108
Bitcoin használat,bányászat.
  • pasyti
    #67
    http://www.galaxyadcash.com/

    Ingyen bitcoin minden percben.
    A fooldalon video a hsznalatrol.
    Utoljára szerkesztette: pasyti, 2015.05.06. 21:09:44
  • MerlinW
    #66
    Otthon nem éri meg. Több a villanyszámla, mint a bányászott anyag. A bányászat egyébként mindig GPU-val történik, mert hatékonyabb.
    Ha sokat vagy gép előtt (dolgozol vele napi 8 órát), akkor litecoint érdemes bányászni, mondjuk 1 GPU-val az is 1-2 hónap mire egy összejön. A bányászat hosszútávú befektetés. Venni kell egy vagy több 4GPU-s szervert, berakni parkba őket és úgy dolgoztatni őket. Ez kb 1 millió forint befektetés ami 2-3 éven belül térül meg.
  • nyirog
    #65
    Sziasztok totál kezdőként, de nem teljesen síkhülyeként szeetném megkérdezni h megéri e bitcoint bányászni egy asztali i7 -4790-es, 600 w-os, geforce gtx 760. 8 gb ddr 3 hyprex 16000 mhz-s géppel? olvasgattam hogyan lehet belekezdeni ha jól értettem 2 program és egy pool kell hozzá, az első hsz alapján be is regisztráltam oda, csak aztán a walletes résznél megakadtam nem tudtam értelmezni h mit hova kéne beírnom meg mit mivel társítanom h legyen pénztárcám, a többi lépést még át se néztem mert amíg ezen túl nem jutok sztem értelmetlen, ahogy az is h folytassam a próbálkozást ha a gépem nem elég jó hozzá. Előre is köszönöm a választ.

    Ui.: furcsa volt h csak a GPU-t használta, sztem a procim erősebb mint a vidikarim, de biztos ez is le van írva h hogy és miért csak én már nem láttam, meg gondolom biztos át lehet állítani.
  • Anonymusx
    #64
    Ha valakinek bitcoint küldök, akkor kell fizetnem fees-t?
  • MerlinW
    #63
    Írtam privit.

    Semmilyet. Akárhogy számolgatsz 4-500k befektetés nélkül akármit csinálsz, nem fogja fedezni a villanyszámládat sem.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.08.26. 16:25:00
  • pimpi001
    #62
    engem az erdekel milyen keszuleket vegyek max 20k huf-ert ami jo banyaszni :P
  • eddaniel
    #61
    Akit érdekel eladó Bitcoin az írjon privibe.
  • MerlinW
    #60
    Nekem folyamatosan jön belőle pénz nem sok (havi 10-20k), de a semminél több:)
  • LoSA
    #59
    Amúgy volt itt olyan, aki ezzel pénzt is keresett? :)
  • hundredeyes
    #58
    lol :DDD
  • Inquisitor
    #57
    Konkrétan a céget szétlopta valaki így becsődölt ... amúgy minden idők legnagyobb bankrablásának számít az a 400 millió zöldhasú.
  • hundredeyes
    #56
    az mtgox befagyasztotta az eladást, ha jól tudom
  • Jimbo
    #55
    2 másodperce néztem meg, az Mtgoxon 197 az utolsó ár, a Btce-n 574...
    Akkor most hogy is van ez?
  • MerlinW
    #54
    Mindkettőn 330-335 euro között mozog a BTC.
  • Jimbo
    #53
    Sziasztok!
    El tudja vki mondani, hogy kül. oldalakon miért vannak durva különbségek az árfolyamok között? Mtgoxon teljesen más ár van, mint a Virwoxon például...
    Nem értem.
  • GregSB
    #52
    Nemtom, meg van rá az esély hogy már nem fog $1000 környékére emelkedni, a kínaiak pumpolták fel $1200-ig és most náluk betiltották a kereskedést...
  • MerlinW
    #51
    Jaja, reggel be is vásároltam:)
  • GregSB
    #50
    "Bitcoin Value Sinks After Chinese Exchange Move

    HONG KONG — China’s biggest Bitcoin exchange was forced to stop accepting deposits in the Chinese currency on Wednesday, sending the price of the virtual money tumbling in one of its biggest markets globally."

    Az durva, felére leesett.
  • MerlinW
    #49
    Semmi másra... amíg továbbra is hoz ~fél-egymilliót évente, addig adom/veszem, fut a miner a háttérben, aztán annyi:) Nincsenek komoly szándékaim:)
  • GregSB
    #48
    Egyébként spekuláláson (nyerészkedésen) kívül használja valaki valamire itt a Bitcoint?

    Itthon nem kezdek el gomba módra nőni az elfogadó helyek :)
  • SzirmosSzisza
    #47
    Dogecoin jó felkapott lett most :)
  • hundredeyes
    #46
    nem egészen
  • GregSB
    #45
    Pár hete $1200-ért is eladhattad volna :)

    Azért így is szép.
  • MerlinW
    #44
    Okos voltam, hogy nem adtam el novemberben:) Most viszont mindet eladtam. $860/BC
  • Shan
    #43
    És soha nem látott magasságokba emelkedett az árfolyam... :)))
  • DNDN
    #42
    Lecsapott az FBI a Silk Roadra
  • hundredeyes
    #41
    hamarosan eljön a világok harca :D
  • Desiderata #40
    Megéri-e bitcoint bányászni? (chip)
  • Attila8805
    #39
    Vannak sportesemények ebben igazad van de nem az a fajta ami nekem köll :D
  • GregSB
    #38
    Lehet, nem értek annyira hozzá :)
  • Attila8805
    #37
    Azért ez messze van a sportfogadástól :D
  • GregSB
    #36
    Van közötte sport is, csak le kell szűrni. Magyar foci nincs, de európai igen pl :)
  • Attila8805
    #35
    ezek nem azok az események amikre én fogadnék :D
  • GregSB
    #34
    Nem kell átváltanod fogadáshoz :)
  • Attila8805
    #33
    Én úgy vagyok vele immár 15 euroval a birtokomban hogy ha átváltom és beküldöm sportfogadási számlámra még bármennyi is lehet belőle :D
  • GregSB
    #32
    Miningolással 2008-2012 között lehetett nagyot hasítani. Akkor sokkal egyszerűbb "feladványokat" kellett kiszámolni, és a BTC kifizetés is magasabb volt. Most is oké még, de a Ciprusi balhé óta nagyon felkapott lett a pénz, és rengetegen beálltak Mineolni, szóval rengeteget csökkent az egyéni magas kifizetések esélye.

    Azt tudni kell hogy 4 évente "rosszabbodnak" a mineolás feltételei.

    2008 - 2012 között 50 BTC járt egy kiszámolt blockért.
    2012 - 2016 között 25 BTC
    2016 - 2020 között 12,5

    És így tovább, így fog lefele menni amíg egy idő után 0 kifizetés fog járni a minereknek a konkrét blokkok kiszámolásáért (mellette arányosan egyre több BTC-t fognak kapni a tranzakciók után hogy továbbra is legyen értelme mineolni). Viszont minden egyes váltás során a kiszámolandó blokkok nehézsége is egyre nőni fog, tehát mindig egyre jobb és erősebb gépekre lesz szükség ha kompetitív akarsz maradni, ha poolban mineolsz is akkor lesz esélyed csak a kifizetésre ha a többi miner is erősebb gépekkel rendelkezik.

    2008 - 2012 között talán még megérte otthoni gyengébb géppel üresjáratban beszállni a mineolásba, ma (miután már ennyire felkapott lett) már nem olyan egyszerű szerintem.
  • Dj Faustus #31
    Itt fel van sorolva pár.
  • Attila8805
    #30
    Van vmi kalkulátor ahol ki lehet számítani hogy mennyibe kerül egy bitcoin előállítása.
  • FZoleee
    #29
    Viszont így a gép is 100%-on pörög, úgy meg több áramot fogyaszt. :)
  • Attila8805
    #28
    Nem de zsebpénznek tökéletes :D
    A gép meg úgyis megy.