40520
  • vegeta22
    #161
    Köszönöm!
  • ricsa008
    #162
    na kiv. vagyok asszem megint én válaszoiltam először...
  • ricsa008
    #163
    most nézem itt már majd sorsolnak.... ekkora farkakat...
  • Fehercsoki
    #164
    Remélem holnaptól újra mennek a wavek=/
  • attiGT
    #165
    Tuti fognak. Bizakodjunk csak, ahogy azt több mint 1 hónapja tesszük! :D
  • Fehercsoki
    #166
    Azért nem 1 hónapja, nem rég kezdték wavekben szórni a kulcsokat, addig nem sokan kaptak.
  • Deviome
    #167
    Hát Én már mióta bejelentették a játékot csak bizakodok, hogy kapjak kulcsot! :D Szóval a beta alatt is ezt teszem.

    Már csak 5 napot vagyok itthon. Tuti nem fogok kapni időben. :=(
  • attiGT
    #168
    Fel a fejjel skacok! Lesz kulcs!

    Nekem amúgy most halt meg az MX 518as egerem, ami kitűnően szolgált FPSekben közel 10 évig, de most vettem egy 2000 forintos random egeret, mert amint felrakom a HSt másra nem lesz időm! :)
  • Fehercsoki
    #169
    Nekem most egy 2k forintos HP egerem van, és a legjobb amit valaha is próbáltam:)
  • Fehercsoki
    #170
    Újabb béta kulcs wavekről semmi hír=/
  • attiGT
    #171
    legutóbb is 6-10 között jöttek
  • hawkie22
    #172
    Azt úgy elmondaná nekem valaki, hogy ha lent van 2 tauntos kártyám sámánnal, hogy a tökömben tudja a mage a hösömet támadni? Úgy tudtam, elöször a tauntos minionokat kell leölni és csak aztán lehet a többit támadni.
    De javítsatok ki, ha tévednék.
  • Fletley9
    #173
    Ezek most blizzard által? azok között akik regisztráltak már a battlenetem és ott randomra kerülnek ki?

  • Fehercsoki
    #174
    Igen.
  • Fletley9
    #175
    köszi :)
  • vegeta22
    #176
    Ha ezt írja:"Success!
    You\'ve successfully updated your beta preference. " akkor sikerült regelnem? :)
  • Fehercsoki
    #177
    Szerintem igen, de azért olyan nagyon ne reménykedj:D
  • Fehercsoki
    #178
    Na megint nem nyertem kulcsot:P
  • RedDevilsza
    #179
    "...spells and ranged attacks such as Fireball and Arcane Shot ignore Taunt completely."
  • hawkie22
    #180
    Oké, így már rendben van. Köszi
  • hawkie22
    #181
    Oké, így már rendben van. Köszi
  • hawkie22
    #182
    Oké, így már rendben van. Köszi
  • hawkie22
    #183
    Oké, így már rendben van. Köszi
  • hawkie22
    #184
    Hopp, kisebb töltési hiba miatt csak szimplán négyszer küldtem el. Bocsi
  • attiGT
    #185
    Ezért minimum adnod kell egy beta kulcsot nekem és Fehercsokinak.
  • Fehercsoki
    #186
    Na most is csak amerikaiaknak ment béta kulcs...
  • MaRee
    #187
    Nekem sose fog jönni már?
  • Fehercsoki
    #188
    Nem tudom, nem nagyon van hír arról, hogy mi lesz most EU-val, volt valami szerver gondjuk, de nem tudni, hogy megoldották-e, ha nem akkor mikor fogják, és mikor küldik újra a kulcsokat.
  • Fehercsoki
    #189
    Elég pofátlanok twitteren, azt sem írják ki, hogy hány kulcsot lehet megnyerni/kik nyerték meg...
  • attiGT
    #190
    Inkább az a pofátlanság, hogy leszarják az EUt, eddig legalább tweetelték, hogy adott napon csak NA kap kulcsot, EU nem, mert még nem fixelték a servereket, tegnap még erre sem méltattak. FUCK YOU.

    ha kis fos vállalat lennének ilyet nem engednének meg maguknak, de tudják ők is, hogy bármit csinálhatnak, elküldhetik egyesével személyre szabottan az összes rajongójukat emailben akkor is 24/7 fognak hearthstoneozni amint kijön...
  • Fehercsoki
    #191
    Ha meg mindenki kapna meghívót és szar lenne a szerver/játszhatatlan lenne akkor meg azért menne a sírás, hogy minek inveltek ennyire embert ha nem is játszható a játék...
  • Fehercsoki
    #192
    Engem csak az zavar, hogy nyomorult oldalak(pl gamestar) osztogatják a kulcsokat a saját kis játékaik során, miért nem Blizz osztogatja azoknak akik jelentkeztek a bétára battle.neten?
  • Fehercsoki
    #193
    Amúgy azt írták egy blogon(nem tudom már hol, kurva sok oldalt kellett twitteren követnem vagy likeolnom a szaros nyereményjátékok miatt...), hogy most már újra mennek az opt-in wavek, EU is kap kulcsokat majd NA után ma este vagy holnap reggel.(mindig lesz egy kis csúszás)
  • Fehercsoki
    #194
    Meg HS twitteren is mi a szarért megy naponta a nyereményjáték? Miért nem az opt-ineseknek küldenek kulcsot ahelyett, hogy naponta szopatnák az embereket ezekkel a hülye játékokkal?
  • r4pt0r
    #195
    Nagyobb a reklámérték, mintha csak a bétások kapnának. Nem véletlen hogy legelsőnek kaptak pl a Youtube emberkék, szimplán marketing.
  • attiGT
    #196
    De az a legviccesebb, hogy olyan YTosok is kapnak, akiknek 500 feliratkozójuk van. Csinálnék 10 random videót HSről, kiraknám a csatornámat facebookra meg megkérnék pár havert, hogy ossza meg a bejegyzést és össze jönne az 500 feliratkozó csak látszatnak is de ilyenkor jól jönne...

    Már arra is gondoltam, hogy elmegyek újságírónak valami pc magazingoz :D
  • ProGabe #197
    Ez az, háborodjatok fel a semmin! Tök ingyenes dologról van szó, innentől kezdve nektek semmiféle elvárásotok nem lehet.

    Melyik cég bétáztatja a játékait még? Az összeset? Na ugye!
    Mint a fürdősk*rvák, sír a szátok mindenen. Ha lenne kulcsotok, akkor meg a paklik ára lenne a bajotok, vagy valami imbalanced dolog, vagy a tököm tudja mi.

    Ez egy nem open-béta! Egy ilyen bétának az lenne a célja, hogy valaki értelmesen, normálisan tesztelje a játékot, írjon a supportnak, ha talál benne bugot. Ezzel szemben ti csak játszani akartok és olvasva a hsz-eket fel vagytok háborodva, hogy ti márpedig nem kaptatok kulcsot. Eszem megáll.
  • attiGT
    #198
    :D buta vagy

    reg nem arrol szol a betaztatas, hogy a bugokat megtalaljuk es posztoljuk. maskulonben meg milyen alapon haborogsz itt :D te tunsz az idiotanak
  • attiGT
    #199
    maskulonben meg baj ha bajunk van? nyilvan nem tokeletes a jatek de NEM VELETLENUL VARJUK TUKON ULVE a jatekot... kar hogy csak idaig volt bekes a topic aztan ide teved valami vad baromi beszolni a nagy semmit
  • Fehercsoki
    #200
    PCGamesN.com-on 1600 kulcsot osztanak ki ma és holnap.