16
  • nextman
    #16
    Who died?
  • Lucy in the Sky
    #15
    A legjobb amúgy a Dr. Spricc, erre #1 a tökátlagos Baker vezetéknévvel próbál szóviccelni :)
  • Whysper
    #14
    de a legjobb kimaradt nem? ITT A VILÁG VÉGE!
  • NEXUS6
    #13
    "Senki sem tudja biztosan, mi okozza ezeket a "gyorsulási eseményeket"..."
    Ó csak a fiatalok akarják megmutatni a tuningos ótóikat, eccerű.
  • csimmasz
    #12
    Sajna már nem, a rendőrség szerint a szinesfém tolvajok Nyíregyháza felé viszik valami öregladán. :)
    Erős a gyanu hogy a rézkábelek reményében lovasították meg a tezsvírek a harmadikat is.
    Azt még a szóvivő nem rősítette meg, hogy vajon eldobták vagy valami titkos Roma rituálé keretében mannaként lett felhasználva.
  • COOLancs
    #11
    A NASA hivatalosan is megerősitette, hogy a negyedik, eddig ismertelen ún. "Sukárzási övezet" epicentruma Salgótarjánban van.
  • NEXUS6
    #10
    Afrikában meg éheznek!
  • MANOWAR
    #9
    Oh mostmar tudom miert mondtak a szervizbe, hogy otthon ne javitson az ember TV-t, valamit elkotottem sorry . :)
  • flashpointer
    #8
    Szerintem a kínaiak voltak, így törtek be az usa számítógép-hálózatába!
  • Vaszilij Artyom
    #7
    Én is pont ezen gondolkodtam.

    DE az is lehet hogy a pápali választással függ össze és ez isteni jel!
  • boyscout
    #6
    de miert csak most ertesulunk errol?:o
  • ScarY MAN
    #5
    akkor ez már a tenoristák kezébe került? túl késő aggódni?
  • En1gma
    #4
    ez véletlenül nem a gyíklények holdbázisáról kibocsátott, az emberiség butítására szolgáló, a rabszolgaság fenntartására szolgáló sugár?
  • hszilard
    #3
    A műholdakat ez a sugárzás nem rongálja? Másrészt, nem lehetne ezt felhasználniuk a műholdaknak energiaforrásként? Bár meglehet, ez a töltéssűrűség annyira kicsi, hogy mindkét kérdésemre nem a válasz.
  • sata75
    #2
    bakker* :)
  • qrd0xQSt2rdvnu
    #1
    " - mondta Baker." :D Képzelem, ha magyarok lettek volna: "baker! nézd má' most alakul ki a középső öv! :D"