1124
Might and Magic X Legacy


  • polse001
    #1042
    Köszi a segítséget, akkor ezek szerint nem lényeges a frissítés. Csak azért voltam csalódott mert ha már megveszi az ember eredetiben és pénzt áldoz rá akkor legalább működjenek rendesen a funkciói. Köszönöm szépen még 1X a felvilágosítást, azt hiszem most már belevetem magam én is a játékba :D.
  • Beornmaci
    #1043
    Nem tudom, én megvettem a dobozost, feltelepítettem, elindítottam, elindult az U-play, és közölte, hogy addig nem futtatja ám a gammát, amíg le nem húzom az említett sokgigás foltot. :) Akkor most mi is van? :)
  • tarati
    #1044
    Sziasztok, ismét egy kéréssel fordulok hozzátok. Megszereztem a levegő szilánkot, bementem a terembe is, de nem tudom milyen sorrendben kell a kőlapokra ráállni hogz eljussak a levegő főnökhöz.
  • Cassell
    #1045
    Helló!

    Az elég elvetemült egy feladvány, legegyszerűbb ha youtube-on nézed meg a megoldást bemutató videót...
  • Beornmaci
    #1046
    Állj úgy, hogy a 3 lépőkő közül egy legyen előtted, egy jobbra és egy balra, és a messzebb lévő legyen mögötted. Ekkor: 3×előtted + 2×jobb + 1×bal + 4×hátad mögötti.
  • methyliso
    #1047
    Így a játék vége felé megkérdezném, hogy lehet gyorsan utazni? Mert most csak a Spirit Beacont ismerem és azt csak 1 helyre lehet letenni? Hiányzik a Town Portal meg a Lloyd's Beacon nagyon. Ráadásul ez a grides animált lépegetés borzalmasan lassú. Meg szaggat is külső területen, pedig annyira minimálisra vettem a grafikát hogy már a M&M 2 is jobbnak látszik. Sokszor (úgy 90%-ban) megyek inkább a map-en hogy lássam merre megyek, azt se értem hogy akkor minek kell mögé renderelni a tájat? Biztos azért mert anélkül még a végén gyors lenne a játék.
  • Kodiak50
    #1048
    Helló! Miután leadtam a teákat Karthalban, engedi újra összegyűjteni őket.. lehet velük csinálni valamit vagy ez csak valami bug?
  • SaGa Jr
    #1049
    Kodiak50:
    Ha megvan mind akkor megint leadhatod és megint megkapod a jutalmat.

    methyliso:
    Vedd lentebb a talaj részletességet és nem fog szaggatni (annyira). Én csak Crag közelében 1 helyen, Crag fölött a sziklákon mászkálva meg a dzsungelben 1 helyen tapasztaltam csak szaggatást. Másutt sehol, pedig maxra tolt grafikával ment a játék azzal a gyenge procival és kártyával amit az aláírásomban látsz.

    Gyors utazás nincs, illetve ha úgy vesszük a hajókázás meg a kocsival utazás felfogható így is. Ennyire kis játékterületre nem is kell több. Simán végigszaladsz ingame pár perc alatt a két végpont közötti területen.
  • Kodiak50
    #1050
    Köszi, bár nekem nem fogadja el a teákat újra, mindegy is :) Másik gondom, hogy az elemi kohóban a "sötétség" szobájában hogy kell tovább menni? Az összes teleport visszadob a bejárat elé.. :/
  • Beornmaci
    #1051
    az összes nem, van megoldás, nem olyan bonyolult
    van, amelyik teleport elsőre nem a jó, de másodjára már az visz tovább
    azért nem tudok megoldást írni, mert ami a neten van, az nem jó
    de próbálkozással viszonylag hamar megvan
  • vic85
    #1052
    vagy épp az sem mindegy melyik iránybol mész be a teleportokba
  • Dzsí Pí
    #1053
    Aki még nem hallotta volna a hírt:
    http://might-and-magic.ubi.com/universe/en-gb/home/
    március 27-én jön az első komoly dlc, amit a deluxe tulajok ingyen megkaphatnak, illetve ugyan ezen a napon érkezik a Mac verzió is!!!!
  • tomsolo
    #1054
  • Beornmaci
    #1055
    Végre valami jó hír! :)
  • Dzsí Pí
    #1056

    uploading images
  • polse001
    #1057
    Hali! Nem tudja valaki hogy a skull rock 2. szintjén miért nem tudok átmenni azokon a járatokon ahol vizes az út? Bug lehet? Ez előtt is találkoztam már hibával pl a keresztes küldetésnél mikor az átkozott romoknál jártam akkor a 2. szinten a "békés szellemnél" Lord Haart jelent meg és a párbeszéd funkciók is ugyan azok voltak és szintén nem tudtam tovább jutni mert nem találtam csak 2 cetlit a 4-ből. Ezen kívül is volt még jó pár hiba... ez csak nálam jött elő vagy másnál is ilyen bugos a játék?
  • gandrus
    #1058
    Meg van szabva, hogy merre lehet menni, a térképen egyértelműen látszik is. Ahol sekély víz van, ott akkor tudsz átmenni, ha már megkaptad Shalassa áldását. Én nem találkoztam buggal két végigjátszás alatt (normál, nehéz), leszámítva a grafikai bugot (lassan jelenítette meg a dolgokat időnként) és azt, hogy elég erős számítógépem ellenére még 12 Gb rammal is akadozott kicsit egy idő után.
  • Beornmaci
    #1059
    polse001: két kérdés
    1.) eredeti a játék?
    2.) fel lett patch-elve?
  • SaGa Jr
    #1060
    Nem feltétlenül bug. El lehet oda keveredni úgy is, hogy még nem vitted vissza a víz kristályt a toronyba és nem aktiváltad, akkor meg nem tudsz átmenni a pocsolyákon. Szóval előbb keresd meg a víz kristályt, vidd vissza aztán lazán át tudsz trappolni a kérdéses helyen.

    A cetlizésről meg annyit, hogy elsőre csak kettőt találsz aztán újra végig kell járni minden szobát (titkos ajtókra/falakra figyelni és aktiválni azokat mert van belőlük a második szinten) mert a második megtalálása után aktiválódnak a még hiányzó darabok. Ráadásul nem mindegy hogy milyen irányba nézve lépsz rá a mezőre, így nem árt forgolódni is egy kicsit (lesz még ne megy hely ahol csak bizonyos irányból fogsz észrevenni fontos cuccokat amiket ha nem veszel fel akkor bizonyos ajtókon nem jutsz majd át).
  • lammaer
    #1061
    Srácok,

    Elnézést hogy nem olvasok vissza nagyon, aziránt érdeklődnék hogy a játék már rendes release verzió, játszható állapotban (gyilkos bugok nélkül)?

    Éppen most tervezek belekezdeni, csak amár annyi prealpha, early access, korai béta cucc van a piacon, hogy kételyeim vannak :)
  • Renegade
    #1062
    jaja, játszhatóan jött ki, mondjuk a virágboltival kell egy kicsit szöszölni, pár helyen bele kell írni, de ez pár perc alatt megvan. Patch már jött ki hozzá, az orvosolta a bugokat, a mentés elszállása volt bosszantó, de mivel mindig adott helyen szállt el (már mint nálam) így az is kezelhető volt. Klasszul hozza az oldschool életérzést. :)
  • Kodiak50
    #1063
    Sziasztok! 1.4 - 15421 <- ha ezt látom a főképernyő jobb alsó sarkában, akkor sikerült a patch?
  • Kodiak50
    #1064
    Könyörgöm, a harc befejeztével miért nem áll meg a zene? Rettentő idegesítő..
  • Dzsí Pí
    #1065
    nem. nekem mostani bejelentezéssel(eredeti game): 1.5 - 16336
  • Beornmaci
    #1066
    kib*ul idegesítő ez a dlc :(
    az ötlet maga jó lenne, ha nem lenne ennyire kaksi a megvalósítás...
  • Beornmaci
    #1067
    semmi logika nincs az őrök riadóztatásában... az oké, hogy zörgetem a rácsot, a rab visít (mégis miért segít nekem amúgy??), és az őr odakocog, így máshol lesz a lámpása, ergó el tudok suhanni a másik oldalt... de annak mi értelme, hogy sok helyen akkor is észrevesznek, amikor a közelben sincs őr? hogy ha kinyítok egy fél kilométerre lévő cellajtót, jön a riadó? másközben meg a folyosó közepén alukál az egész csapat... grrrrr... amúgy meg kaksi, hogy lvl 36-on nekem börtönben kell őröket zargatnom, ahelyett, hogy lemészárolnám puszta kézzel, és némi mágiával az egész bagázst... :(
  • Beornmaci
    #1068
    úgyhogy köszi... kár volt a bájtokért, amit letöltöttem...
  • gogo68
    #1069
    sziasztok ! Ha tudnátok szeretnék egy kis segítséget, hogy lehet áldást szerezni. Előre is köszönöm.
  • b-type
    #1070
    A privátban elküldött számlaszámra 75ezret utalni, és megy.
    ez korrekt ár, olcsóbbért csak hamisakat kapsz, amik aztán fordítva is elsülhetnek! ez nem, feltéve ha még ma elutalod..
  • Solid Snake
    #1071
    :)
  • emericha
    #1072
    Sziasztok!
    Az őrtorony első szintjén sehogy sem tudom felvenni a 2h macet, megvan minden áldás, távolbalátást is felteszem, de meghal a csapat...
    5let? Köszönöm.
  • gandrus
    #1073
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Le kell venni a lábbeliket, és úgy bemenni.
  • emericha
    #1074
    Nagyon köszönöm!!!!
    Pedig ott is van előtte 2 pár csizma...
    Nem ma kezdem az ipart, de nem biztos, h az eszembe jut!
    Ezért is szerethető ez a game!!!
    Sziasztok!!
  • k2029
    #1075
    Sziasztok nem tudná valaki leírni hogy lehet beállítani a felbontást 5760x1080 -as felbontásra? 3-rom monitoron nyomnám.
  • k2029
    #1076
    Esetleg mit és hol kell átírni?
  • Dzsí Pí
    #1077
    játék mentések mappája(doku/mightandmagicxlegacy) és itt találsz két txt file-t options ill options64 néven. ezekben a graphic résznél átírhatod a függöleges és vizszintes felbontást a neked megfelelőre.
    ám ha szétesik a kép vagy ilyenek, akk ne lepödj meg, sztem gyárilag nincs optimalizálva a játék az eyefinity-hez
  • k2029
    #1078
    Átírtam de mindig vissza ugrik az átírás ha belépek a játékba. Azért köszi.
  • Pio
    #1079
    Tedd az átírás után (de a játék indítása előtt) írásvédettre a fájlt.
  • Andrews2007
    #1080
    Gameplay Nagakkal és Bossokkal
    Helyzetjelentés 31. adás - Might and Magic X - Nagak és Boss harcok

    Bemutató HUN
    JátékTár 122. adás - Might and Magic X. - Legacy Deluxe Edition bemutató
  • emericha
    #1081
    Sziasztok feltettem kiegészítőt, mentés töltés megint összegabalyodott, átirtam a 3 sort, de indításkor a betöltés menüpont alatt a mentés és töltés gomb egymáson van. Mit kell még átírnom? Köszi