352
10804749371369819038.jpg
Shadowrun Returns
  • wedge31
    #81
    Patch 1.01.

    Sokat javit...
  • Matusy
    #82
    Másnál is előfordult, hogy kellene decking skill, de hiába mész oda a felbérelt dekásal egyszerűen nem hajlandó elfogadni?
    Vagy annyira öntelt lenne a karakterem hogy ha ő nem tudja megcsinálni akkor a külön erre felbérelt dekásnak se fog menni? :P
  • SaGa Jr
    #83
    Utóbbi. :)
  • SaGa Jr
    #84
    Vagy a felbérelt dekásnak nincs kellően magas skill-je. De én eddig abba futottam bele, hogy ha volt is valakinek skill-je és megfelelő értékű, mindig a karakteremre ugrott a kép mikor használni akarta a skill-t és csak akkor jött össze a dolog ha az én legényemnek is megvolt a kellő értéken a skill.
  • zenoka
    #85
    hat ez nagyon jo jatek..
    Hardon kivegeztem mage-el johet a kovetkezo fokozat valami tunning cyberware harcossal!
    kivancsi leszek milyen contentek jonnek hozza majd!
  • MaRee
    #86
    Rohadt életbe már ezzel az autosave fassággal, hardon harmadjára kezdek újra egy pályát és minden alkalommal kb 20perc..
  • zenoka
    #87
    Legalabb van kihivas nem ugy mint az ufoba hogy siman lehetett menteni ket loves kozt:) temetoi palya volt nekem a legnehezebb. Vegen a boss fight az csak hosszu volt.
  • MaRee
    #88
    Ott szenvedek épp. Falloutokban is lehetett meg kellett is menteni minden 5percben, vagy gyakrabban mégis volt kihívás :D
  • eXequtoR
    #89
    Ki milyen speccen játszik? Eddig egy pisztoly + summon speces shamannal és egy pure rifle samuval toltam végig. Magust nagyon gyengének találom. :/ Sokkal több dmget kéne kiosztania.. supportnak jó ( heal + pajzs stb. ), de dpsnek hulladék. Nem látom a fényt, hogy ebbe a rendszerbe behoznának járműveket, így a Rigónak se nagyon látom értelmét.. vagy jól sebeznek a robik?
  • Matusy
    #90
    Én is idézős sámánnal nyomtam végig, az nagyon bejött. Most egy dekást próbálgatok, de eddig igazából az összes karakter közül ez tűnik a leggyengébbnek. Nem sok mátrixos rész van, ergo hiába fejleszted a dekás skilleket és veszed meg a programokat és deckeket, igazából alig használod ki.
  • MaRee
    #91
    Én mágussal nyomom, az elején tényleg nem nagyon éri meg varázsolgatni mert a lőfegyverek többet sebeznek, de most már egész jó, főleg az aoe spellekkel lehet aratni, az AK-mat nem is használom már rég.

    A rigónál nem jöttem még rá a mikrobit hogy kell irányítani, igazából én sem sok értelmét láttam sem annak sem a dekásnak eddig a partijaimban.
  • wedge31
    #92
    14h alatt végeztem melee karival a játék elejét leszámitva már apritottam vele rendesen. Most jöhet egy ranged végigjátszás.
  • Calver
    #93
    shotgun + haste. más nem is kell, mindent végigpróbálgattam, ez egyszerűen MINDENT üt.
  • j0nNyKa
    #94
    fegyvere melletti le-fel nyilakat nyomkodd, ott ki-be tudod kapcsolni a robotokat
    egesz jo robotok vannak egyebkent, en mindig vittem magammal egy erre specializalodott tarsat
  • zenoka
    #95
    mikrobis arra jo hogy van par epulet ahol szepen lehet menni szerviz alagutban a robotokkal (strategialiag jo nehezebb szinten). a dekas meg arra hogy vege fele elo elofordul par komolyabb "ágyu" amit erdemes meghackelni:)
  • sárkánylovag
    #96
    Na gyorsan mondjátok el nekem a válaszokat :)
    Mi a gyermekkori kisálatom neve?
    Mi a szülővárosom ?
    és mi a kedvenc együttesem ?

  • MaRee
    #97
    A szobában mind megtalálod a válaszokat, ne legyél lusta, lesz még pár ilyen feladat.

    Egyébként
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az állat valami smoky vagy shadow vagy ilyesmi nevű kígyó lesz(a naplóban van), a szülőváros chicago (a falon a bazi nagy poszter) a kedvenc együttesre nem emlékszem :P. Már ha egy küldetésről beszélünk :D
  • Nagydög
    #98
    Azert az autosavenek a k. anyjat! Megcsinalok ket osszefuggo matrixkuldetest, aztan latom, hogy lehet mar jobb cuccokat is kapni, es bevasarlok. Sajnos a ruhamat magamrol adtam el, es bebugolt, egy szal gatyaban teblaboltam, es nem tudtam semmilyen ruhat felvenni. Gondoltam, kilepek. Autosave a matrix kuldetesek elott. Anyad! El sem tudom kepzelni, ezt hogy gondoltak.
  • zenoka
    #99
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    shadow
    starfire vagy mi a szar valami star
    chicago
  • wedge31
    #100
    Legalább egy órával több lesz igy a játékidő és van egy olyan érzésem, hogy ezt patchel se fogják megoldani, tényleg érthetetlen...
  • Calver
    #101
    annyira nem, okkal ilyen. ők is jobb szerettek volna rendes mentési rendszert, de a rendes mentés ki-be-baszottul bonyolult.
  • wedge31
    #102
    Igy már sajnos érthető.
  • MaRee
    #103
    Azért remélem a 2 millió dodóból később alkotnak valami patchet vagy kiegészítőt, amiben már lehet menteni.
  • sárkánylovag
    #104
    Azt olvastam róla hogy azért húzták le mert nincs játékegyensúly benne.
    de ez patch ekkel később megoldható.
    Kicsit olyan mint az UFÓ kicsit olyan mint a Fallout2 és hatalmas űr van ebben a műfajban évek óta sajna... én nagyon örülök neki hogy megjelent minden idegesítő hibája ellenére.
    Wastelandig kihúzzuk vele.
  • jarlaxxe
    #105
    Átlag 8 pontot kapott messze nem húzták le a kritikusok.
  • lammaer
    #106
    Ez elég szánalmas magyarázat SZOFTVERFEJLESZTŐKTŐL. Ha bonyolult a mentésrendszer, akkor szarul van megtervezve a játék. Ugyanúgy az ő saruk, ki csinálta bonyolultra, én? :)

    Azért mindenesetre az embereket nem kell hülyének nézni, igy vagy úgy, de a fejlesztők sara ha nem LEHET egy játékban menteni. Még azt is jobban elfogadom ha direkt checkpoint rendszert akartak.. de nemá hogy félúton eszükbe jut hogy kéne save, aztán kamilláznak hogy nem lehet megcsinálni.


    Amúgy önmagában a checkpoint rendszerrel nekem nincs bajom, sőt kicsit talán örülök is neki, mert én sajnos néha - na jó, inkább gyakran - hajlamos vagyok reload varázslatokat alkalmazni ha valami nem úgy jön össze ahogy én akarom, és néha már saját magamat szánom hogy miért nem tudok save-reload nélkül játszani egy jó Civ partit pl...
  • lammaer
    #107
    Amúgy játékmenetileg - lineáris a történet, vagy olyan falloutosan - mehetek amerre látok... (bár ha checkpoint rendszer van.... akkor lehet hülye a kérdése).

    Szóval MENNYIRE lineáris?
  • Shiwo
    #108
    eléggé
  • Calver
    #109
    szinte teljesen, van egy-két választható mellékküldetés, de ennyi

    valaki aszondja meg nekem, h én nem látok-e valamit, vagy egyes fegyverképzettségek (shotgun, rifle) növelése másnál sem dobja fel találati esélyt? ahogy elnéztem, quickness ad +7%-ot (kb?), ranged combat ad +10%-ot, de puska/shotgun SEMMIT

    ...ami viszont azt jelenti, h elficsekek bizony kibaszottul nagy előnybe vannak ám.
  • j0nNyKa
    #110
    jól látod, így van
  • sárkánylovag
    #111
    Nem értékelték le?
    Metacritic Score 76/100
    Gamespot User ! score 7.5 !

    A játék maximálisan lineáris és mint mint programozó kérdezem egy lineáris játékban miért nehéz a mentés?:)
    a Legend of Grimlock-ban ahol van 1000 ajtó, csapda meg minden más , megtudták gond nélkül csinálni ?:)
  • lammaer
    #112
    75% az nem leértékelés - legalábbis nálam nem nagyon...
  • PiszkosFred
    #113
    Tudod, hogy van errefele. Ha nem nyered meg az aranyat, akkor "bukott ember" vagy. :)

    Van valami hir nagyobb volumenu peccsrol, leszamitva azt a ket sornyi fixet, amit a hetvegen linkelt valaki?
  • jarlaxxe
    #114
    Jól mondod ezek szerint tényleg nincs leértékelve...
    Nálam is 8 pontos a játék ha nem volna ilyen elcseszett mentési rendszere még többet is adnák neki.
  • VikingPingvin
    #115
    Üdv! Van egy elég komoly problémám....Játék közben a kamera a bal felső sarok felé húz és lehetetlen egy helyben tartani....próbáltam babrálni az optionsben de nem sikerült. Mi lehet a baj?
  • PiszkosFred
    #116
    Kontroller?
  • VikingPingvin
    #117
    Nincs bedugva. Programokat is bezártam hátha az belezavart, de nem segített. Máshol nem jelentkezik ez.
  • Hucsek
    #118
    Üdv!

    A játékot imádom!

    Persze van egy-két idegesítő dolog.

    Végtelen lőszer? Én az asztali játékban szívtam már meg, hogy nem volt elég skulóm.... nagy élmény volt elhihetitek. Jött egy peremvidéki járőr robot és nem még volt 3 lőszerem.

    Mindenki csóró? Senkitől nem lehet felvenni semmit, csak ha "Quest item'-et dob? Ne már... Az egyik legjobb pénzszerzési lehetőség tűnt el a játékból.

    "A trollok is csak emberek?"
    Itt a troll pajtik épp olyan könnyen hullanak, mint az emberkék... fura.

    Az, hogy nincs mentés fel sem tűnt. De hogy nem lehet lopakodni az már igen....
    Nincs éjjelátó? Jah nem is kell hiszen a rigóm nem tudja lekapcsolni a lámpát.

    Ne értsétek félre... imádom a játékot...
  • Nagydög
    #119
    Mar ugy erted, hogy kihuztad es utana ujrainditottad? Nekem a joystick usztatta finoman felfele a kepet, es miutan kihuztam meg mindig. A kovetkezo ujrainditasnal mar megszunt.
  • Nagydög
    #120
    Ja. Egy atskinelt UFO-nak tunik az egesz jatek, de nekem is tetszik ezzel egyutt. Nagyon jo karaktereket es sztorit csinaltak a sracok, es nagyon kozepes jatekot. Mondujuk azt nem tudom, mit lehetne az ellentol szerezni, mert a felszereles nem valami sokfele, a penz meg tul sok is. Alig van mire kolteni.