256
  • Skyline
    #81
    De ez legyen a legkisebb gond elvégre ez játék....
    Nagyobb gond az hogy igénytelen, csőpályás, és a játékos megint idiótának van nézve...Vagyis csináld amit a készítők kitaláltak és "megjelöltek" neked...
  • Shep
    #82
    Na most őszintén ki az aki többet várt, mint egy sivatagos V2? Ez már a videokból is látszódott, hogy akár egy kiegészítőnek is elmenne (kis túlzással), mert újítás az nem nagyon lesz benne.
  • Prince23
    #83
    "Vagyis csináld amit a készítők kitaláltak és "megjelöltek" neked... "

    Igen, ez engem nagyon zavar... ráadásul nyitottabb pályán avgyunk, minek a tutorial?

    És az ígéretek megint csak elmaradtak, hiszen bejelentéskor azt ígérték, hogy sandbox játék lesz. Cseppet sem lett az... :/ Annyi hogy a Sniper Elite v2 pályáit megduplázták... ennyivel nagyobb játszóterünk van csak.
  • Skyline
    #84
    Mindent levesz, a minimapot is.
  • ratgab
    #85
    Sajnos így van ahogy mondod. Videóból már látszódott. Én többet vártam.
  • Skyline
    #86
    Ahogy írtam, a 2. rész után nem vártam sokat....
    De tényleg bizonyos dolgok mocskosnagy igénytelenségre utalnak....

    Pedig alapjába véve a látvány ott van, mindent maxolva 1080p-ben 4x-es supersamplinggal tolom, és gyönyörű... Csak minden statikus, a fizika gagyi, és tényleg semminek nincs nyoma...Futsz a homokban porszik és ennyi...Se nyom se semmi....Statikusság csőpályákon, megfejelve a kötelező útvonalakkal és azzal hogy csak oda mászhatsz ahova a készítők gondolták...Az amikor elötted van pár térdig sem érő szikla, jókora sík felülettel (amire fel lehetne feküdni és végigmérni a terepet+lőni), de nem teheted mert a készítők nem így gondolták és csodás katonánk képtelen rálépni, na az 2014-ben VICC kategória...
  • DarkSector
    #87
    Elsőre ennyi.

    Technikailag egy durva mintapélda a játékiparnak.
  • Skyline
    #88
    *porzik
  • ratgab
    #89
    Sniper Elite-ből csak ne legyen újabb modernkori fos. Van éppen elég játék, ami a modern korban játszódik. Összes FPS ezt nyomja. Nekem meg az már marha unalmas. Illetve nem unalmas mert nem játszom ilyennel.

    Modern kori COD-ok, BAttlefieldekből éppen elég van köszönjük. Maradjon csak meg a Sniper VH-s játéknak.
  • Skyline
    #90
    Tőlem, csak akkor lehessünk a másik oldalon.... vagy lehessünk a ruszkikkal..Vagy akár a japánokkal... Bármi....
  • ratgab
    #91
    Mindenféle haterkedés, nácizmus, meg fajgyűlölet nélkül egyszer én is szívesen megnézném egy a németek szemszögéből megalkotott második világháborús fps-t vagy tps-t. Gyanítom nem lesz fejlesztő aki fel merné vállalni ezt valaha is. Egyes közösségek tuti ellehetetlenítenék őket további életükre vonatkozóan.
  • ratgab
    #92
    Maximálisan támogatom. Érdekelne egy ilyen csavar engem is mindenképp.

    Oroszoknál is voltak igen jó mesterlövészek. Mondjuk egy Sztálingrádi csata azért nem lenne semmi sniper szempontból.
  • Skyline
    #93
    Technikailag inkább arra tökéletes példa hogy hiába szép valami ha minden statikus és a fizikai része egy büdös nagy nulla az egésznek...:)

    Persze megvan a célközönsége akinek ez az xray lövölde elviszi az egészet a hátén és még magasztalni is fogják, a 2-nek is megvolt...Nem hiába nem fejlődnek színvonalban...
  • Skyline
    #94
    Sosem fog megtörténni, nem is tudom melyik játéknál volt annó felháborodás ahol amcsi katonákra kellett lőni, és ment a hiszti hogy az elesettek rokonai mit szólnak... Szánalmas...
  • Nirz
    #95
    jah majd ha japánok vagy németek fejlesztik a gamet de angol fejlesztőtöl hagyne várjuk el márhogy nácival szövi fejeket mortal kombatozunk :D
  • wednes
    #96
    Szerintem nem is maga a felháborodás lenne a legnagyobb akadály. Balhés játék nagyobb figyelmet és reklámot kap. És szerintem akkora ellenkezést sem váltana már ki.

    Itt inkább a vásárlóerő lehet a probléma. A lövöldözős akciójátékok legnagyobb felvevő piaca az USA és UK. Ha ezt a 2 országot nem érdekli a játék akkor az bukásra van ítélve. Most persze nem garázsprojekt szintről beszélünk hanem kommersz AAA játékról.
  • Prince23
    #97
    A SEv2 end game-nél utaltak a Hideg háborúra. szóval az én vesém simán bevenné azt a korszakot is sniper környezetben :)

    Modernkor ne legyen, mert ahhoz ott a Sniper Ghost Warrior saga is.
  • Nirz
    #98
    Így van kereslethez igazodik a kínálat,játék meg van ahol pl japánokkal kell amcsikat megsemmisiteni jó pár a gond az hogy csak japánban elérhetők és csak japán nyeéven mert nemzetközileg nem érdemes terjeszteni
  • Prince23
    #99
    Egyébként Steam eladásokban is mocsok gyenge mutatóval rendelkezik a SE 3. SE v2-őt már 30-50 ezren tolták megjelenéskor, és ezt csak 5 ezren. Jó lehet a SUmmer Salenek is köze van a rossz mutatóhoz...de már itt látszik, hogy bukás lesz.
  • Nirz
    #100
    jó de ez nem azon múlt hogy németeket kell lőni és nem amerikaikat....
  • Prince23
    #101
    Az IGN 82 pontját továbbra sem értem.... Katt
  • Maxtreme
    #102
    Az hogy segg az Ai az nem kifejezés :))
    Az előbb felrobbantottam egy benzintartályt, amitől eltűnt kb a fél bázis. Gondolták a csúnya náci katonák hogy ezt ők bizony nem hagyják annyiban, ezért bőszen keresni kezdtek.
    Valószínűleg a kiképzésen nem magyarázták el nekik hogy az SS egyenruha nem tűzálló, mert mind a 4-en hót nyugalomban guggolva átsétáltak a felrobbant tartályon, és szarrá égtek.
    Érdekes volt mindezt a bokorból végignézni.

    Ellenben a sisakjuk valami rtka durva anyagból lehet, mert volt amikor egyet fejbelőttem (amit az animáció is megerősített), erre mentem felé hogy kifosszam, és ő pofával a föld felé, holtan riadóztatta a katonákat. Hiába lőttem, döglött volt, de csak pofázott.
    Ezek szerint összevonták a zombis dlc-t a kampánnyal a fő. :D
  • Skyline
    #103
    Ign...Fizetett hírdetés...XY pontszám alá nem mehetnek.
    Nomeg HYPE HYPE HYPE...
    Meg persze az sem mindegy ki értékel. Ennek a játéknak is van aki hűdenagyon örül és mekkora jónak tartja...Na az ő igényeiknek (már ha lehet ezt igénynek nevezni) megfelelően van belőve...

    Csilivili felületes grafika, hűdenagyonmegabelassulós effekt xray-el hogy lássa a paraszt mekkorát lőtt... És lám a célközönség újong..:)
  • DarkSector
    #104
    Jó a fizika nem de ellenben elfut a gépemen. :)
  • DarkSector
    #105
    Most ne Battlefield-ezzünk már.
    Hány "nextgen" van ami nem szebb, nincs több fizika, és szarabbul fut? számtalan.... azoknak egy példa optimalizálásban.
  • Skyline
    #106
    A grafika ennek a játéknak a legkisebb baja. Csak mezei egyszeráséggel igénytelenség 2014-ben egy sivatagra épülő játékban a lábnyomok hiánya..Az hogy minden statikus egy dolog..Ahogy a gyér fizika és a nevetséges mozgásanimáció is...
    A nagyobb gond a blőd játékmenet, a láthatatlan falak, a csak készítők által kiválasztott megmászható objektumok, a bokáig érő akadályok, a rettenetesen hülye mesterséges intelligencia, és az hogy már megint egy ostoba csőpályán kell végighaladni...
    Beletoltam úgy 2 órát aztán kikapcsoltam, egyszeráen meguntam, az egyetlen ami viszi a hátán az a belassított lövés/találat...Ami egy idő után unalmassá válik... Egyszerűen pont ugyan olyan gyenge primitív játék mint a 2. rész volt... Egyszer végigtolható holtszezonban,nem több...
  • Prince23
    #107
    A második rész jóval játszhatóbb szerintem, de amúgy ezen kívül az összes többi véleményeddel csak egyet tudok érteni veled.
  • Shep
    #108
    Na ez az még a DS2-ben is volt lábnyom a homokban :D
  • Skyline
    #109
    5-6 évvel ezelötti TPS címekben is volt...
    Itt nem futotta...:)
  • DarkSector
    #110
    És akkor következzenek az első pontszámok:
    Digital Spy - 8/10
    Eurogamer – 7/10
    CVG – 7/10
    NowGamer - 7/10
    IncGamers - 8/10
    IGN - 8.2/10
    Edge - 5/10
    Videogamer – 6/10
    TheSixthAxis – 7/10
    insidegames – 7.8/10
    Xbox360Achievements - 7/10
    OXM UK - 6/10
    Strategy Informer – 8/10
  • Skyline
    #111
    Megint tele vannak fizetett tesztekkel...

    Edge a reális kb...
  • DarkSector
    #112
    persze persze.....ahogy a többi 8-9 pontos játéknál igazad van korrupt az egész ipar.
  • mester1987
    #113
    Nem korrupt, csak 0 ez a játék :(
  • mester1987
    #114
    Szerintem várható így ezzel a Rebellionnak a vége is, mert ez nem nagyon újított, persze aki fogalma sincs arról, mi az az az irtó nehéz agyilag megerőltető Sniper Elite PC-n, az nézze el.
  • pikman
    #115
    Ne viccelj, a rebelionnak kurvára nincs ilyen befolyása, az csak az ubi meg az EA méretü csapatoknak van.

    Egyszerüen a tesztelök többségének bejött a játék, ettöl te még nyugodtan savazhatod ha megveted, ha nem akkor ugyse számit nekik a véleményed.
  • Prince23
    #116
    "Egyszerüen a tesztelök többségének bejött a játék"

    A 7 pontos tesztek nem feltétlenül azt jelenti hogy baromi jó a játék...
  • mester1987
    #117
    Pl. a Shadow Warrior is jobb lett (mivel jobbat nem tudok most hirtelen felhozni) és az még jön tovább NEXT-GEN mellett PC-re is. A Rebellionnak az Aliens Vs. Predator állt volna jól 2010-ben, ha picit többet tettek volna bele, de így se lett rossz (főleg a tavalyihoz képest). Ez van.
  • Nirz
    #118
    jó a topik alapján:
    -NINCS LÁBNYOM -20% :DDDD (add 1: nem AAA kategória és a legkisebb probléma a lábnyom hiánya szerintem)
    -NEM NÁCI VAGY PALESZTIN TERRORISTA A FŐHŐS -20% (add 2: WTF?Mert talán a CoD ba vagy BF be vagy akárhol náci főhős lenne a standard,plusz a fejlesztő anglo ne legyen már kötelező nácinak érezni magukat)
    -CSŐBE KELL MENNI (add 3 :mert megint egyébként a 90% koökra értékelt bf vagy cod nem hasonszőrű mi?azokhoz hasonlítva még mindig sokkal több a lehetőség)
    -ROSSZ AI ( legalább van nemcsak script mint az AAA játékok többségében,egyébként játékosk többsége nem szereti a jó AI-t azonnal csalásra gonodl ha túl járnak az eszén a fejlesztők ezért nem foglalkoznak vele annyit)

    Szóval túlzás ami itt a topikba megy....
    A lényeg a lassított killcam és az fejlődött szóval fun game,nem tökéletes de igencsak játszható...
  • Maxtreme
    #119

    Én is így gondolom.
    Igazából azt kaptam amit vártam. (a Rebelliontól AAA címet semmiképp)

    A probléma a szokásos, ahogy ezt már ezt ettől a brigádtól megszokhattuk. Kicsit nyers, kicsit félkész, de ettől még közel sem szar kategória.
    Viszont igen. Ha egy kicsit jobban odafigyeltek volna az apróságokra, ebből sokkal többet is kihozhattak volna.

    Ahogy írtátok is, remek példa erre az AVP. (bár ez annál az SE3 élvezeti faktort nézve messze jobb..bár ez szubjektív ugyebár)
  • tomsolo
    #120
    Nekem is bejön. Se a Sniper Chest se a lopakodás - __nem kötelező. Viszont lehet nindzsázni a pályákon - sőt ezt nem tudom észrevette-e már vki a visszaverődő golyóval is lehet ölni...:)

    Ezer már hibája van mint amit itt a "szakértők" felsoroltak, ettől függetlenül élvezhető a stuff.