352
10804749371369819038.jpg
Shadowrun Returns
  • wedge31
    #41
    Megjöttek az első értékelések, általában pozitivak.
  • wedge31
    #42
    Kezdödik...







    Inditottam egy melee karit igy itt az elején elég gyengusz de majdcsak kicombosodik.
    A hangulat és a párbeszédek nagyon jók, rengeteg válasz opció van ez nagyot dob a játékon.
    Viszont csak autosave van amit zsigerből utálok...
  • Susarc
    #43
    nagyon ott van a feeling! NPC-k nek nincs hangja?:P
  • wedge31
    #44
    Sajnos nincs voice acting, gondolom jócskán emelt volna költségvetésen.
  • Susarc
    #45
    http://www.twitch.tv/swiftor
  • Sir Quno Jedi
    #46
    Sosenem szerettem a melee karikat. Ugye azokkal oda is kell menni a célponthoz, ha valaki menekül, nem biztos, hogy utoléred, stb. Jobb egy ranged, vagy mage kari bármiben, meg érdekesebb vele játszani is. Persze egy agyonpáncélozott konzervdoboz tuti hasznos tud lenni egy fantasy-ben (én is mívelem), de egy futurisztikus világban kell a ranged tűzerő.

    Amúgy itt csak egy karit tudsz magad lekreálni és a többit a sztoiban adják hozzád, azokon már nem tudsz változtatni?!??!
  • Torzonborz
    #47
    Hali ! 0/

    Nem tudjátok esetleg multi/coop lesz hozzá később vagy csak szolóban lehet tolni ?
    Amúgy jó a játék , eddig teszik .
  • wedge31
    #48
    Nem egyszer tervezem végigjátszani ezért probálom ki a meleet.

    Igen egyedül indulsz a többiek majd csatlakoznak hozzád ha akarod de tudod öket menedzselni.
  • Nagydög
    #49
    A Steam nelkuli verziorol van valami info? Azt allitottak, a HBS oldalarol le lehet majd tolteni, de semmi nyomat nem lattam.
  • Sir Quno Jedi
    #50
    Háak én már csak steam-est veszek mindenből, ha lehetséges. Az a biztos.
  • Nagydög
    #51
    En meg kerulom az osszes ilyen terjesztesi platformot.
  • wedge31
    #52
    Én ugy tudom mindenképp steames a játék. HSB oldalon is steam kulcsokat szórtak a backers tagoknak.
  • Nagydög
    #53
    En ennyit tudok az ugyrol: "Now, that may prompt the question, “What about DRM-free?” To honor our original promise of a DRM-free version of the game, the Harebrained Account Website will also contain a downloadable version of Shadowrun Returns that does not include Steam integration."

    Kickstarter link
  • wedge31
    #54
    Akkor lehet várni kell...mondjuk én már 6 éve használom a steamet gond nélkül, egyszer te is kiprobálhatnád, kárt nem fog tenni a gépedben.
  • Nagydög
    #55
    Ruhellem az egesz szisztemat.
    Megvettem. Enyem. Nem pofazol bele, mikor jatszhatok, nem tavolithatod el a polcomrol, ha eppen ugy gondolod, vagy ugy sikerul.
  • Sir Quno Jedi
    #56
    Amúgy a steam is megyen offline, ergó ha a tűzfaladon letiltod, nincs vele több problémád, mert ami már fel van installva azzal játszhatsz ítéletnapig. Kb. ennyi.
  • Nagydög
    #57
    Lehet, hogy ezt a kompromisszumot meg megfontolom.
  • PiszkosFred
    #58
    Le se kell tiltani, csak elinditod offline modban a steamet, es csokolom. Amig nem kattintasz a "go online"-ra, sosem akar meg felcsatlakozni sem. Igaz, ilyenkor nem is peccsel, nem tolt DLC-t, vagy barmit, ami esetleg idokozben erkezett, nem tolt achikat, screeneket, semmit sem csinal, csak van (es eszik nemi memoriat) :).
  • MaRee
    #59
    Rohadt jó a játék, nagyon rég várok már egy ilyenre! De ez a checkpointos save kikészít.. Most meghaltam és kb fél órányi játékom veszett kárba.
  • wedge31
    #60
    Detto, eddig ez az egy ami nem jött be nekem se.
  • Susarc
    #61
    +1
  • Shiwo
    #62
    úgy tudom, hogy ez lényegébe single player módra lett kihegyezve, és készül hasonló elvekre / grafikára a Shadowrun Online is, ami viszont multi/coop/pvp témát fedi le
  • MaRee
    #63
    Maximum olyasmi multi érdekelne a témában, mint régen a NWN-os PW-k.

    Amúgy nagyon jól hozza a Shadowrun hangulatot, plusz elég Falloutos lett, ami számomra pozitívum. Most mágussal vagyok, következő végigjátszásom vagy egy melee vagy egy dekás lesz.

    Van lehetőség "pacifista" karaktereket csinálni, mint anno a Falloutban, vagy még ez korai kérdés?
  • wedge31
    #64
    Volt már olyan helyzet de full "pacifista" mint a falloutban egyelöre nem lehetsz.
  • Torzonborz
    #65
    Hmm igazad van tényleg lesz SR online . De nem ugyan ez a csapat csinálja , nem ?
  • Shiwo
    #66
    ezt wiki szerint a Harebrained Schemes fejlesztette az Online-t meg a Cliffhanger Productions
  • DarkHorSe
    #67
    Majdnem 2 millio dollarbol, kaptunk 12 ora gameplayt meg autosavet. Koszi kickstarter
  • PiszkosFred
    #68
    Minoseg > Mennyiseg
  • jarlaxxe
    #69
    Az autosave tényleg zavaró de ezt leszámitva rég kötött le igy játék. Tartalom meg lesz böven talán még jobbak is mint ez az első story.
  • Torzonborz
    #70
    KS nélkül még ennyi se lenne vagyis inkább semmi...
  • wedge31
    #71
  • Bucser
    #72
    Kivancsi vagyok mennyit adtal hozza a KS kampanyhoz:)
  • Matusy
    #73
    Sziasztok!

    2 kérdésem lenne. Először is a lezárt ajtókat hogy lehet kinyitni?
    Második kérdésem pedig hogy a földön levő runák mit csinálnak? Elvileg ha ráállok a sámánommal azt mutatja h van vmi buffja de nem találtam meg h mit add.
  • gerey
    #74
    Én adtam nekik KS-n, és minden centje megérte már eddig is.
  • eXequtoR
    #75
    Hello. Az insect pillaroknál mi a trükk? Az probléma lehet, hogy hamarabb szétkaptam a leányzót és nem tudta kiszipkázni őket? Se előre, se hátra. Nem lehet useolni se semmit.
  • eXequtoR
    #76
    Ah.. és egen.. gyorsan lett lelőve, így bebugolt.
  • Calver
    #77
    leírnád pontosan, h mit csináltál? másodszor futok neki, másodszorra bugol be,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pedig kiirtottam már mindent a csajon kívül, visított is h "you have ruined everything!", majd... semmi. futrázozik fel-le neutral turn alatt, és már erőteljesen baszcsizza a csőrömet.
    bár másik amit gyanítok, h AOE varázslat elkapta egyik pillart, és attól bugzik. gáz.
  • MaRee
    #78
    Bezárt ajtókat gondolom dekással lehet meghekkelni, a másodikra még én sem jöttem rá.
  • SaGa Jr
    #79
    Változó. Lesz ami zárva marad, akad amit hekkeléssel lehet kinyitni, a legtöbb azonban egyszerűen kinyílik magától ha egy bizonyos feltétel teljesül vagy felszeded az egyik lelőtt ellenfél után visszamaradó kulcs kártyát.

    A ley vonalak (azok a körkörös szimbólumok a földön) a varázslóknak segítenek csak és lényegében megnövelik az esélyt a nagyobb sebzésre mikor úgy varázsol a delikvens hogy rajta áll, valamint az újravarázsláskor (mikor hamarabb akarja újra elsütni a varázslatot mint lehetne és emiatt sérülne) kicsit kisebb lesz az elszenvedett sebződés. Adeptusok és sámánok, idézett szellemek nem profitálnak a ley vonalakból. Kizárólag a direkt varázslatok.
  • eXequtoR
    #80
    Nekem úgy tűnik, hogy akkor bugzik be, ha túl hamar lenukolod a csajt. Amelyik pillar világít azt sebezve kapja a hölgyike is. 4-5 ilyen után lelőttem, beadta ugyan azt a dumát, de közbe frissült a küldi.