352
10804749371369819038.jpg
Shadowrun Returns
  • wedge31
    #161
    Oktober végére van tervezve a Berlin megjelenése.
  • Hucsek
    #162
    Kész... el lett döntve... megveszem a játékot.
    Eddig egy "félhivatalos" demóval játszottam. De nem akarok lemaradni erről a játékról.
    Már előre látom, hogy teli lesz a net mindenféle kiegekkel és hivatalos folytatással. ÉS pont ez volt a játék lényege. Ez egy végtelen történet. Áhh hihetetlen. Már előre látom, hogy a sok kis kiegből, hogy raknak össze mega kampányokat. Egy-két év és több kampány lesz a mátrixon mint amennyit az éves szabadságolásom meg tud engedni magának. :D
  • ttt1
    #163
    Ha mágussal megyek küldi alatt és lát "rúnákat" a földön az jó neki?Mert infot nem találtam róla, ott job a hatása v miért jó ?
  • wedge31
    #164
    Növelik a sebzés esélyét ha rajta állsz.
  • gerey
    #165
    Az új patchel bekerült ennek a leírása is a mage fül alá.

    light leylines: +5% accuracy of mage spells

    moderate leylines: +10% accuracy of mage spells
    +1 AP dmg to attack spells that cause AP dmg
    +2 HP dmg to attack spells that cause HP dmg
    heavy leylines: +15% accuracy of mage spells
    +2 AP dmg to attack spells that cause AP dmg
    +4 HP dmg to attack spells that cause HP dmg
    +cooldown of spells reduce by 1
  • Hucsek
    #166
    Az új patch-ben ez áll:

    Wired reflexes no longer dodge friendly effects.
  • Calver
    #167
    én kismágussal realizáltam először h miért sírtak egyesek temetős rész miatt... shotis hastenyuszit szinte meg sem karcolták, kismágusomra ránézett második csapat, majd telibenyomták szegényt két SMG tárral, amiből mindkettő betalált és instant kinyírta... egymás után háromszor.

    nem tett túl boldoggá. végül bujkálva tudtam nagy nehezen megoldani a küldit.
  • Nagydög
    #168
    De jol megszivattam magam. Elmvallaltam egy plusz kuldetest, de a veget vallalhatatlannak ereztem, es nem teljesitettem. Most ott allok az utolso nagy bunyo elott, es 1600 nuyenbol kene csapatot toboroznom.
  • Calver
    #169
    rewind funkció, és... mondhatod ám az arcnak, h fizessen (beat their price), akkor kapsz 5000 nuyent. csapatnak meg béreld fel Coyote + James (burned out mage) + Justin Case (combat rigger) hármast, 3 shoti, 3200 nuyen, és darál, még nyereségesen is fogsz kijönni, +8 karma.

    gondolom nagy csata az a betörés a toronyba, oda még így tudsz majd "rendes" (dekás, troll és ember shotis szamuráj) csapatot összerakni.
  • jarlaxxe
    #170
    Teszt.
  • wedge31
    #171
    Te még olvasod a gamestart?...
  • jarlaxxe
    #172
  • wedge31
    #173
    Egyébbként korrekt teszt, szvsz.
  • lammaer
    #174
    Körülbelül mennyi játékidő van benne jelenleg?
  • wedge31
    #175
    12-13 óra.
  • lammaer
    #176
    köszi
  • eXequtoR
    #177
    A streamen 6 oldalnyi +küldi van már játékosok által csinálva.
  • PiszkosFred
    #178
    Amirol irhatna is par sort mindenki, aki egyet-egyet kiprobalt beloluk. Jo, nem jo, erdekes, nem erdekes, rovid, hosszu, maszthev, felejtheto, stb. Inkabb adok az itteni velemenyekre, mint sem az ottani rovid ismertetokre es kommentekre.
  • sárkánylovag
    #179
    Bakker most már 10.-szerre játszom ezt a temetős pályát
    kezd nagyon unalmas lenni hogy odarohan két ellenség a mágusomhoz és meghaltam :(
    Ti hogy csináltátok ezt végig ?
    A mentés hiány miatt lehet elszakad nálam a cérna és abbahagyom ezt a játékot...
  • Calver
    #180
    kocogj el arra, amerről az első csipet-csapat jött, akkor nem fognak instant kinyírni. amikor mágussal toltam, ez a rész engem is erőteljesen szopatott, így lehet megoldani kb egyedül, a gép a főkaraktert részesíti előnyben kilyuggatásra.
  • sárkánylovag
    #181
    Ipon ezt írja róla:
    "A játékélményre térve először talán jegyezzük meg, hogy a körökre osztott stratégia műfaja most éli a reneszánszát. Nem olyan rég érkezett az XCOM, itt a Shadowrun, de hamarosan jön a Wasteland 2 és a Divinity: Original Sin is, csak hogy néhányat említsünk."
    Az hogy 2 év alatt van 4 körökre osztott értelmes játék az már reneszánsz ?:)))
    Szerintem inkább szánalmasan kevés... sajna
  • eXequtoR
    #182
    Bármit megadnék egy felturbózott Falloutért. :( Ofc az 1-2 style-ra gondolok, nem arra az fps hulladékra amit pár éve kidobtak.
  • sárkánylovag
    #183
    A wasteland előzetese elég meggyőző ha már fallout, ami ugye az előzménye.
    Az is is adományból készült mint ez, fura nem hogy a jó játékok már csak így készülnek ?
  • lammaer
    #184
    Nekem is bejönne egy izometrikus fallout... de azzal nem értek egyet hogy a fallout3 hulladék volt. Nekem nagyon bejött az is, egyszerűen csak más volt mint az 1 és a 2.

    Szóval kéne egy izometrikus fallout, meg egy új 3ds is :D
  • sárkánylovag
    #185
    nekem mindegy milyen fallout csak fallout legyen ...
    és körökre osztott:)
  • ttt1
    #186
    Én az utolsó csata 3. pályáján küzdök ahol 3 bogár jön egyszerre (sajnos nem vettem elég medikitet) és a casta véfére lesérül a banda fél hpra és gondolom ott még messze nincs vége. Egyszer sikerült relative jól megcsinálnom, továbbmentem ott még volt pár bogárka de ugye autsave maitt nem mentem el a végére és most emiatt szívok. Innen sok van még a végéig?Eddig minden csatát lazán nyertem, nekem a temetői is lazán ment (normálba tolom szal nem easy fokozat miatt ,igaz nem mágusom van)...
  • Shiwo
    #187
    a legvége tud még iszonyat szívatós lenni, amíg rá nem jössz a trükkjére..
  • farferi
    #188
    Ha lecserélném az egyik kyberweart akkor visszakapom az eszenciát?Mert vettem basic lábakat és csak 2 van, közben a dokinál már jobb is van.
  • SaGa Jr
    #189
    Nem jön vissza esszencia. Az végleg megy a levesbe. A cserétől csak jobb hatású cuccod lesz.
  • Calver
    #190
    illetve de, mert alap szemeket (1 esszencia) később lecserélheted alpha szemekre (0.5), és a visszanyert fél pontot kitöltheted datajack-el. azt nem tudom mi történik, ha valaki lecserél két sima kart (1.5 esszencia) két alpha verzióra (1 esszencia)

    #188: nem fogsz extra esszenciát bukni cserétől... de a kettő között a kőkemény különbség csak +1 dodge ám
  • Nagydög
    #191
    Nem akkora durranas a kiber a jatekban szerintem. En nem is pakoltam fel semmit, mig a jobb cuccok alfa verzioit nem lehetett beszerezni. Jack, szem, huzalozott reflex(persze hogy az meg bugos, addig meg nem akarom megvenni az eredetit, mig vegig nem jatszottam, nehogy a mentesek korul valami szivas legyen.) talan meg a bone lacing es a dermal plating erne meg, de kulonosebben nem szukseges.
  • Calver
    #192
    kiberrel telenyomva +17-28% extra találati esély (shotgun-nal legalább is), +16 hp, egy rakás extra kitérés, és mindez kerül... megközelítőleg semmibe? nagyon hosszú harcok alatt esetleg buksz 1 AP-t pár körre, amúgy egy end turn-nel le tudod rendezni a dolgokat.

    karakterfüggő, de ha puffogtatós "sámánnal" nyomulsz, nagyon megéri telenyomni a karaktert velük.
  • jarlaxxe
    #193
    Dodge-val érdemes egyáltalán foglalkozni a ranger karinak? mert én ugy játszottam végig, hogy egy karmát se raktam rá elég volt a quickness.
  • jarlaxxe
    #194
    ranger =ranged
  • Calver
    #195
    szerintem nem, ad eleget a quickness. jobban jársz ha fegyverképzettségeket tápolod, akkor meg tudod ölni a kétlábúakat mielőtt ők téged.
    én is very hardon toltam így, soha nem nyaltam be annyi sebzést, h csapattársak medkitjeivel ne tudjak mindenki összefoltozni még a legrosszabb esetben is, pedig fedezéket nem sűrűn használtam.
  • Nagydög
    #196
    Ja. Nekem ugy remlik Harlequin nem egy huszadik senki a Shadowrun vilagaban, ehhez kepest eleg semmilyen. Valahogy altalaban nem latom ertelmet a kozelharcos karaktereknek. Oda kell faradni az ellenfelhez mikozben a kozelharci fegyverek amugy sem valami hiresek. A lofegyverek eleve tobbet sebeznek. Golyonkent.
  • wedge31
    #197
    Melee karival végigtolva igazat kell, hogy adjak neked, karakter ballansz az nincs a játékban.
    Ha könnyü játékot akarsz kézbe veszel egy shotit és azzal játszol a többi fegyó sehol sincs még a nerfelés után se.
    Ettöl függetlenül nem rossz az adept, van benne élvezet de kihivás is bőven.
  • jarlaxxe
    #198
    Nemcsak az adept de a mágia használók is gyengék, azért egy rpg-be általában magasabb szinten a mágusok verik a harcosokat itt ez messze nincs igy.
  • SaGa Jr
    #199
    Nem is kell, hogy így legyen, hiszen az alapul szolgáló RPG-ben sem verik a mágiahasználók DPS-ben a többieket akik csúzlikat használnak. Ha pusztítani akarsz akkor a mindenféle lövedékeket köpködő gyilkoló alkalmatosságok viszik a prímet (az automaták különösen). Igaz ott a shotgun messze nem ilyen erős olyan célpontok ellen, akiken van bármiféle páncélzat (ami a játék eleji bandatagok meg a beutaltak kivételével minden más célponton van a játékban).

    A mágiahasználók előnye abban van, hogy a számtalan különféle varázslatnak, idézhető lényeknek köszönhetően nem csak a pusztításban tudnak jeleskedni és nincs szükségük kismillió és egy mindenféle, gyakran tiltott, kütyüre a céljaik eléréséhez. Tehát az előnyük ebben a kimondottan hentelésre alapuló történetben nem jött elő. Ettől még a világban megvan a helyük csak nem damage dealer-ként hanem támogató feladatkörben.
  • Calver
    #200
    rigók a másik gusztustalanság, bár halál unalmas a játékstílusuk, de egy-egy class A és class S harci döggel valami elképesztően darálnak. mindkettőnek 4 AP körönként, egyik csíp 22-t minden lövésével, másik 18-at, kellően pontosak, bagóba kerülnek karma terén, hihetetlen pusztítást tudnak végezni.

    ...cserébe viszont *szenvedés* vele játszani.