256
  • Shep
    #201
    Hány óra volt? Én az 5. pálya után tartok 5 óránál a menü szerint, vagyis 1 pálya 1 óra.
  • Shep
    #202
    Hát ez már egy tróger játék. Eljutok lényegében a pálya legvégéig, megölnek a sniperek, erre a pálya közepéről kell folytatnom. Hát köszi, 30 perc móka, kacagás lett oda!
  • wedge31
    #203
    Nekem 8 óra lett a vége és lv17. Sajnos a fegyomhoz nem találtam meg minden upgradet...

    Összeségében jó kis iparosmunka volt ez a játék, legalábbis jól szórakoztam vele.
  • ratgab
    #204
    3 óránál tartok és most kezdem a második pályát.

    Próbáld ki authentic-en! ott ha meghalsz vége.... Nincs pálya közbeni mentés (első küldit így csináltam meg, de lehet a másodikat is így fogom... Így élvezetesebb, mint a mentéssel.

    Jah és így nincs tagelés, nincs piros négyzet célzáskor és konkrétan távcsővel csak szétnézni tudsz, semmi mást!
  • Shep
    #205
    Persze, majd még direkt szívatom magam, nem elég a sok bug, még én is nehezítsem magamnak? Nem ment el még teljesen az eszem. Most is olyan volt ,hogy lent vagyok a bunkerban, fent a felszínen felém vágtak egy gránátot és sebződtem. Akkora egy bughalom ez a játék ,hogy szavak nincsenek rá. Engem többnyire nem zavarnak az apróbb hibák egy játékban de itt olyan szinten jönnek elő sorra, hogy ilyet én még tényleg nem láttam. City ehhez képest bugmentes játékokat ad ki, pedig azok sem piskóták. Mindez csak azért roppant érdekes, mert az előző rész viszonylag hiba mentes volt, vagy legalábbis ekkora bogarakra nem emlékszem, pedig kb 2 hónapja játszottam újra.
  • Shep
    #206
    Egyébként túl sokszor azért nem halok meg, tagelni se nagyon szoktam, viszont itt használom a fókuszt, mert szerintem sokkal szarabbul lő, mint az elődben, ott szinte sosem lassítottam, pedig legnehezebben játszottam.
  • Prince23
    #207
    Akkor minden játékról elmondható lenne amit írsz (értsd: nincs egy rossz / közepes játék, csak is kurva jó játékok léteznek a világon), ez sajnos nem mentség arra, hogy egyből hardcoron kezdjenek neki az emberek xy játékhoz.
  • ratgab
    #208
    Mondtam én olyat, hoy kurva jó játék?

    Rövidségre panaszkodóknak cheat nélkül (indikátorok, tagelés, célzásrásegítés) játszást ajánlom és rögtön nem lesz olyan hosszú.

    Aki meg az elbukott állásnál megy a sírás annak meg csak tájékoztató jellegel Authenticen nincs pályak közbeni mentés sem.

    Nem mentségnek írtam, csak teljesen más authenticen a játék. Nem lesz jobb, csak kicsit nagyobb a kihívás.
  • ratgab
    #209
    Hát igen, a lövést én sem fejlesztettem még tökélyre. VAlahogy egyelőre nem érzem.

    Ennek ellenére nekem tetszik. Melóból elszabadulva 1-1,5 órát lődözni teljesen jó. Sajna az elődtől tényleg elmarad és a sandboxhoz vajmi köze sincs.
  • tomsolo
    #210
    rossz hitboxot hasznal a jatek, fedezékből sokszor nem tudsz lőni mert "beér" a puska az előtte lévő falba, a másik meg hogy ezt a retkes dof-ot lehetne peccselni mert _nagyon messze vel lőni így lehetetlen kb. (itt olyan 400 metereket tudok lőni max)
  • TomBond
    #211
    Mióta feltettem a frissítést azóta ha nyomom a W-t és nyomok hozzá egy shit-et akkor kilép az asztalra. Másnál volt/van ilyen hiba, vagy egyedi?
  • Shep
    #212
    Na igen, tegnap beálltam egy fém korlát mögé ami előtt volt egy tartály, lövök, lövök és csak nem halnak, mondom mi a frász van, hát látom, hogy ez a hülye csak a korlátot meg a tartályt lövi, pedig simán átlőtt volna felettük. Másik kedvencem ,hogy az ellen lugerral meg mp40-el 100 méterekről hajszál pontosan lövöldöz.
  • Shep
    #213
    Na én is a végére értem, meg a DLC-nek is 9 óra volt pont. Szerintem ennyi pont elég is egy ilyen játéktól. Nem volt rossz a cucc, de tele van hibákkal, sok ismétlődő feladattal, buta megoldásokkal. Mindezek ellenére bőven élvezhető és szórakoztató de sokkal jobb is lehetett volna. A vége viszont, na hát arra szavak nincsenek, ilyen béna vége utoljára a Castlevania 2-nek volt.
  • Solyom2
    #214
    Másnál is előfordultak ilyen mozgásanimációs hibák? Például, hogy rosszul tartja a kezében a puskát, vagy ha lehasal a karakter, akkor ilyen "programozói" pózba merevedik.
    Vagy ez csak a crack hibája? Már elnézést a warez témáért.
  • lammaer
    #215
    Látatlanban mondom, de crack ILYEN hibát nem okoz.
  • ratgab
    #216
    Én ilyet eredetivel nem tapasztaltam még ezalatt a 3 óra alatt, amit játszottam vele...
  • Solyom2
    #217
    Oké, köszi.
    Nálam se egyből fordult elő ez a hiba, hanem egyszer csak megjelent,és azóta nem is állt helyre.
  • Skyline
    #218
    Nem a crack hibája hanem játékhiba, főként ha DLC fegyvert vagy kiegészítőt használsz.
    Bughalmaz az egész játék.
  • Shep
    #219
    3 pályán előjött nekem utána sorra jöttek a mindenféle hibák. Gyanítom ahogy egyre nagyobbak lettek a pályák egyre kevésbé tudták kordában tartani a dolgokat a fejlesztők és ezért jöttek sorra a hibák. És mielőtt jönnél mert a warez dumával, meg lehet nézni a patchlogokat, hogy miket is javítanak, többek között a lentebb említett dlc fegyverek miatti hibákat, animációs gondokat stb. Szóval bughalom az egész.
  • Shep
    #220
    *3. akart lenni.
  • Prince23
    #221
    Nekem is az imént pörgött le a credits. Mindenképpen csalódás az előző részhez képest, sőt, visszafejlődés is tapasztalható a játékban. Az egész játék egy bug halom, nem tudom hogy gondolhatták ezt a fejlesztők így ebben a formában. erősen alpha játék, early acces keretén belül kellett volna piacra dobni ezt a sz@rt.

    De hogy valami jót is mondjak: a látványvilág és a nagyobb játszótér eléggé ott van a szeren, s ezért semmiképpen nem nevezném rossz játéknak (kivéve az idegesítő bugokat). Eddig 68%-ra állt nálam a game, de most feljött 70%-ra. Bár a vége eléggé sablonos, és egyszerű mint a faék.
    És a 7 pont nem egy rossz értékelés részemről, csak nyilván sokat csalódtunk benne.

    Pro:
    +Látványvilág
    +nagyobb terület (de semmivel sem sandboxosabb)
    +lehet benne gyűjtögetni
    + ismét jó statisztika rendszer

    Kontra:
    -Tele van buggal, kár is lenne felsoroljam őket, de egy-kettőt említek (pl. a tiszta fejlövés nem mindig tiszta, mintha egy vasrúdat lőnék a tisztán kijelölt, bemért náci fej helyett, aztán ott van a karakter testmozgása, irányítása is fura....
    -Rossz X-ray (előző sokkal látványosabb és komplexebb volt)
    -Kevés pálya
    -ismétlődő küldetések
    -üres karakterek (nem mintha elvárnék Oscar-jelölteket, de azért na...
    -segg hülye AI
  • mester1987
    #222
    2-t tüsszentettem rá, pedig nem játszottam vele és nem is fogok 1 percet sem. Amúgy Ámen!
  • grebber
    #223
    Másodjára is a brit eladási lista élére került a Sniper Elite 3
  • Shep
    #224
    Nem akarlak megbántani de ezért kár volt ide beírni.
  • tomsolo
    #225
    hmm végig vittem az egyik túlélős challenget fullosan...

    voltak vicces dolgok, pl mikor a nácik elütöttek egy saját katonát és felrobbantak ...
  • mester1987
    #226
    Bírom amikor így be tudsz szólogatni, de mikre nincs neked energiád istenem...szomorú vagy :(
  • Skyline
    #227
    Szánalmas...
  • Yag
    #228
    Nem tudjátok, várható valami javításocska a távolsági tűzerőre és pontosságra vonatkozóan?
    Ugyebár a játékból kifolyólag mesterlövészként tevékenykedünk, de elég fura, hogy pl. survival módban, autentic nehézségen, 80-100m távra, ha rászámolom a oldalszelet, meg a távolságot távcsövessel ippenhogy leszedhető az ellen, de neki elég egy géppuska ahhoz, hogy ugyanarra a távra fedezékből kiszedjen vagy sebezzen .... nekem furi. Az én kezemből egy géppisztollyal meg fél tár hogy 5m-ről meghaljon.
    Persze, lehet hogy csak nekem vannak elvárásaim, vagy lenne még mit gyakorolni ... hasonló tapasztalat ?
  • Shep
    #229
    Nyilván én szóltam be.
  • ratgab
    #230
    Én is ezt tapaszatalom. Valahogy az előző részben jobb volt ez is kialakítva. A célzás mindenképp, de az ellenfelek se voltak terminátorok legnehezebb fokozaton.
  • SergioAmigo
    #231
    Új DLC! Sniper Elite 3 - Save Churchill Part 1: In Shadows

  • SergioAmigo
    #232
  • SergioAmigo
    #233
  • SergioAmigo
    #234
  • DarkSector
    #235
    ÜDV.
    Haver kérdezné hogy lehet-e coopolni hogyha nekem eredeti havernak meg alwarez?
  • lalakov
    #236
    Más játéknál én próbáltam, de nem láttuk egymást. De persze egy próbát megér.
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2014.09.23. 12:04:51
  • DarkSector
    #237
    Ja haverom ilyen hamachira gondolt. Vagy 2 warez.
  • lalakov
    #238
    Hasonlóval, Comodo-val próbáltuk.
    Régebben, míg nem vettem játékokat, mindent tudtunk tolni Hamachival vagy társaival. ;-)
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2014.09.23. 12:51:18
  • DarkSector
    #239
    Igen, meg van más program is, ő szeretne próbálni egyet. :)
  • DarkSector
    #240
    OFF:

    Valami hasonlóra gondoltunk.
    Működhet ez???


    Elnézést a warez téma miatt, csak gyors érdekelne, hogy ez kamu vagy müködöképes?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.25. 15:19:19