256
  • lalakov
    #241
    Nem próbáltam, nem tudok véleményt nyilvánítani, bocs. :(
  • DarkSector
    #242
    oks nem gond, max szolok a srácnak hogy probáljuk meg, leszedem én is, mert nem akarok eredetit kockáztatni...
    elég nagy humbáknak tűnik a leírás szerint.

    Régen nem foglalkoztatott ha modolni kellett, de manapság már hányingert kapok ettől, csak haverom kedvéért vesződök ennyit vele.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.25. 15:48:07
  • mester1987
    #243
    Milyen lett ez a Save Churchill sorozat? Látom már a harmadik is napvilágot látott
    Jó, izgalmas vagy csak a szokásos mész, lopakodsz, gyorsan ölsz, nehogy kivégezzék (esetleg valami hangulat, mint a Call of Duty lopakodós részeinél vagy hasonló)?

    Kár, hogy nincs csak ez a content elérhetőbe.

    Köszönöm előre is, aki ír róla.
  • blitzkrieger
    #244
    Halli!Honnan tudnám letölteni a Sniper Elite 3 v1.11 Patch-ot.Ebben van a Save Churchill sorozat 3.része,de sehol sem találom.Már a v.1.12 is meg van de a v.1.11 nincs sehol.Segítsetek!!!Köszönöm.
  • DarkSector
    #245
    Automatán peccseli magát a játék.
  • blitzkrieger
    #246
    Halli!DarkSector köszi a választ de nem értem mit jelent.Lehet sőt valószínű hogy én vagyok béna de nem értem ez hogy működik??Hol lehet ezt aktiválni vagy mit kell csinálnom,hogy peccselje magát automatikusan???
  • DarkSector
    #247
    Semmit.
    Steam-en online kell lenned.

    Nem poén volt, valóban semmit nem kell tenned.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.21. 17:32:19
  • lalakov
    #248
    Úgy érti hogy meg kéne venned a játékot.
  • benz33
    #249
    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.. Miért van az, hogy az ún. "Rattle-létesítmény" után.. 33% vége a játéknak? :/ Sniper Elite III Africa-ról van szó.. kell hozzá letölteni valami patch féleséget.. vagy valami ilyesmit.. ha valaki tud segíteni előre is köszönöm.. :)
  • 11awalker
    #250
    Sziasztok!
    Steamen megvettem a Sniper Elite 3 Africa játékot és eddig win7en játszottam de közben áttértem win 10re és most nem indul a játék, szerintetek miért van ez!?
    Köszi, Zsolt.
  • 11awalker
    #251
    Megoldódott
  • 11awalker
    #252
    Sziasztok!
    Tegnap este frissítette magát a Win10 és most nem akar elindulni a játék, szerintetek miért van ez!?
  • kuktabuk
    #253
    Szia.Probáld meg a Kompatibilitás Beállitásnál win 7-re állitani.
  • 11awalker
    #254
    Le tudnád írni magyarul is!? XD

    Egyébként július elején váltottam win10-re és akkor is ez volt de ott egy idő után megoldódott, nem tudom, hogy hogyan de most nem akarja.

    Válaszodat előre is köszönöm!!!
    Zsolt!
  • symon3000
    #255
    sziasztok :) miert nem tudom megutni kozelharcban a nacit? mindig atutok rajta, ő meg, tud rugni?
  • balcsi70
    #256
    Sziasztok! Felraktam én is a tegnap a SE 3-at ,elindítom megjelenik a felirat,utána kb fél percig fekete képernyő mintha töltené be de utána kilép az egészből. Kipróbáltam már mindegyiket a Kompatibilitás Beállításnál de mindegyikkel ezt csinálja. Szerintetek? Van még valami lehetőség? Win10 64bites az Op rendszer. Válaszokat előre is köszönöm!