13
  • xido
    #13
    Amúgy nekem Cavill új hangja azért furcsa,mert ezt a hangot is rengetegszer csak előzetesek konferálásakor hallom és a hangszíne is pont olyan "semmilyen",mint mikor csak elmondja a marketing szövegeket :)
  • Axlkenobi
    #12
    Szerintem is nagyon jók a szinkronhangok, nekem egyedül Cavillé furcsa.
  • qetuol
    #11
    egyetértek. a zene olyankor elhalkul, pedig az az egyik legjobb része ennek a trailernek
  • Etinger
    #10
    Lehet, itt valahogy nekem elütött. Szakácsi Sándor volt ha jól emlékszem a Robin Hoodban, ő nagyon illett hozzá :) De hát sajnos ő már elhunyt.
  • Dean Winchester
    #9
    én meg épp azt vettem ki belőle,hogy a szinkront nagyon jól eltalálták...
    egyébként nem értem a vitát erről, ha azok játszanák a szerepet akik alászinkronizálják akkori s gáz lenne?
    szerintem tökre eltalálták mindneki hangját, nálam ez kétszer nézős. feliratal és szinkronnal is megfogom nézni az tuti, 1 hónap leforgása alatt :D
  • AZUL
    #8
    hááát, kicsit olyan Thor feelingje van a filmnek.... vagyis nagyon...
  • portable2
    #7
    Nagyon odacsapóós a Trailer
  • xido
    #6
    Nevetni fogsz,de Costner hangja Kovács István,aki tökéletesen ment hozzá a Bodyguardban...én örülnék,ha újra hallhatnám,apásabb tónusa van,mint Kőszeginek..
  • Etinger
    #5
    - Costner hangja nem az igazi
    - Feliratozni kellene a képsorok közötti szöveget, a "nemsokára" és hasonló alámondások helyett, mert nem illik oda

    Amúgy itt nem csak a trailer lett leszinkronizálva? Mert úgy sejtem, hogy de.. és ezt külön csinálták.
  • Cat #4
    megérte megnézni, meggyőzött róla hogy továbbra is csak felirattal nézzek filmeket :>
  • zetortraktor
    #3
    Nem fontos, sőt, elég gáz lenne, ha erről szólna az egész, hiszen akkor a szereposztást egy gép is el tudná végezni hangszín-vizsgálattal.

    A legjobb szinkronoknál köze nincs a magyar hangoknak az eredetihez. Sőt, sokszor még más karaktert is ad a hang a szereplőnek. És épp ezért jó.
  • Dynamic
    #2
    Miért olyan fontos? Kötve hiszem, hogy az emberek többsége fel tudja idézni teszem azt Henry Cavill hangját.
  • Darth Sith
    #1
    szokás szerint megint köze sincs a hangoknak az eredetihez.