25
Google szimat
  • zola2000
    #25
    " Google-sok megvicceltek minket a
    korábbi április 1.-eken? Én nem
    emlékszem"

    Én igen, volt a google map quest (dragon quest crossover : ) meg minden éven van valami
  • wollnerd #24
    Hogy hát mekkora kamu volt, én tudtam. De sok idejük van az biztos... Google-sok megvicceltek minket a korábbi április 1.-eken? Én nem emlékszem... Sztem ez volt első komoly esetük.
    "Illatbájtok átvitele..." xD

    Yoda001: Gmailt kék színbe öltöztetni?? Aha, persze...
  • Yoda001
    #23
    kb. Gmail Blue szint, ezeknek tényleg @@@@ sok idejük van...
  • tommygear
    #22
    te tényleg nerd vagy
  • gergely1991
    #21
    Tényleg jó egy google szimat,ide is érezni.
  • Broafka
    #20
    az elején elkezdtem röhögni, hogy ez mekkora hülyeség, még logikátlan is. Aztán most minden hülye oldalon ez megy, meg itt is nyitottak neki topicot, hát mondom...
    pff, így belerohanni... szánom magam :D
  • Sippie
    #19
    Patchelni kell valszeg.
  • ldavid
    #18
    az év legrosszabb napja (a neten)
  • Ryder159
    #17
    Ha problémákba ütközik a Google SzimatBÉTA használata során, vegye figyelembe a következőket:

    Ha a „418: Hiba az illatátviteli protokolban" üzenet jelenik meg, illatátviteli rendszereink pillanatnyilag be vannak dugulva. Kérjük, próbálkozzon később.
    Technikai korlátozások miatt egyes illatok nem kompatibilisek minden eszközzel.
    Ne nyalja meg a képernyőt, illetve ne harapjon bele.
    Próbáljon meg telepíteni egy modern böngészőt, például a Google Chrome-ot.
    Április elseje van!
  • jackoneill90
    #16
    és tényleg az volt az első amit megnéztem.
  • wollnerd #15
    Nálam nem működött amikor megnéztem. Asztali PC.
    Kell vmi esetleg hozzá?
  • Andr0
    #14
    ... :D

    amúgy a Guglisoknak sok az ideje... Ezt belerakták a keresőbe és még ilyen hülye hangot is kiad mintha dolgozna... :D Embereket miért fizetik néha...
  • tigeroo
    #13
    kurvajó cucc!
  • GregSB
    #12
    Ez rohadt jó, tényleg működik! Nem tudom hogy csinálták meg, de a régi 2007-es laptopom előtt is érzek szagokat!

    Mondjuk még elég bugos, mert amióta elolvastam a #6-os hszt (2 órája) folyamatosan fingszagot érzek, és nem tudom kikapcsolni.
  • greg benz
    #11
    Ez melyiknél volt, az ázott kutya szagnál?
  • st3ve
    #10
    Gyakori hogy bele ejtik a klotyóba a telefont. :D Valami hülye is igy járt, erre kitalálta ezt a szimat lófaszt. :D
  • jackoneill90
    #9
    én modndjuk tényleg szagoltam először, de aztán esett le hogy saját magam szagát éreztem.
  • Tinman #8
    Kemendollárig érződik :-(
  • jackoneill90
    #7
    illatos toll is létezik.
  • Loál János #6
    Fingottam.
  • Tinman #5
    Ez viszont gyerekkoromba tényleg létezett:

    Szagos könyv! (Nem, nem tréfa!)

  • Tinman #4
    Ma minden áprilisi fasságnak topikot fogtok nyitni?
  • jackoneill90
    #3
    Hidd már el hogy így van.
  • jackoneill90
    #2
  • jackoneill90
    #1
    Te elhiszed hogy érzed?

    http://www.google.hu/intl/hu/landing/nose/

    Új szenzáció a keresésben: az ötödik érzék

    Az érzékeire hat: lépjen túl a gépelésen, a beszéden és az érintésen, és fedezze fel az érzékelés új horizontjait.
    Az internet sommelier-je: szakértők által összeállított tudáspanelek társítják a képeket és leírásokat az illatokhoz.
    Szippantson egy mélyet: a Google Illatgyűjtemény több mint 15 millió illatbájtot tartalmaz.
    Csak semmi kéretlen illat: ha Önnek fontos a keresés biztonsága, a Biztonságos keresés itt is rendelkezésére áll.