3
  • kvp
    #3
    Csalnak. Egyreszt nem kell kulonos hardver az arcfelismereshez. Masreszt egy sima megfelelo minosegben kinyomtatott fotoval is atverheto, bar sok mulik a beviteli kamera felbontasan es a megvilagitason. Laptopoknal pl. szivas, ha nem mindig ugyanott, ugyanazzal a hatterrel, ugyanazzal a megvilagitassal akarja valaki hasznalni. Egy esetleges atmulatott ejszaka utan is csak a szoveges belepes mukodik biztosan. A kepernyo kikuldese sem igenyel extra hardvert, csak egy megfelelo szoftvert, amit mar egy 486-os is elbirt anno es a legtobb sony mobiltelefon is tudja. (bar az emberek valamiert nem tudnak rola) Egyebkent jol mukodik pl. sony telefon es samsung tv kozott, de msi netbook-kal is probaltam es az is megy gond nelkul.
  • Locutos
    #2
    Engem viszont nem érdekel. Sőt. Facebook nelkül is tisztába vagyok vele hogy mindent tudnak rólam, csakazértis nem fogok nekik naprakész információt adni az arcomról hogy hogy nézek ki.
  • Evogordon
    #1
    Ez az arcfelismeros dolgog erdekel. Mar annyira unom beutni mindig mindenhova a kodokat :D