10
Bridge Project
  • precise
    #10
    Ha mondjuk lett volna pár link, hivatalos oldal, ilyesmik akkor hihetőbb lenne, hogy nem csak a yotube csatornád reklámozása a cél. De engem ez nem zavar, ha már megcsináltad a vidit reklámozd ahol tudod, én is ezt tenném.

    A játékkal az a probléma, hogy eddig kb 10x lett kiadva ugyanazokkal a feladatokkal, más graffal más néven.
  • Elektron814
    #9
    xD
  • LeWyTy
    #8
    Az utolsó szó a legjobb!!! "VISZLÁT"
  • Elektron814
    #7
    Szerintem rosszul gondolod, nem megsértődésből, de ha gondolod, akkor le is törlöm a videót. :) Csak a véleményemet szerettem volna elmondani a játékról. De tényleg letörlöm, ha így gondolod. Nem akarom, hogy nagyon rossz hírem menjen...
  • Garfield
    #6
    Miért az az érzésem, hogy ez a topik nem a játékról szól, hanem a topiknyitó Youtube-csatornája látogatószámának feltornászásáról?
  • Muki100
    #5
    Amikor felnyitható hidat kellett csinálni ott elfért volna valami leírás hozzá...
  • naddki asheggem
    #4
    próbaterhelés magyarul :D
  • Sippie
    #3
    stresszelés...
  • tobias88
    #2
    A fizikai szimuláció egy kalap **** az előzőekhez képest. Ugyan úgy felépítettem sokszor mind a két oldalt (nem lehet tükrözni, az is vicces) és az egyik oldalt teli zöld volt még a tesztek előtt a másik meg pirosan villogott sok helyen...
  • Elektron814
    #1
    Ide írjátok véleményeteket, gondolataitokat, videóitokat a játékkal kapcsolatban. Én adnék is 1 gyors bemutató videót :