22
Mellékes munka Otthon
  • doyoucopy
    #22
    Ha melót keresel, okosodj itt álláskeresési tippek
  • 29spotty
    #21
    Munkából soha nem elég, de egy jó kis fix meló lenne a legjobb, valami zsíros fizuval. Most ezen melózok, itt válogatok.
  • pisti1983
    #20
    Ingyen pénzkereset!Nagyon jó! Én már 11-szer kértem ki pénzt!!!

    Reklámokra lehet kattintani és minden nap pénz és más nyeremények vannak! Ez már egy 5 éva megbízhatóan működő oldal!!!

    http://www.neobux.com/?r=pisti19830110
  • komoramazsi
    #19
    Bemutatkozó videó:

    http://www.youtube.com/watch?v=cC5ozSklkZI

    A ClixSense 2007 óta működik és azóta is megbízhatóan fizet. Olcsó Prémium tagság, magas ref jutalék, jó pénzkereső oldal – ezek a ClixSense legfőbb jellemzői. ...
    Ha Ön is szeretne otthonról pénzt keresni, csatlakozzon ehhez a megbízható oldalhoz a következő linken keresztül:

    http://www.clixsense.com/?5280323

    Sok sikert!
  • MerlinW
    #18
    Közmunkával 4x ennyit kereshetsz:)
  • kornel94
    #17
    Mivel foglalkozol?
  • Skill
    #16
    ma kerestem 1422ft-ot ha szerencsém van még 3-4 vevő jön a hónapban és akkor akár a 7000ft-ot is megkeresem ! >.<
    a börtönben legalább kapok kaját =)
  • MerlinW
    #15
    Az adózás saját felelősség. "Nem kötelező", viszont azzal, ha nem fizeted, törvényt szegsz. Ha lebuksz, az instant börtön, ami nem jó. Persze sokan táncolnak a penge élén, de a szúrópróba ellenőrzés olyan, mint a lottó. Úgy vagyunk vele, hogy sosem nyerünk, aztán egy nap bumm:)
  • Skill
    #14
    pedig én a gold eladás után úgy szeretnék befizetni néha egy kis adót :/
  • MerlinW
    #13
    Ha számlát szeretnél adni róla - gyak. nem feketézel - igen, ez a legolcsóbb megoldás. Ha feketézel, akkor meg felesleges a vállalkozói. Persze választható a bevétel utáni adózás is, de azzal sokkal többet buksz. Akinek pedig nincs minimum havi ~100k bevétele, az ne vállalkozzon, felesleges pénzkidobás.
  • Skill
    #12
    szóval ha mellékes kell fizess havi 25k-t. 25k profitért azért elég sokat kell dolgozni. nyilván nem az 4-5k/óra melókra gondolok.
  • MerlinW
    #11
    Haladj a korral, olvass híreket:)

    Létezik tavaly óta egy un. KATA (KisAdózó vállalkozások Tételes Adója) vállalkozói mód. Bejelentett állás mellett havi 25k-t + iparűzésit kell adózni bevételtől függetlenül 500k-ig. Ha nincs bejelentett állás, akkor 50k-t.
    Ezáltal könyvelni sem kell, így arra sem kell költeni.
  • Zero 7th
    #10
    Ha van bejelentett főállása, akkor nem kell a vállalkozásában maga után járulékokat fizetnie.
  • DRFlame
    #9
    Vagy csinálhatja feketén. Nem vagyok feketemunka párti, de sajnos némely esetben indokolt lehet pont az általad említett adók miatt. Elég szomorú, hogy az ember tudna dolgozni, de az adóterhek miatt jobban megéri ha egyszerűen inkább nem csinál semmit.
  • Cat #8
    egyéni vállalkozónak kéne lennie, azaz havonta 70e ft körüli adót és járulékot kell befizetnie akkor is, ha egy darab munkája nincs, azaz legalább ennyit ki kell vele termelni, e felett kezdhet dolgozni magának.
  • karajjj
    #7
    javíts otthon autót...
  • Skill
    #6
    mondanám hogy írj de tuti nem fóti vagy.
  • xido
    #5
    Hát pont nem a jó helyen kérdezed..
    de én a helyedben kihasználnám,hogy mezőgazdasági község,földeken vagy állatok közelében is találhatsz napszámos beugrásokat,ha szerencséd van,
    talán összetartóbb emberek,mint egy nagyvárosban..
  • Ironman2
    #4
  • VRSDM
    #3
    kell a mellékes? hogy legyen mellé kess?! :DDD
  • Alexease
    #2
    Ha eleg kicsi a varos, akkor allj a kozepere, es kiabalj hogy dolgozni szeretnel.
    Ha annal nagyobb, akkor hasznalj szorolapot.
    Ha meg nagyobb, akkor nezd meg a helyi ujsagban vagy weboldalon az allashirdeteseket.
    Amugy mindent el lehet vallani, max nem tudod megcsinalni;) A lenyeg, olyat ne vallalj el, amibol komolyabb gondok lehetnek (p. nogyogyasz:P).

    Igazabol gozom sincs, reszmunkaidore arufeltoltot, kocsikiserot, futart, takaritot es hasonlokat szoktak (talan) felvenni.
  • kornel94
    #1
    Van egy állásom, de nem teljes munkaidőben dolgok, csak délután pár órát, vagy csak akkor dolgozok egész nap ha nagyon sok a munka. Autószerelőként végeztem, és ilyen munkahelyen dolgozok. Mivel általában a délelőttöm szabad és pénzre is szükségem van, itthon is vállalnék valami kis mellékes munkát. Egy kisebb városban élek, ahol jobban mezőgazdasággal foglalkoznak. Valami ötlet, hogy mit tudnék elvállalni?