256
  • Empty
    #121
    Hova ment a Reloaded verzió? Nem tudom törölni a profilt!
  • DarkSector
    #122
    Oké...flap-flap-flap
  • mester1987
    #123
    Jó, nem 0...csak többet vártunk tőle. Egy közepes.
  • Skyline
    #124


    :D
  • Skyline
    #125
    A generátorokban még az is jó hogy MINDIG lerakják pont a sniperfészkekhez, elvégre a csipa az utolsó ember akinek meg kell hallania ha mondjuk valami nesz van..:D
  • Skyline
    #126
    - Primitív játékmenet (piros kupakos tankok amiket egy lövéssel pusztít el a csipa, lőj együtt a zajjal még ha teljesen más jellegű vagy halkabb is a zaj nembaj nem tűnik fel senkinek, a zajforrás direkt mindig a csipapozícióknál van általában a legjobb amikor az őrtoronyban zakatol, stbstbstb)

    - Bokáig érő akadályok - néhol ahol a KÉSZÍTŐK úgy gondolták magasabb falakra mászol, de ahol nem ott egy bokáig érő követ is megkerülhetsz, mert rálépni nem tud


    Lehetne hosszasan sorolni az egész negatívumait...Tipikusan egy kor ígényeinek és játékosainak színvonalára belőtt szemét... Ha kiveszed belőle a lassított Xray lövöldét egy nagy nulla az egész... De benne van úgyhogy azalatt az 1-2 óra alatt amíg teljesen unalmassá válik és inkább kikapcsolja az ember szórakoztató...

    Olyan ez a játék mintha csinálnának egy flippert amiben a két karon kívül a kilőtt golyó van, semmi pályaelem, csak egy háttérrajz, és az üres térben mindig gurul le a golyó te pedig mindig felütöd mert amikor a golyó a tetőnek koppan a kijelzőn tüzijáték van...
  • ratgab
    #127
    Nem téged akarlak bántani, de meg kéne paskolni barátilag nyitott tenyérrel tarkó tájon aki ezt a csipa szót a mesterlövészre kitalálta.
  • Shep
    #128
    Ebben amúgy már nem lehet falhoz lapulni?
  • Prince23
    #129
    Nem, de visszafejlődés amúgy az egész játék :D ami volt sec2-ben itt nincs
  • Maxtreme
    #130
    ez jó :DD
    Viszont a kommentek ütnek. .Hogy valaki még mindig ezzel a warez közhellyel próbál érvelni, jajjjj.
  • Shep
    #131
    Na én is kipróbáltam és őszintén szólva én csalódtam de pozitívan, egész nagyok a pályák, vannak másodlagos küldetések is dögivel és végre nem ilyen gyilkológépek vagyunk, mint a 2-ben, hanem keresni kell a megfelelő helyet, sunnyogni stb. Persze egyelőre csak a 2. pályán tartok de azt a szintet amit én vártam a játéktól eddig hozza. Persze később még változhat de így elsőre nekem tetszik.
  • wedge31
    #132
    Detto. Örök tanulság, hogy csak a saját véleményemre szabad hagyatkozni.
  • tomsolo
    #133
    nem hálistennek, elég ha falhoz állsz :D
  • tomsolo
    #134
    Ja kb.

    Jobb lett mint a kettő - persze nem tökéletes.
  • Skyline
    #135
    A második pálya tanulsága...A Nácik olyan hülyék voltak hogy a légvédelmi ágyú állványa alá pont a pillérekhez robbanó hordókat raktak....
    És erre persze a játék még fel is hívja a játékos figyelmét rögtön a pálya elején, nehogy valakinek gondot okozzon..:D
    Komolyan szánalmas...:D
  • Prince23
    #136
    Biztos vannak analfabéta játékosok, a Rebellion rájuk is gondol XD

    amúgy tényleg szánalmas, még a térképen is kijelölik a sniper fészket. a nagy tornyot bezzeg nem, ráadásul be sem lehet menni.., ha jól emlékszem.
  • Maxtreme
    #137
    Egyébként először azt hittem hogy az a 8 misszió piszok rövid lesz, de tévedtem.
    Ha valaki nem végigrambózik a pályákon hanem lopakodva halad, egész hosszú 1 küldetés.
  • Skyline
    #138
    Az egyik toronyból kilősz egy tankok közelében álló tartályt, az felrobban és ahogy a darabjai ráesnek a tankokra, azok is felrobbannak... Még szerencse hogy a német tankok ennyire gyengék voltak..:DD
  • wedge31
    #139
    Főleg ha minden opcionális feladatot letudsz.
  • Skyline
    #140
    És persze szokás szerint ami robban és célszerű meglőni na az pirosra van festve, nehogy gondot okozzon bárkinek..:D
  • tomsolo
    #141
    Miért játszol vele Béla, ha ennyire fáj?
  • Skyline
    #142
    Mert megröhögtet.:)
  • Shep
    #143
    Amúgy én nem értem itt egyesek problémázását. Ezer éve villog, piros, sárga, meg nagy nyíl mutatja a fontosabb dolgokat a játékokban. Ha meg nem jelölné semmi ,hogy ha ott meglövöd a tankot akkor felrobban, az lenne a gond. Valamint ha ennyire csak a hibák keresése megy akkor el kell menni kritikusnak és ott lehet élvezkedni. Vagy túllépsz a játék hülyeségein és élvezed azt amit nyújtani tud, vagy keresel mást de kár ezen hergelni magát bárkinek is.
  • Skyline
    #144
    Ahogy írtam. Nem hergelem. Röhögtet, annyira primitív..:)
  • Shep
    #145
    Le merem fogadni ,hogy sokkal primitívebb játékokkal is játszottál már csak akkor ez nem tűnt fel.
  • Skyline
    #146
    Hát olyannal amit ennyire túlértékeltek, és ennyire komoly akar lenni nemigen...:)
    Persze előfordul.:)
  • Prince23
    #147
    Néha én is röhögni megyek fela bugokon :D dettó komolyan mondom, még havernak mondtam, steamen, na megyek tovább röhögni a SE3-on.

    ez eddig 68%
  • Maxtreme
    #148
    Akkor hogy ne csak a szapulás menjen...

    AZ AP lőszert hogy a fenébe kell kiválasztani? Ugyanis a tárgylistánál baromira nincs, hiába viszek magammal 2 csomaggal.
  • tomsolo
    #149
  • SergioAmigo
    #150
    Minden maxon ultran már kell gép neki :D:D
  • Fpocok
    #151
  • csicskakapitany
    #152
    Egyik kedvenc lövésem is hasonló :)
  • ratgab
    #153
    Gellert kapott a golyó a padlón vagy mi? Elég érdekesen repült...
  • Skyline
    #154
    Az a vicc hogy a készítők simán idióták...
    Kicsit most továbbnyomtam, jön a pálya, elhintik hogy vihar közeleb..Namondom végre egy alkalom, viharban a közeli nagy dörgések közepette tényleg hangulatos is lehet lövöldözni, az már tényleg el tudja nyomni egy fegyver hangját...
    Na szinte semmi értelme nem volt az adott küldetésben a viharnak..
  • tomsolo
    #155
    van gelller - hogy ez most bug néha vagy ficsőr a rák tudja, de néha mandinerből is megy a killcam :)
  • Shep
    #156
    Azért vannak bugok bőséggel. Semmiben eltűnő katonák, mikor felrobbantasz aknával egy járművet akkor egy pillanatra az épp gép eltűnik majd felvillan helyette a már égő roncs. Ha létrán mászol felfele és közben lefelé meg jön az ellen simán átmászik rajta emberünk, puska csövéhez képest 45 fokban kirepülő golyó. Ja és amit már az előző részben is utáltam és itt sem javították, sőt talán még rosszabb is lett. Pisztollyal ha nem találsz fejet simán benyelnek 4-5 golyót is, meg sem érzik, és puskával is 90%-ban ha nem jön az animáció akkor csak elesnek de felkelnek és kell beléjük még egy, máskor meg egy sima láblövéstől meghalnak. Viszont ezek a nagy pályák tetszenek.
  • Shep
    #157
    Előzőben is volt, szerintem jópofa.
  • ratgab
    #158
    Vicces lenne ha ez feature lenne, ugyanis a golyó nem érte el a talajt, hanem a gravitációt meghazudtolva, a teret görbítve elindult a sztratoszfére felé egy meredek föld felé tartó ív után...,
  • Skyline
    #159
    Lehetne feature mert idestova 10-15 éves játékokban is megcsinálták már...De nem várnék sokat ezektől..:D
    Ami hangulatos lehetne azt elcseszik, amit meg nem kéne erőltetni azzal telirakják a játékot...
  • Skyline
    #160
    Persze mert scriptelt a sérülés, van 3-4 féle testrész/belső szerv amire halnak, ezeknek van egy behatárolt zónája (ami szintén el van cseszve, például nálam volt már kettészakadó tüdő egy lövéstől ami épphogy elsúrolta a tüdő tetejét..:D) , köztük "üregek" és ha ebbe az üregbe lősz (például mellkas kellős közepe..:D) akkor akár 3-4 puskagolyót is kihordanak lábon 3-4 méterről is..:D