18
  • narumon
    #18
    Szerintem ez nem igazán hasonlít....
  • cloud.strife
    #17
    Rühellem amikor másolják az Apple-t, de most szerintem nincs igazad. Ez nem hasonlít a MBA-ra.
  • farrvince
    #16
    Míj meglepő, designja akkár csak a MacBook Air. Oldalso vonásai és a kijelző is kiköpött mása!
  • loky
    #15
    Én mindig szeretem a hibrid megoldásokat. Bár olyan "öszvér típusúak" tudom, de akkor is.
    A cikkben felsoroltak közül + Vaio Duo11... nekem egyértelműen az utóbbi. Bár választásom kifejezetten csak a látványra építenek.
    Sajnos az a szomorú ár-tapasztalat, hogy ezek mindig ro*hadt drágák :)
  • cloud.strife
    #14
    És akkor még ne feledkezzünk meg ugye kedves cikkíró a Sony Duo-ról sem.... :)

    Vaio Duo 11
  • MsUser
    #13
    Egyébként ha emberi ára lenne, biztos fogyna!
    Új ötlet, modern Sci-Fi-s megoldás simán vennék ha megtehetném.
  • MsUser
    #12
    Acer Iconia "lentebb volt egy kis fogalom keverés" a dupla kijelzős, a Win7 vagy az Xp rajta a gond, nehezen kezeli a dupla kijelzőt atom stabilan!
    Ez az ASUS válasza az ACER ötletére, de a Transformer életre valóbb ötlet rossz megvalósítással, Atom procival nevetséges!
    De már csak az hiányzik hogy a lecsukott Windows-os laptopba dokkolhasson egy bármilyen Androidos tablet! Na az hogy küszködne
  • M2 #11
    Tényleg megérte: jól ötvözték a hátrányokat egy készülékben, így lett egy szép állatorvosi ló, ami drága de legalább szar.
  • Nailboy
    #10
    Nyilván mindenki más helyett fel vagy jogosítva nyilatkozni, csak én és az ASUS vezetősége vagyunk akik mást gondolnak.

    Köszönjük a hasznos hozzászólást.

    Majd az idő és piac eldönti mi értelmetlen vagy sem, a maradék a te véleményed, még akkoris ha "milliárnyi légy" osztozik veled ezen.
  • lamer the true
    #9
    Ne már!

    Mi ez a hulladék?
    A lenovóm, amit kedvemre csavargathatok 1000x értelmesebb, mint a dupla kijelző.
    Kész röhely.
  • Ellaberin
    #8
    Hagyjátok, ez egy sima PR cikk.

    "tiszta szerencse, hogy a sokak által szidott Windows 8 ennyire rugalmas, más operációs rendszerrel ezt nem lehetne megcsinálni"
    Ezt honnan is vette a kedves cikk író? Ennek semmi köze az oprendszerhez, egy nagyon egyszerű hardveres átkapcsolás elég ehhez a "csodához"
  • sanyicks
    #7
    mások is így vélik, mert ez egyszerűen teljesen értelmetlen.
  • Nailboy
    #6
    Te így véled, míg mások nem.

    Egy tablet ma semmilyen esetre sem tud kiváltani egy teljes értékű pc-t.
    Ez tud notebook is lenni PC funkcionalitásokkal és tablet is ha akar.

    Nyilván a transformer után meg egy elforditható kijelző után jön a kérdés hogy miért kell dupla kijelző.

    Mert megtehetik hogy, ezt a verziót is legyártják, mint ahogy gyártottak olyat is ahol kijelző volt a billentyűzet helyén.

    Ha valamelyik verziót felkapja a piac akkor nyertek, ha meg nem, akkor nem vesztettek túl sokat vagy teljesen irreleváns (a média visszhang miatt).
  • hungi
    #5
    "Megérte elkészíteni az ASUS Taichit"

    Megérni akkor fogja, ha profittal eladnak belőle x millió darabot, a médiafelhajtás max. a részvényesek felé lehet pozitív stunt...
  • MsUser
    #4
    Egyet veszel kettőt kapsz! :)
  • MANOWAR
    #3
    Jol van, mar megijedtem, hogy csak en latom igy a dolgokat.
  • Nabateus
    #2
    Technologiai vivmany? Hat... Szerintem total haszontalan. Ha megeroszakolom magam, akkor tudnek valami ideologiat belelatni, hogy mire jo es miben hianypotlo.
    Ha ez utkereses,akkor ezek nagyon el lehetnek tevedve. Br allitolag megerte megcsinalni... Bevallanak, hogy nem?
  • sanyicks
    #1
    Ez a gép ez hűha... hűha mekkora faszság.