106
Hol tudnék ismerkedni csúnya lányokkal?
  • Slinky Cyle
    #66
    Én kedvelem az aszpergeres fiúkat.
    A gimiben volt egy ilyen fiú.. kis félénk, szégyellős, esetlen fiúcska volt. Nem voltak barátai, és úgy általában kerülte a feltünést.
    A többi fiúnak nem tetszett, és ezért sokat bántották.
    Aztán mikor már az oszt társaim vele vitették át az iskola táskájukat a másik terembe..hordárnak használták szegényt..
    én a védelmére keltem, még verekedtem is miatta.

    Szerintem aranyos ha egy fiú, így viselkedik.
    Igaz, hogy furcsa, nem egy életre való tipus az ilyen, de annál szelidebb, és a légynek se tudna ártani egy ilyen fiúcska.
    Én szeretnék ilyen barátot..
  • BladeW
    #65
    Ez olyan, mint amikor felbaszod magad valamin?
  • Katalizátor
    #64
    Ha az én torkomnak szegeznek kést, hogy csináljam az Apámnak, vagy megölik Anyámat, miközben Velem csinálják... Én megdugnám magamat!!!
  • BladeW
    #63
    Te mit szólnál hozzá, ha mondjuk egy tolószékes lány csinálna itt egy topicot, hogy aszonyga: "Aspergeres fiúkkal ismerkednék, akik nem kellenek senkinek."?
  • sparrow35
    #62
    Imádom ez az sg-t itt vki mindig fullba nyomja! :D
  • Ragnar360
    #61
    de aspergeres mi durvakat csinalhat mert Tinman üzidböl nem jött le az...
    most ha nemtud mibe belekötni meg nemtud mit nyavajogni akkor mi lehet a baj?
    gondolom nem beszél folyton szüntelenül nyavajogva kiabalva stb.
    vagy hogy: mit csinalsz hogy nézel mit pislogsz hogy ülsz a széken, fura a kisujjad vagy mi ? így ? és gyorsan ? azért kétlem.
  • extramagascsaj
    #60
    na ja
  • Fehercsoki
    #59
    Az hogy a WoWos guildemmel jóban voltam az minek számít?
  • IXEMGabeo
    #58
    Természetesen, egyébként tudom, hogy nézel ki láttalak már.;)

    Nézőpont kérdése ki, mit tart szépnek.:D

    Egy biztos Retroman egy troll.
  • Fehercsoki
    #57
    Aztakurva a végén még aspergeres leszek:S
  • extramagascsaj
    #56
    A szépség, és így a csúnyaság is relatív;ha magamat kellene értékelnem, akkor azt mondanám, hogy van nálam szebb is, csúnyább is; de mindig ugye attól függ, hogy ki néz.
    Egyébként meg egyetértek az egyik előttem szólóval, van, hogy ha elég ideje ismersz valakit, akkor úgymond a külseje a szemedben megváltozhat valamelyest az alapján, hogy a belső értékeit vagy épp hiányosságait hogyan ítéled meg, hogyan értékeled. Így aztán kevésbé vonzó külsejű lány is lehet a szép lelkével sokkal vonzóbb, mint egy külsőre bombanő üres fejjel, aki csak a pénzre hajt.
  • IXEMGabeo
    #55
    csúnya vagy?
  • bakvarnyu
    #54
    A svéd Bron "The bridge" nevü filmsorozatban volt aspergeres a föszereplö nyomozó csaj, nekem nagyon bejött :)
  • extramagascsaj
    #53
    Azt nem állítom, hogy nem kellek senkinek...ámde jelen. Beszélgetni szívesen beszélgetek. :)
  • extramagascsaj
    #52
    Sheldon Cooper yep
  • Katalizátor
    #51
    Csupán jeleztem, hogy nem voltál túl udvarias.
  • tutituti
    #50
    Na ezt nem tudtam.Köszönöm a korrekciót úgy 3 éve rosszul használom :)
  • Retsu
    #49
    Annyi kiigazítást hadd tegyek hozzá, hogy esetleg disszociális, nem anti. Sokan vannak fogalomzavarban ezekkel: az antiszociális az, aki közterületen és/vagy másutt rongál, garázdálkodik, beleköt a normális emberbe, stb.
  • Sir Quno Jedi
    #48
    Neten néztem múltkor egy ilyen aspergeres/kényszeres pasi csatornáját. Ugye elég érdekes volt. Namost a felesége "valahogy" kibírja őt, de átlag ember fél perc múltán megfojtaná, ha összezárnák vele... :D

    Szóval nem könnyű ez. A legtöbb ember azt sem bírná sokáig, ha negyven visító kiscsoportos közé zárják és neki kell rájuk vigyáznia. Pedig tételezzük fel, azok egészséges gyerekek. Ugyanez már egy maroknyi autistával is élő horror. Mindegyik egyedi bánásmódot kíván és még a képzett szakembereknek is erős fejtörést okozhatnak. Ezért külsősként, szenvedő félként ezt felvállalni igen nagy bátorságot és kitartást igényel.

    Egy ilyen ember mellé nem pusztán társ kell, hanem egy ápoló ÉS társ.
  • Tinman #47
    Neked és nekem is volt kifakadásunk ebben a fórumban...

    Na most vagy mind trollok vagyunk és egymásra mutogatunk trollként, hogy "nézd ott egy troll", vagy valójában ő sem troll ;-)
  • Tinman #46
    A gondolatmenet szerintem helyes, viszont a mentén haladva már el is jutsz oda, hogy miért akar "csúnya" lányokkal ismerkedni.

    Egy 89x visszautasított, egész életében lenyomott csaj sokkal érzékenyebb, empatikusabb az iránt aki tényleg érdeklődik iránta, és sokkal nagyobb a tűrőképessége is elviseli szívesebben mondjuk egy aspergeres rigolyáit, furcsa szokásait.
  • Newfronter
    #45
    Hiába van jó hozzászólása, ha egy rosszal "agyonüti" a többit. Troll, attól még troll.
  • Tinman #44
    Jah a trollok már csak ilyenek...
  • Sir Quno Jedi
    #43
    Tök8, hogy csúnya a lány avagy sem, ugyanis egy aspergerest, vagy autistát kurva nehéz elviselni idegekkel. Akinek nem megy, annak nem fog. Nyilván akinek van ebben tapasztalata, pl. saját családtagja folytán és már tudja kezelni a helyzetet, annak TALÁN egyszerűbb lehet, de még ez sem biztos dolog. Minden ember más, ez az aspergeresekre különösen igaz, így ha az egyiket meg is szokjuk és esetleg el is tudjuk viselni, tudjuk kezelni a hétköznapi életben, egy másik attól még fullra kiboríthat minket fél perc alatt.

    Nyilván épeszű, egészséges ember nem akar durván terhelt emberrel élni önként.
  • Tinman #42
    Látom... azért értetlenkedtél ;-)
  • Calver
    #41
    sokaknak még nem elég fejlettek trollok/elmebetegek monitoron keresztüli kiszaglása alkalmas érzékszerveik. (ofc az összes többi általa nyitott topic is pont ebből áll.)
  • Katalizátor
    #40
    Tudom mi az asperger szindróma...
    De azért köszi.
  • Tinman #39
    Nem.

    Egyes(!) aspergeresek másik a már leírtakon kívüli fő ismertetőjele, a sokkoló őszinteség.

    Képesek belevágni az arcodba, hogy pl.: büdös a szád... de ezt egy lány szemébe is simán belemondják. Nincs különösebb empatikus érzékük, nagyon nyersek néha, mindamellett elég intelligensek. Ismerek 2 diplomás tanárt is itt a környéken és ő is aspergeres.
  • Tinman #38
    Az Asperger-szindrómát, amelynek diagnosztikai elemei közé tartozik a szociális válaszkészség hiánya, a mások iránti teljes érdektelenség, a zárkózottság, még napjainkban sem tudják helyesen értelmezni, diagnosztizálni a szakemberek.

    A fiatal korban hiperaktívnak, figyelemzavarosnak kikiáltott gyerekek valójában Asperger-szindrómások.
    A szindróma általános jellemzője az átlagos vagy átlagon felüli intelligencia, a szegényes kommunikáció, gyenge kapcsolatteremtő készség, szemkontaktus kerülése, a szabályokhoz, a megszokott rutinhoz való görcsös ragaszkodás, a feszült idegállapot és/vagy depresszió, az aprólékos beszéd, az ingerek feldolgozásának nehézsége, a megtapadt gondolkodási sémák.
    Az autisták és az Asperger-szindrómások merev belső szabályrendszerükhöz görcsösen ragaszkodnak, a közösségi lét íratlan szabályaival folyamatosan összeütközésbe kerülnek. A gyakori kudarcélmény a szindrómát árnyékként kíséri, ezért a nehéz időszakokban az érintettek fokozott támogatása lehet szükséges.
  • kastil
    #37
    mer nem gyün az oscar bácsi
  • Katalizátor
    #36
    "Ezek az emberek nem tehetnek arról, hogy ilyenek."

    Te jó ég! Könyörgöm! MILYENEK?
  • GPx8
    #35
    Ha sok a pénzed, egy szép nő sem fogja észrevenni, hogy asperger-szindrómád van...
  • hundredeyes
    #34
    Semmi poén nem volt benne, semmi megnevettető... És a két topiknyitó közül egyik biztos nem volt... (tudom mit beszélek) :D
  • Narxis
    #33
    Elbeszélünk egymás mellett. Én arra gondolok, hogy itt sg-n amennyi trolltopik nyílt feltört regekkel te ezek után így elhiszed, hogy valaki idejön egy ilyen komoly témával? Mármint egyből? Egy kicsit se gyanakszol?
  • Tinman #32
    Párom autistákkal és aspergeresekkel foglalkozik sok éve.

    Attól, hogy valamit nem ismerünk még nem kell rögtön trollkodni. Baromi undorító! Ezek az emberek nem tehetnek arról, hogy ilyenek.
  • Ragnar360
    #31
    :D hogy kerültem ide nemtudom, lehet az ujonnan nyitottak közt lattam, de jo volt végigolvasni...
    engem is érdekelne, hogy konkrétan mi is a problémad mit takar ez...
    iron: komoly ez a kép:D
    rondarandi hu meg ikszdé, mindj szétnézek mar rajta:)
  • WinStar
    #30
    van olyan oldal hogy rondarandi.hu :D
  • Doma #29
    Itt kereSGélj...
  • Ironman2
    #28
  • Ironman2
    #27