7
  • Frekvency
    #7
    "A jelen generációs konzolokkal rendelkező játékosok sokkal radikálisabb dolgokat szeretnének, ám ezt nem lehet már megvalósítani. Majd a következő generáción"

    ja. persze, azért szedegetem elő a far cry 1-et is a mai napig , mert biztos valami 8 dimenziós hájtekgémre vágyodom naphosszat. Ha a grafika ebben az állapotában maradna ahol most tart tökéletesen elégedett lennék, viszont nincsenek ötletelő emberek akik sztorit tesznek alá. Nem elég pár lelkes kiscsávó akik összeütnek valami forgatókönyvfélét aztán már kezdik is heggeszteni, profi írók és rendezők kellenek akik jó történeteket találnak ki és azt jól le is vezénylik a török Yerli tesók meg foglalkozzanak a pénzügyekkel inkább...
  • mitrop
    #6
    További ok a gyenge eladás miatt: (saját példa) négy éves gépembe a négy éves videokártya 60 képet rakott ki másodpercenként a black ops 2-ben, míg ez kéri a dx11-es kártyát.
    Ergo nem csak a játékot kell megvenni, hanem egy videokártyát is.
    Ezt pedig egy négy öt órás játékélményért nem biztos hogy sokan megteszik.
    Én se.
  • a_n_d_r_e_w
    #5
    ehhh, az ürge a grafikát okolja a gyenge eladásokért, tipikus crytek szemlélet, ezért tartanak még mindig ott, ahol.
  • Razieel
    #4
    szerintem tisztességes iparosmunka. 4/5 sztem korrekt osztályzat :)
    az 1-be és a warhead-ben nagyon sok epic rész volt, ezt hiányoltam.
  • spR
    #3
    Mekkora faszsagot beszel ez az urge. Az osoreg XBox360-on tolom a Far Cry 3-at, mar 20 orat tettem bele es meg csak a felenel jarok. Egyetertek az elottem szoloval, latvany helyett tartaom kene, es akkor vennek a gamet az emberek.
  • kiralysanyi
    #2
    "Az emberek emlékében úgy él a Crysis első része, mint valami hatalmas durranásra"
  • Tinman #1
    "A játékpiac a padlón van" "alig félmillió fogyott összesen eddig)."

    Azonnal vettem volna, ha nem 5-7 óra a gameplay. Ez iszonyat kevés és iszonyat sok érte 8-9k.

    A játékpiac pedig pont azért van 1-2 cím esetében padló, mert nincs élvezetes belbecs, nincs benne tartalom és mélység, csak a külső, a látvány a lényeg. Pedig dehogy.