7
  • Ender Wiggin #7
    ez nem gond. viktor is ugyanazt a három jelzőt használja 12 hónap filmfelhozatalára, már évek óta...
  • nlght
    #6
    mi lesz szegény szerencsétlen szinkronosokkal? lassan kifogynak a "pokoli" és a "halálos" szókapcsolatokból, vajon hogy fogják hívni ezek után az új filmeket?
  • Broafka
    #5
    ha szigorúan vesszük akkor a Cujo is csak egy kocsiban játszódik. Ahhoz képest, hogy régi film (és hogy Stephen King) nem lett rossz
  • AndrewT
    #4
    Brake
    szintén autóban, csomagtartóban játszódó, imdb értékénél szerintem komolyabb film, de szintén csak egyszer nézős.
    az teljesen egyértelmű, hogy Walker pályáját a The Fast and the Furious alapozta meg, talán tényleg máig abból él. Talán tényleg nem az évszázad színésze, de több filmjében is mutatott arra utaló jeleket, hogy sokkal jobban is tudna játszani, mint amit a forgatókönyvek és az akció zsáner lehetővé tesz. örülnék, ha láthatnám komolyabb thrillerben vagy drámában, amiben ezt meg is erősítheti
  • csocso14
    #3
    Volt olyan film ami végig egy koporsóban játszódott még is jó kis film volt.
  • xyl
    #2
    Így leírva nagyon hasonló a történet az "A hajsza" című 1994-es Charlie Sheen filmhez. Az elég jó volt, bár egy-két dolgot kihagyva belőle sokkal jobb lehetett volna. Így azért húztam az orrom, hogy "Na ne!!!"
  • ddt500
    #1
    Láttam. Nagyon rossz volt. Az utolsó 3 perc ért valamit.