14
  • NovaTerra
    #14
    Ez szerintem úgy baromság, ahogy van. De ennek a mentalitásnak köszönhető, hogy a stúdiók ezt erőltetik.
    Aztán csodálkozunk, hogy néhány filmet már át se hoznak Európába. Nem baj legalább a sokadik marvelles filmre megy a tömeg. :/
  • kalapos01
    #13
    Van, aki a szereplők száma miatt megy moziban? :))) Nem tudom, de egy szar látványfilmért nem fogok pénzt adni, arra ott a többi birka. (Egy jó látványfilmért viszont szívesen fizetek. Meg egy egy jó egyszereplősért is. Meg bármilyen jó filmért.)

    De nem lehet mit tenni, a mozi sokaknak tényleg csak annyi, hogy nagyobb a kép, mint otthon a tévé. Szerencsére még mindig vannak olyanok, akik nem csak a képre kíváncsiak, hanem a tartalomra.
  • kalapos01
    #12
    "Hát nagyon jó filmek, mit ne mondjak..."

    Láttad a filmeket és nem jók? És pont a Vasember 3-at várod, amiről fogalmad sincs, hogy jó-e?

    Szerintem ne álszenteskedj. Te nem jó filmeket keresel, hanem olyanokat, amik érdekelnek cím vagy leírás alapján. Ezzel nincs semmi baj, a legtöbben így vannak vele, de ezért hiányolni a jó filmeket és sokadik rókabőrt várni elég vicces dolog:)
  • Katalizátor
    #11
    Te nem!
  • nlght
    #10
    nem ízlés kérdése... vmit moziban nézel meg vmit otthon, én is csak a látványfilmeket nézem moziban, amiknek magas büdzséje van, egy 10 szereplős dráma miatt nem fogok moziba menni
  • morden2
    #9
    Képregény film x. rókabőr,+ képregény feldolgozásának a feldolgozásának a feldolgozása, fura egy ízlés, ami tömegesen elterjedt.
  • mg1992mg
    #8
    Hát nagyon jó filmek, mit ne mondjak...

    Várhatok májusig (április vége?), amikor jön a Vasember 3, és nyárig (azt hiszem), amikor jön a Man of Steel (ezeken kívül eddig semmi érdekes).

    Elég gyenge eddig a felhozatal erre az évre, reméljük lesz még meglepetés, jó volt az évet a Django-val nyitni :)
  • Narxis
    #7
    :DDDDDDD
  • morden2
    #6
    Gondolom a diák jegyre gondolt :D
    Más: az eleven testek = warm bodies? nem ártana az angolt címet is kiírni...
  • WoodrowWilson
    #5
    Nem tudom, melyik Cinema Cityben 1200, de itt Pesten amikbe én járok 1590 a teljes árú jegy, plusz a Mammutban, amit a Cinema City üzemeltet, de valamiért Palace a neve, 1840.
  • Zombee
    #4
    Hol 1800Ft a 3D nélküli jegy? Cinema City is drága, de ott is "csak" 1200. Meg én türelmes vagyok, és itt van másik alternatíva, ahol másfél hónap múlva 690-790, feltéve ha egy film híre nem riaszt el. Die Hard 5-re pedig várni sem kellett, ott is premier volt.
  • wiIlcox
    #3
    "Melyik márciusi hazai mozis premier érdekelt legjobban?" - a választható lehetőségek között miért nem szerepel, hogy 'egyik sem'?
  • Achatius
    #2
    Legközelebb, akkor megyek moziba ha már nem fognak nachost árulni. Mindenki tömi a dagadt fejét azzal a szarral, aki meg filmért ment az nem hall semmit belőle...
  • GaborT28
    #1
    Ismét ránk zúdul egy jó adag hulladék... 'Óz, a hatalmas' esetleg...esetleg...