1124
Might and Magic X Legacy


  • Jakuza1
    #201
    Nalam aztan egyaltalan nem frissitett a varosokban levo arukeszlet.
    A gyogylottyoket megvasaroltam es onnantol kezdve, mar nem lehetett kapni potiont tobbet ugyanabbol a storebol.
  • Sir Quno Jedi
    #202
    Én ahányszor visszadzsanáltam pár napi harolászás után (városon kívüli terepÖ, mindég volt új. Különben meg is őrültem volna, mivel két mágussal toltam még akkor, namost azokat manapoti nélkül gyakorlatilag semmire sem lehet használni még az elején. Lehet helyszíneket kell ehhez ugrani, vagy x nap kell, tudomisén. Tárgyakból is egyre jobbak lesznek a kovácsoknál stb.
  • sárkánylovag
    #203
    Szerintem nem ugyanazt a verziót játszottátok ennyi..
    Én az ALI-sat abban nincs piac frissítés.
    De még van a 3DM és a P2P is...
  • MaRee
    #204
    Egy hét és minden kiderül. Addig Wizardryzek
  • sárkánylovag
    #205
    Wizardry 8 ?
    az volt utolsó jó játék
  • MaRee
    #206
    Jaja. Most ez rámhozta :D
  • sárkánylovag
    #207
    Van hozzá magyar 100% fordítás.
    Az hogy letelt 12 év és nem jelent meg hasonló se elég szomi...
    Na talán a Legend of gimlock de bonyorultságában meg se közelíti.
    7 et is próbáltam felrakni de már direct x miatt nem működőképes.

  • Jakuza1
    #208
    https://www.virtualbox.org
  • Dzsí Pí
    #209
    nekem win7 64 biten tökéletesen fut a 6,7,8 is, csak az exe kompatibilitásnál kell átálligatni a win98-ra meg xp-re :)
  • MaRee
    #210
    Nektek melyik régi MM a kedvencetek? A 6 és a 7-tel játszottam utoljára, a 9 jó lett? Sok negatívumot olvastam róla.
  • zsotesz
    #211
    Nekem a 7 bár a 6 nekem kimaradt
  • sárkánylovag
    #212
    Jó volt a a M&M 9 , nekem tetszett, minden képzésnek volt alap közép felső szintje és mind máshol volt, emiatt komoly térképrendszer kellett.
    Egyedül az volt a fura hogy az első szigetre beraktak egy 10 es szintű várat és hát persze bementem és vérré szivatott. Nem kellett bemenni csak a történet közepe felé.. ezért régen abbahagytam de 2 éve újrakezdtem leírással. De ez a 10 sokkal összetettebb mint a 9 volt, hál isten.
  • zsotesz
    #213
    nekem a 9 nagyon annyira nem tetszett, egyszer végigvittem aztán annyi, a 7-et meg vagy 10-szer végigtoltam
  • Jakuza1
    #214
    Az Ultima UnderWorld es a Wizardry 7 :P
    Na jo a viccet felreteve a VII-el jatszottam a legtobbet.
  • sárkánylovag
    #215
    Na elkezdtem játszani a Wizardry 7 el :))))))) Ezt nem hiszem el...
    Megfertőztetek, találtam működő dosbox verziót.
    De szeretném hangsúlyozni hogy minden konzekvenciája titeket terhel !!! :)
    Mellesleg van benne MAP ? Kavargok itt az erdőbe, találtam egy kincses ládát abba van valami mapfregment vagy mi, de mit kell azzal csinálni ?
    23.án azért visszatérünk erre ;)
  • sárkánylovag
    #216
    Ezeket lehet hozzá rendelni :)

    Bane of the Cosmic Forge $59.95
    Realms of Arkania 59.95
    Catalog of Products Free
    Bane of the Cosmic Forge Clue Book 12.95
    Realms of Arkania Clue Book 14.95
    Dark Savant T-Shirt 17.95
    Wizardry "Dragon" T-Shirt 17.95
    Wizardry "Dragon" Jacket 89.95
    Wizardry Hat 9.95
    Crusaders of the Dark Savant Poster 4.95
  • MaRee
    #217
    Itt egy jó összefoglaló szerűség, ha valaki még nem olvasta volna.
  • sárkánylovag
    #218
    Jó cikk sok érdekes képpel.Igaz felét nem értettem :)
    De legalább kételkedik, így a helyes... tökéletes nincs de örülünk annak ami van. Hiszem hogy nagyobb pontot fog kapni mint a Wasteland2 pedig az hatalmas szó lenne.
  • b-type
    #219
    Én is kételkedem, kb. erre volt jó az Early Access, Lehet még tök jó játék, de az már engem meg fog lepni.
    Nem a városba mászkálással volt bajom, nem is a nehézséggel, hanem nem jött át a hangulat, ..mászkálok négyzetrácson, keresem a titkos szobákat, de még sincs jó érzésem. Valami újítás jól jött volna, lehengerlő grafika vagy élettel telibb karakterek..tábortűz hangulat franc se tudja.
    Könnyen beszélek, mert ki van fizetve mindenképpen megkapom...de nem porosodni vettem.
  • Dzsí Pí
    #220
    vkinek még van az , h a faluban leesik az fps-e? gondolom vmi árnyékokkal kapcsolatos bug lehet, ahogy forgolodtam, ahol nem volt árnyék, ott egyből 60 fpsre ment.
  • Dzsí Pí
    #221
    A vadonba illetve a városban, egyes részeknél(bizonyos árnyékok/fények vetülésekor) ti is tapasztaltatok hirtelen szaggatást? kizárt dolognak tartom, hogy a jelenlegi konfigomon ez a játék szagasson, illetve amikor ez a lassulás nincs, akkor meg 50-60 fps stabilan.
  • sárkánylovag
    #222
    Kapcsold ki az árnyékot. nem hiba ez csak rosszul optimalizált motor.
    Na még két nap tiszta úgy érzem magam mint karácsonykor:)
  • sárkánylovag
    #223
  • Dzsí Pí
    #224
    Na, most egyesével kipróbáltam a beállításokat, és a terep részletességénél van a gubi...
    ha leveszem min-re, egyből felmegy 40 fpsig.
    Remélem ezt a dolgot a végső verzióba javítják...
  • sárkánylovag
    #225
    Magyarországi megjelenés: LEGACY


    ***************************************
    Honosítás: angol nyelvű játék !!!!!!! *
    ***************************************
  • sárkánylovag
    #226

    Ebből átvehetnétek a fórum logóját.
  • nomiss
    #227
    Hmmm akkor csak nincs magyar felirat....
  • Dzsí Pí
    #228
    nyelv: angol
    itt az alap nyelvre gondol sztem, nekem is van olyan játékom, ami így van feltüntetve, de a felirat meg van magyar is, csak azt nem írja le külön vagy vmi kis eldugot helyre teszi.
  • zsotesz
    #229
    majd pénteken vagy szombaton kiderül, én előrendeltem, azt írták mailben, hogy várható érkezés péntek 14:00-ig
  • survivor
    #230
    Sziasztok,
    Csak szólok, hogy a magyar nyelv már szombat óta elérhető a játékban! Legalábbis én akkor vettem észre. Nem kicsit megörültem neki. :)
    Opciók/játék/nyelv vagyis OptionsGameLanguage
  • survivor
    #231
    Biztos mindenki követi, de azért belinkelem. :) Van benne egy-két érdekesség. Pl. a 8GB-nyi patch. :) Most azon morfondírozok, hogy megéri -e megvárni az éjfélt. :D
    https://mightandmagicx-legacy.ubi.com/opendev/blog/post/view/technical-information
  • gandrus
    #232
    Vajon mi a francnak kell a perfect system requirementshez 8 Gb ram?
    De most komolyan... A hat Gb ram eddig mindenhez elég volt. Skyrimhez is bőven. Akkor ennek mi a fenének kell nyolc?
  • Dzsí Pí
    #233
    gondolom az a mocskosnagy patch arra vonatkozik, akinek early acces van és ezzel lesz full buildra feltolva. (?)
  • Dzsí Pí
    #234
    tévedtem...:D ez már ilyen warez-ellenes módszer lvl99: aszitted, hogy feltörted a teljes verziót? rosszul hitted, még van 8 gb játék baromkám! :D
  • Jakuza1
    #235
    3GB se volt a jatek telepitoje, most ezekszerint legalabb 8GB-re hizik ?
  • b-type
    #236
    sztem inkább 10-10.5 giga lesz ahogy nézem (most 8 és még tölt 2.5-t), majd holnap elindítom..
  • nomiss
    #237
    megjött cd galaxistol , magyar. de 8gb
  • MaRee
    #238
    Kipróbálni vágyóknak.
  • cikasz
    #239
    9,1gb lett a könyvtár és nem lehet folytatni az early access-t :(
    Viszont egy jótanács : az "R"-ről vegyétek le a pihenést. Én legalábbis csomószor félrenyomtam igy átraktam másik gombra :)
    Ez még mindig baromság szvsz, hogy fixen 8 órát pihennek.
  • Sir Quno Jedi
    #240
    Az egész manapoti-manapoti-manapoti-rest-rest-rest-go2city-buysupplies-goback-goto10 hülyeség, dehá ezé retro (not).