83
A RedLynx játéka visszatér PC-re
  • precise
    #1
    A Trials Evolution: Gold Edition újra elhozza PC-re a Trials hangulatát.

    Aki megveszi Steam-en elővételben a március 21.-én megjelenő játékot, már most játszhat a Bétával.

    Hivatalos weboldal
    Steam

    Features:
    Multiplayer
    Track Editor
    Indoor and Outdoor environments
    Bike and rider customizations
    Global competition







  • Mor3llo
    #2
    elasto mania jobb

    (amúgy zsírnak tűnik :D)
  • akyyy
    #3
    xboxon jó, gépen elastomania jobb
  • acsati
    #4
    Mindenesetre a trailer videó beteg lett :D
  • pcgammer
    #5
    Kipróbálható a BETA PC-re akit érdekel az szerintem megtalálja :)

  • precise
    #6
    Én már csapatom. Van benn olyan mód, hogy egy nagy fémgolyó belsejében kell egyensúlyozva menni, nagyon mókás. Meg kevés üzemanyaggal a lehető legmesszebb eljutni :)))
  • Fpocok
    #7
    Honnan?

    Ja... hogy annak, aki előrendelte? Ennek meg mi a fasz értelme van? Sosem fogom megtudni... nem inkább azoknak IS kéne béta, akik még nem vették meg?
  • Maxtreme
    #8
    Na igen, hogy netaláltán kedvet kapjon hozzá az is, aki még nem rendelte elő.
  • kjhun
    #9
    Torrentről le lehet szedni, ha más megoldás nincs. Már crack is van hozzá.

  • Maxtreme
    #10
    és az hol? :)
    Mert ez nekem is megvan, csak épp nem indul el mert nincs bent az okosítás :)
  • Fpocok
    #11
    Ahha értem.
    Annyira nem izgat, hogy demót törjek.
  • kjhun
    #12
    Spoiler-t nézd meg és katt. Van crack only külön itt
  • Maxtreme
    #13
    tudom, néztem, csak a crack onlyt nem vettem észre
  • Maxtreme
    #14
    Am thx. :)
  • Maxtreme
    #15
    Nálam ez nem müxik. Feldobja a uplay ablakát, és pofázik hogy aktiváljam. (akkor sem megy ha az uplay offline)
  • kjhun
    #16
    Kódot kér?? Hagyd üresen a mezőt, és Okézd le. Netre ne ereszd ki.
  • Maxtreme
    #17
    Akkor meg rinyál hogy aktiváljam online, kben bekaphatom :) (ha nem engedem ki)
  • Maxtreme
    #18
    hehe. Kibaxtam vele. Átneveztem a uplay-em mappáját, most megy :)
  • Maxtreme
    #19
    Baszki ez valami iszonyat hangulatos.
    Egyébként nagyon fel sem tűnik hogy beta :)
  • Maxtreme
    #20
    Most szakadtam le róla, hát ez nálam az év meglepetése.
    A skillgamek mekkorák már basszus



  • Zomil
    #21
    "Egyébként nagyon fel sem tűnik hogy beta :)"

    Mivel konzol port, igy végülis a játék már kész van :)
  • Maxtreme
    #22
    Jaja, viszont a virágbolti verzió nem ment.
    A "hivatalossal" nem tudom mi a helyzet (esetleg a uplay cloud-ba szórja a mentéseket) de ez így elég izé.
    Megszereztem már valami 4 motort, volt kb 50e dollárom stb.
    Érdekes viszont hogy valami file-t csinál a users mappába (Trials Evolution Gold Edition\SavedGames\sessionScoresData.dat) és ez minden indítás után müdosul, csak ezek szerint me tudja valamiért visszaolvasni.
  • DanielT
    #23
    Fent kell lennie ennek a fosadék Uplaynek ahhoz, hogy elinduljon? Nálam csak "Programfuttatási hibát" dob az exe.

    szerk: Feltettem, ugyanez.
  • DanielT
    #24
    Ha másnak is gondja lenne: A Tools könyvtárból a VCRedist-et rakja fel.
  • malter
    #25
    azt olvastam hogy a hivatalos bétában is vannak gondok a mentéssel 2-5percig tart 1 mentés
    akkor legyen inkább igy:)
  • Zomil
    #26
    Sajnos meg tudom erösiteni, h pálya végén stat feltöltés 5perc...persze ki lehet nyomni és akkor csak a legjobb idödnél vársz 5percet. Mondjuk béta, szoval most még nem szarozom ezért le, mert amugy nagyon élvezem a játékot, legalább a sikerélmény megvan, mert elég nehéz :D
  • Laza
    #27
    Én elnyomkodom :)

    Viszont az AA-t kapcsoljátok ki a beállításokban, sokkal szebb lesz tőle a játék, nem lesz homályos és a színek is sokkal szebbek lesznek. Valami elcseszett egy AA van benne.

    A játék pedig fenomenális. Tegnap nyomtam random multit is, király volt :)

    Gondolom UPlay barátokkal lehet együtt nyomni, aki akar felvehet: lazahunt
  • precise
    #28
    csige791 vagyok
  • Zomil
    #29
    Amugy mostmár nem áll le feltölteni a stat-ot, instant lett :)
  • Laza
    #30
    Jaja, este nyomtam és már működik :)

    Most a 75-100 közötti medál mennyiségnél vagyok (mindent goldra csinálok), pedig csak 2x játszottam, és hol van még a megjelenés :)

    Nyomatni kéne multiban :)
  • Zomil
    #31
    Én 100medálnál járok és én is mindent goldra :D

    Viszont mostmeg ugy látom elég bugos a feltöltés, mert pl. nem is a legjobb idömet tölti fel a játék, pedig a leaderboard-on jol van irva, viszont a replay már más...érdekes :D
  • Zomil
    #32
    Amugy felvettelek friendlist-re :)
    Nemtudom ilyenkor én is felkerülök-e a tiédre, engem Zomil néven megtalálsz.
  • Laza
    #33
    Küld requestet, majd este visszaigazolom.
  • Laza
    #34
    Volt olyan, amit sehogy sem tudtam goldra megcsinálni, mindig 1-2mp-en múlt ... így átmásztam a warehouse-ba, nyomattam ott is, hogy elérjem a B-s kategória igényt, majd a gyorsabb motorral visszamentem és megcsináltam :)

    Este vagy 50x futottam neki a warehouse-ban annak a pályának, ami rögtön egy felfelé ívelő rámpával indít, amin háttal vissza kell pördülni, majd egy rugós rámpa feldob, gerendákat kell billenteni, majd végül le kell gurulni egy rámpával, arról átugrani egy gerendára, amit úgy kell a súlyunkkal eldönteni, hogy közben rajtamaradjunk, és innen ha jól rémlik már a cél volt :) na itt akadt jó pár vicces elesés/halál jelenet :)
  • Zomil
    #35
    Én még csak sima pályákat toltam, a warhouse-bol csak 1-2 skill challange pályát csináltam meg, mert az elsöben megvolt az összes gold medál, de igy sem volt elég, h tovább jussak abban.
  • Laza
    #36
    A 'sima pályák' az újak, a warehouse meg az X360-as Trials HD játék :)
    Úgyhogy sorrendben is a warehouse-val érdemes kezdeni, ha kronológiai sorrendben akarsz menni :)

    Egyébként be is kell, mert szerintem a medálok számát úgy találták ki, hogy onnan is kelljen szedegetni. Én nehézségi szintenként mind a kettőt egyszerre csinálom, azaz előbb az egyikben ugyanazt a fokozatot, majd a másikban is, így a teljes játék nehézsége egy szinten van mindig :)
  • Zomil
    #37
    Jah ezzel tisztában vagyok, de gondoltam majd az uj pályák utána letolom a régieket :D
  • Zomil
    #38
    Hát ugy néz ki resetelödött minden, most jött ki egy uplay update szépen le is töltödött, erre mikor belépek minden eddigi elért dolgaim nullázodtak... :S
  • precise
    #39
    Azért az mókás amikor eltűnik a mentésem. thx uplay
  • Laza
    #40
    Mivel béta, benne van a pakliban. Azon sem csodálkoznék, ha megjelenéskor megint reset lenne. Mondjuk elvileg csak 14-éig lehet nyomni ha jól rémlik, utána megjelenésig már nem.
    Ez nem az a játék, ahol túl sok mindent be lehet bukni egy resettel :)