54
  • cateran
    #10
    Akkot elmeselem hogy mukodik ez pl angliaban: En a Three nevu szolgaltatonal vagyok szerzodesben, £35/ho, korlatlan internet, 5000 sms, 2000 halozaton kivuli 2-3000 halozaton beluli ingyenes perc ( the one plan) Samu s2 volt a valasztott telefon 20 honappal ezelott, jovo honapban tervezem lecserelni 1 ilyenre es ujabb 2 evvel meghosszabitani a szerzodest...
  • tomboy013
    #9
    Erre csak annyit tudok mondani, hogy nem a magyar pénztárcának való, de a fejlettebb országokban igen nagyot kaszálhat vele a htc, persze ha nem cseszik el valamivel.
  • tomboy013
    #8
    Itt amúgy most a telefonról van szó nem arról hogy mennyit nyaralsz az áráért. 30 ezer forintos telefon árát is el lehet másra költeni...
  • Cat #7
    190 000 forint, és két év múlva néhány ezret ér - olyan, mintha kidobnád az ablakon. Ennyiből inkább kétszer elmegyek nyaralni egy hétre.
  • togateam
    #6
    Ez nem igaz,a többségnek arra van pénze,Nagyon kevesen járkálnak S3-al de viszont sokan a Galaxy Minivel,igaz hogy majdnem egy egész 0 van az árkülönbözetben.Én úgy látom hogy egy átlag embernek max 30.000 forintot ér meg egy készülék egy olcsó előfizetés mellet,és ebbe igazán csak a szappantartók férnek bele.
    Az viszont biztos hogy ez a HTC egy gyönyörű készülék,és ha ezzel a formával egy jóval olcsóbb hardver környezetben árulnák még Best Buy is lehetne,de ennyi pénzért esélye sincs egy jó eladási mutatóra.Az emberek nem telefont vesznek ennyi pénzért hanem mondjuk egy 50"-os 3d-s tévét vehetnek helyette az egész család örömére.(nem a sznob barmokról beszélek hanem a csepeli esztergályosokról).
  • tomboy013
    #5
    De mégis a többségnek az jön be.
  • Papichulo
    #4
    Tenyleg szep... nem is ertem, hogy a legnagyobb androidos gyarto miert keptelen - szerintem - hasonloan izleses telefonokat kihozni es erolteti annyira a szappantarto kinezetet es anyaghanszalatot.
  • FoodLFG
    #3
    Bizony designt meg kell fizetni, gyerekek.
  • ujfe
    #2
    Valóban az. De az ára sem hétköznapi :)
    Nekem személy szerint nagyon szimpatikus, hogy a képfelvevő pixelszámát csökkentették és nem növelték, hanem a minőségre mentek inkább. Végre ! Remléem a képek is bizonyítják a jó döntést. Sok sikert hozzá !
  • tomboy013
    #1
    Ez a telefon egyszerűen gyönyörű.