esetben ki perelhetne kit? Mert kuruc szerkesztősége nem fogja felfedni magát azzal, h elmegy a bíróságra, stb...
  • Tetsuo
    #4
    Na igen. Egyre tobb a tabu.

    Pl. Pintér vagyona; olajmaffia maradványai, kapcsolatai a rendorkapitányságokkal; Gyurcsányi elévult múltja; Bajnai háttere, (illegális) kulfoldi befolyás a magyar politikában, (illegális) kulfoldi befolyás a magyar médiában, (illegalis) kulfoldi befolyás a magyar uzleti életben; kémkedés, végrehajtás, titkos szerzodések; 2006 rendorterror; zsidókról bármi (ami kicsit is kényes); izraelrol bármi (); holokausztról bármi (); liberálisokról bármi (); a cionizmus ordogiségérol bármi;
    Más eszmék valósága, a "demokrácián" kívul; másfajta, mondjuk patrióta, nemzeti gondolkozás.
    Tabu még bármely libsi agymenés megkérdojelezése, pl. homokosok túlzott szabadsága, gyermeknevelés szabadossága stb.
    Továbbá egyre inkább tabu lesz a normalitás, az erkolcsi értékrend, amit már fosodrú médiában nem is találsz.

    A fenti dolgokról nem szabad igazat sem szólni, ha az a legcsekélyebb mértékben negatív. Emiatt módosul szavak jelentése (pl. már nem ateista, hanem ateizmussal élo és hasonlók), emiatt lesz elfogadott és elvárt az alapveto hazugság, amit pl. polkorrekt jelzovel illetnek.

    Ez egy folyamat és még koránt sincs vége...
  • mrzed001
    #3
    Mert a teljes ex MSZMP - KISZ vezérkar (alias a viktátor és a fecó a teljes sleppjével) gyomorideget kap a szólásszabadság nevezetű izétől.
    Valahogy olyan vicces ez, hogy állítólag "liberális" azaz állllíííítóóóóólag szabadság központú emberek mennyire azon munkálkodnak, hogy pont azt elvegyék tőlünk.
  • Narxis
    #2
    kuruc miatt
  • atys2
    #1
    Miért is van szükség erre?