7
  • Zolthen
    #7
    Ez inkább torrenten letöltős, vasárnap délelőtt félálomban végigunós lesz.
  • csgj
    #6
    Az első részt már elolvastam, és az alapján elég jól megalkotott világa van. Könyvben persze minden sokkal részletesebb. Amúgy a fordulatok a legjobbak benne, a végén van egy-két nagy meglepetés. Hamarosan elkezdem a második részt is... (amúgy előzménye is van a könyvsorozatnak, az meg a viktoriánus korban játszódik XD)

    Ja, és bár van benne szerelmi szál, egyáltalán nem nyálas, nem sok, és nem is olyan nagy fontosságú.
  • kalapos01
    #5
    Miért a DMC nevű szarból nem adtak el sokat? Akkor máris megvan a válasz, hogy miért. Ha játék formájában érdekes, akkor könyvként is az lehet. (Bár mondjuk gondolom, nem olvastad a könyvet, így fogalmad sincs róla, hogy milyen.)
  • Kahlest
    #4
    Pont ez jutott eszembe...nem volt nehéz összelopkodni az uccsó 20 év fantasy filmek és konzol/PC játékokból ezt az egész történetet. Totál klisé...démonvadász, röhej. AHogy kollégám írja Devil May Cry koppintás az egész megfűszerezve mindenféle szarral...brávó, hogy a picsbe adott el ez a csaj ennyi könyvet ebből a szemétből?
  • Garou
    #3
    Feel the irony! :)
  • cylonflatus
    #2
    Eredeti? Lol, akár azt a címet is adhatták volna a filmnek, hogy Devil May Cry...
  • Garou
    #1
    Annyi friss és eredeti ötletet láttam ebben a pár percben, hogy a végére már azt hittem, nem tudják fokozni. Aztán:

    "The werewolves are here to save us!"

    IMAX-ban nézős, mozi előtt sikoltozós, aztán bővített blue ray-t beszerzős.