422
10580146_10152746371488638_6413092946570
  • bega82
    #422
    De jó lenne!!
  • Jim Morrison
    #421
    lehet hogy jön az új évad?
  • stargatelost
    #420
    Hogy lehet ilyen baromságot gondolni? Saját maga vágta le a lábát, atyaég. Egyértelmű, hogy flash forward volt, és nyilván a villát sem véletlenül rakta el Bedelia. Vagy azzal magát akarta kinyírni, nehogy levágja a másik lábát is?? lol
  • Tikal #419
    nem csak most nem figyeltél, hanem az egész három évad alatt sem... egyébként ajánlom olvasd el az interjút amit az előző hozzászólásomban linkeltem
  • DantesHUN
    #418
    Ne védjük a hülyeséget. Átlőtt meg összeszurkált emberek halálugrás meg stb. hagyjuk már. Ilyen dolgok a legbénább filmekben szokott lenni, amikor a gyilkost hatszor lelövik, átszúrják, leütik, de ennek ellenére vígan kergeti őket tovább.
  • Tikal #417
    "How should the viewer read Will and Hannibal falling off the cliff together? Is it a double suicide?
    No, I think it’s a murder/suicide. And then of course coming back in and seeing that someone has cut off Bedelia’s leg and is serving it, and she grabs a fork and hides it under her napkin to stab the neck of the person who’s going to come into the room next suggests that either Uncle Robertus and Lady Murasaki are going down Hannibal’s enemies list and checking them off, or that Hannibal may have survived that fall.

    Some people have told me that their interpretation of it is that she sawed it off herself, cooked it up, and is waiting for him to come home like, “Honey, I made dinner!” [laughs], which is hilarious."

    A teljes interjú Bryan Fuller-rel itt
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.08.31. 17:06:40
  • Quantumleap
    #416
    Ja mert Lecter nyilván megint megszökött, miután felépült, és újfent összeállt Willel. Sokkal hihetőbb...
  • TDC Geronimo
    #415
    Valószínű nem közvetlen utána történik, hanem flash forward az egész
  • Tikal #414
    nem nagyon figyeltél az világos :)
  • DantesHUN
    #413
    Hát ez a utolsó rész, jó nagy marhaság lett. Idáig, azért kedveltem a sorozatot. De.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szökéstől fogva, akkora lejtmenet, hogy az nem igaz. Ekkora ökörséget. Will eleve átbasz mindenkit. Az FBI-t, is és mindenkit. Aztán Red Dragon honnan tudta hogy mikor és merre viszik Hannibal-t? Csak úgy ha Will elmondta neki.
    Aztán. Maga a Sárkány, mekkora egy kicseszett Terminátor már? Lazán lelövi az összes rendőrt. Oké, keménykötésű. És mitől lett profi mesterlövész? Nevetséges, mindenkit legyilkol és a képzett rendőrök és FBI ügynökök még csak meg se tudják sebesíteni!
    Ilyen dolgok a leggagyibb akciófilmekben szokott lenni
    De gagyizás folytatódik.
    Eleve, Hannibal és Will elmennek a ...hova a faszba? Miféle ház az? Mindegy elmennek Hannibal-al a romatikus fészkébe, bort iszogatni. És várják a Sárkányt. Nem ám felfegyverkeznek. Ööö...Figyel minket. Tudom. He?!
    Na és ami ezután jön. Hannibalt átlövi. Willt össze-vissza szurkálja a Sárkány-Terminátor. De hohó Hannibal még keményebb, a súlyos sérülése ellenére úgy harcol mint ha max, a lábujja lenne bibis. Bazdmeg, veséje? Mája? Gyomra? Semmi? Nem nagy dolog, golyót kapni.
    Ez szintén a leggagyibb filmekre jellemző, ahol a szereplő baromira súlyos sérülések után is ugrál. A fájdalom és a vérveszteség elég kellet volna hogy legyen. Jó, Hannibal akkora király, hogy a fájdalmat kizárja a tudatából. Fogadjuk el. De és a vérveszteség? Ha nem akar, nem is vérzik?

    Aztán...Chilton doktor...még hogy a Sárkány...még hogy Hannibal...de neki, a sorozat folyamán, kivágták a belei vagy gyomra vagy milyen egy részét. Pofán lőtték. Leharapták az ajkait. Felgyújtották. És felépül. Végülis, ugyanmár. Mi ez? Bagatelll. Ezen hangosan röhögtem, hogy még mindig él.

    Na de vissza Hannibalra és Willre. Végre hajtanak egy halál ugrást, és mennek Scully ügynök lábát megenni. Átlőtt belső szervekkel, összeszurkálva, egy magas zuhanást túlélve, bizonyára átúszták az óceánt, stb.

    Az a teória, hogy Scully a saját lábát főzte meg: butaság. Levágta a lábát megfőzte és megterített? Egyedül? Féllábon? Ha tényleg igaz, akkor jobban elgurult a készítők gyógyszere mint hittem. Nem is tudom melyik a nagyobb hülyeség, hogy a Will-Hannibal duó túlélte mindezt, vagy a nő a saját lábát megfőzte. Tuti, persze, levágta, befűszerezte, majd felöltözött, és megterített. Fél lábon ugrálva. Hát ez hihető.

    Az igaz, maguk a jelenetek zseniálisan jól néznek ki. A fényképezés gyönyörű. A színészek kivállóak. De a forgatókönyv egy raklap fos, Ez szar. Hülyeség. És ne hogy elkezdje valaki védeni, és megmagyarázni, hogy ezért meg azért, meg nem érted mennyire zseniális...na nem. Ez ZS kategóriás, Film+-os, buta horrorfilemkbe illő történet volt. Ott vannak ilyen zagyva, és ostoba dolgok, meg ilyen jelenetek, hogy átlőtt Hannibal verekszik, meg a Terminátor Sárkány meg hasonlók. Felháborító, hogy a korábban ötletes történetvezetésből ez lett.

    Oké lehet azért mert vége a sorozatnak, és bánatukban az írok bedrogoztak, és ezt írták. Vagy valami meghökkentő fordulatot akartak, hátha emiatt folytatódhat a sorozat.

  • Quantumleap
    #412
    De mégis mikor? Hiszen végig Willel volt.
  • Tikal #411
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez elég érdekes lenne, levágja a saját lábát érzéstelenítve bedrogozva, és még meg is süti, megterít aztán leül és várja Hannibalt...nem rossz elmélet...
  • Tikal #410
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy mi van ha Hannibal már előtte megterített és arra ő sem számított, hogy lezuhannak...
  • Quantumleap
    #409
    Elég sokan arra asszociálnak, hogy amikor megtudta, hogy Lecter megszökött, úgy döntött, nem várja meg, míg elkapja, és megeteti vele magát, hanem inkább ő maga készíti el a vacsorát.
  • Quantumleap
    #408
    Ja, nyilván törés nélkül túlélték a zuhanást, és futottak megetetni Bedeliát saját magával. Tiszta és világos.
  • Tikal #407
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    milyen levágta a saját lábát? :D
  • TDC Geronimo
    #406
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom észrevetted-e de ott még meg volt terítve 2 másik embernek. Nem elképzelhetetlen, hogy hannibalék ülnek az asztalnál és nem egyedül vágta le azt a lábat.
  • Quantumleap
    #405
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Katartikus egy lezárás volt, nekem tetszett. A sorozat művészieskedő stíluságoz abszolúte passzolt. Nem is tudom, örülnék-e, ha folytatnák.
    A stáblista utáni jelenet viszont egy nagy f*szság. Majd valaki levágja a saját lábát térdből, úgy hogy nem vérzik el, és még meg is süti magának. Na persze…
  • skinnyman
    #404
    lol
  • TDC Geronimo
    #403
    WOW...wow... mit is mondhatnék. Ha tényleg nem lesz több, már most fáj a szívem, de méltó lezárás. Credit utáni rész meg... Utolsó 5 perc eszméletlen volt
  • Jim Morrison
    #402
    Tényleg nagyon jó lett a vége
    Nekem végig a

    sorozatzárója járt a fejemben, és végül is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "olyasmi" is lett.


    Az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utolsó jelenet meg. Az meg. Az. meg. O.O
  • Jim Morrison
    #401
    még nem, de most felkeltetted az érdeklődésem :)
  • TDC Geronimo
    #400
    Valaki látta már a finálét? Nem láttam még, de azt olvastam, hogy gyönyörű lett és simán elmegy sorozatzárónak is.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.28. 14:40:48
  • Jim Morrison
    #399
    igen
  • Isti005
    #398
    Amúgy már csak a 13. rész van?
  • Isti005
    #397
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Chilton ebből hogy fog felépülni? :D:D:D szerencsétlen
  • Jim Morrison
    #396
    e11,e12

    Nekem ez már nem jön be. Vártam, hogy beinduljon az évad, aztán volt 1 vagy 2 rész, és most megint visszajött az évad eleji tökölés. :(
    Hiába imádtam(/om) az első két évadot, ez a harmadik évad már nagyon nem.
  • Stockbauer33 #395
  • Cucmey
    #394
    9. rész is tetszett. Kár hogy a film miatt az ember nagyjából tudja merre halad a történet....
  • Jim Morrison
    #393
    e08
    Tetszik az irány amerre elkanyarodtak, red dragon meg jó kis flashbackekkel.
  • Jim Morrison
    #392
    le, nyaralás és egyebek miatt, de most felzárkózom :)
  • Tikal #391
    kicsit le vagy maradva, de ja a 7. rohadt jó volt :)
  • Jim Morrison
    #390
    e07
    Hú ez elég nagy szelet volt. 8. részt nem is tudom most megnézni :)
  • Tikal #389
    1080p verziót már fel sem rakják mióta bejelentették a kaszát.. persze lehet nincs összefüggés, de érdekes, hogy pont azóta nincs :(
  • Tikal #388
    jaja, csak rövid volt?!
  • Cucmey
    #387
    Annyira beteg volt a hetedik rész hogy szinte végig nyaltam a szám szélét. :)

    http://hannibalsmusic.tumblr.com/post/124592584817/emmadelosnardos-composer-wa-mozart-music
  • TDC Geronimo
    #386
    utolsó 6 rész red dragon story, itt a promo

    Nagyon kemény lesz ez is. Első pár rész bénázása után durván beindult az évad és ahogy nézem meg se áll a végéig.
  • TDC Geronimo
    #385
    Basszus milyen rész volt. Simán elment volna sorozat finálénak is.
  • Jim Morrison
    #384
    Hát még a következő rész... Azt így trailer alapján megsúgom, hogy nagyot fog ütni :D
  • Tikal #383
    kibaszott jó rész volt... és a szívem szakad meg ha arra gondolok, nem lesz folytatás :(

    remélem a zenéjét hamarosan kiadják, nagyon tetszik az évad zenéje.