51
Sports Lifestyle Simulator
  • Maximus4
    #51
    Kijött hozzá két dlc



    Magyar válogatottnak egy esetleges edzésmódszer :P
  • bakkerman
    #50
    nem erőltették meg magukat a szerkesztők,hogy valami fantáziadúsabb nevet adjanak a Lokinak :DDDD mondjuk a London Blues se egy agyon fifikázott csapatnév a Chelseanek :DDD
  • Monoton
    #49
    Debrecen Reds
  • LasDen #48
    gyorsan kifújt a téma :D
  • Maximus4
    #47
    Elkezdtem az Európa Kupa sorozatot is,rögtön hoztuk is a kötelezőt:)


    Azt hiszem,nem lesz nehéz továbbjutni a csoportból:)
  • grebber
    #46
    Én még nem próbáltam, de a meccsbe real time belenyúlás mitt nem kurva könnyű??
  • bakkerman
    #45
    igen én is így látom,meg nagyon hiányolom a kommunikációt...edzésen,vagy meccs előtt miért nem lehet beszélgetni a játékosokkal? Nagy hiba volt kihagyni a párbeszédeket...egyébként jó játék,de nem tartós. Nagyon maximum 2 szezon van benne
  • Maximus4
    #44
    Pár nap játék után,módosítanám a vélemyényem.Elég egyhangú.Edzés,meccs,edzés,mecss....
    Semmi mást nem látok benne,vagy még nem ismertem ki a játékot.Például volt már edzés előtt olyan,hogy az egyik játékosom valahol fetrengett az utcán matt részegen,de azon kívül,hogy beraktam terápiára,mást nem nagyon tudtam vele csinálni.Lehet,hogy később ha feloldok pár dolgot,akkor több lehetőség lesz,de eddig kb. ennyi.
  • Fyrex
    #43
    nekem tetszik, de nem látom benne egyelőre hogy mi tartana a játékban, elég repetitív
  • puskas84
    #42
    Én nem tudtam elindítani, a nod32 miatt valami hibát írt, a crack reloaded nem volt jó....
    kellene valami amivel működik :)
  • báttyó02
    #41
    vélemények? nekem nem nyerte el a tetszésem sajnos, maga az ötlet jó de valahogy nem tud lekötni, meg maga a megvalósítás is elég gyenge szvsz..
  • FrezeR
    #40
    Elég részletesnek tűnik úgy látom sok mindenre kell figyelni.
  • Maximus4
    #39
    Keresgéltem gameplay videókat és ezt találtam.Érdemes megnézni,mert csomó minden benne van az edzésről.

  • Maximus4
    #38
    Persze,már a 2. nap nyilatkozik az egyik játékosom a rádióba :)

  • FrezeR
    #37
    Jól hangzik így elsőre :) vannak negatív hangok a facebook oldalon a játékról és kíváncsi vagyok rá, hogy mit tapasztalunk meg ezekből.
  • Maximus4
    #36
    Az a helyzet,hogy sok minden nem történt még,Rögtön volt egy edzés,ahova betudtam tenni a játékosokat az passz edzés,futás és konditerem.Aztán letelt az idő és véget ért a tréning.Eljött az este és elmentem az egyik játékosom után kémkedni,hogy mit is csinál :)



    Másnap pedig már az előre leszervezett barátságos meccset nyomtam le jóval gyengébb ellenfél ellen.



    Maga a meccs lebonyolítása tetszik.Elég részletgazdag.Be lehet állítani a taktikán belül a passzolást,letámadást,széles-szűk játékot és még egy pár dolgot.Ahogy a videókban is volt,belel lehet nyúlni (pause),hogy a játékos merre,hova passzoljon,miközben a labdát váró mozogjon a labda felé,stb.

    Eddig jópofának tűnik,de még nagyon az elején vagyok:)
    Arról nem is beszélve,hogy van a városba egy rakat helység,ahova be lehet 'menni'.
  • FrezeR
    #35
    Hogy tetszik eddig a játék?
  • bakkerman
    #34
    holnapra írjátok a véleményeket sajna ma már nem tudom feltenni
  • Maximus4
    #33
    Nálam már jönnek a fiúk edzésre :D

  • bakkerman
    #32
    jaja húzom is lefele :)
  • báttyó02
    #31
    nah mostmár tutira kinntvan a reloaded!!
  • bakkerman
    #30
    rlslog-ot nézd,meg orlydb-t,ha ezeken még nincs kiírva a játék,akkor (valószínűleg) amit szedsz az fake
  • báttyó02
    #29
    http://www.facebook.com/lordsoffootball


    egyébként közben elkezdtem szedni egy elvileg reloaded verziót, bár gyanús hogy már 2napja tették fel, de nfo valósnak tűnik...majd kiderül
  • bakkerman
    #28
    linkeld már az oldalt kiváncsi vagyok miket írnak
  • báttyó02
    #27
    fészbukon akik előrendelték nem írnak túl jó véleményeket róla :S
  • Sippie
    #26
    vanmákrekk?
  • bakkerman
    #25
    nyílván nem fogja megközelíteni az FM-et realisztikusság meg adatbázis terén,de ez a játék nem is arra lesz kihegyezve...inkább a hátteret akarja lemodellezni,arra fektetik a hangsúlyt a készitők,ami nem baj,mert ilyen játék még nem volt a piacon :) Két FM-ezés között remek szórakozás lesz ez a játék,ezért is várom már!
  • Neoncsoves
    #24
    szóval ilyen Football Manager átültetve ilyen 3D-s Simses köntösbe :D
  • bakkerman
    #23
    Amúgy olvasgatva a játék honlapját meg értékeléseket,az lesz a játék lényege,hogy mi egy csapat edzője vagyunk,az átigazolásoktól kezdve az edzésbeosztásig mindent mi irányítunk,taktika megálmodása,meccsek követése,edzések lebonyolitása irányítása játékosokkal,stábtagokkal való tárgyalás stb stb...és mindezt sims szerűen,3D nézetben követhetjük,éjszakánként pedig minden egyes játékosunk "uán mehetünk",megnézhetjük éppen hol buliznak,vagy moziba vannak,vagy csak otthon alszanak a családdal. És természetesen a balhés játékosokat lesz mód megbüntetni edzésen,plusz munkával,vagy csak simán fizumegvonással :D Lesz benne ugyanúgy BL-EL,csak nyílván nem lesz licenszelve. Na meg VB-EB minden lószar
  • [HUN]FaTaL
    #22
    Magyar megye 3-at bundázni lehet majd?
  • Sippie
    #21
    A bírót le lehet majd fizetni, hogy befújja a lesgólomat?
  • bakkerman
    #20
    epic :DDDDDDDDDDDDD
  • báttyó02
    #19
    elég érdekesnek tűnik, várom énis
  • bakkerman
    #18
    elvileg pénteken jön ki,de szerintem csütörtökön már fel is törik :D kiváncsi vagyok rá nagyon
  • Neoncsoves
    #17
  • bakkerman
    #16
    igen,bónusz pont jár,ha mindezt Marceloval,50-es táblánál 130-al közlekedve teszed
  • Neoncsoves
    #15
    Benzemával el tudok majd menni kurvázni?
  • Sippie
    #14
  • grebber
    #13
    Van valami értelmes gameplay is ami nem a sims részét meg a cipőpucolást mutatja?
  • Sippie
    #12
    ha Zimány Lindát lehet benne kúrálni, akkor tuti vétel