33
Takedown: Red Sabre (R6 és SWAT utód)
  • grebber
    #33
    Most 5 fontért megvehető a gamersgate-en!
  • Fox44
    #32
    Még mindig? Az baj.
  • Kaslerka #31
    Muszáj, mert hiába csinál bármelyikünk szervert, nem csatlakozik hozzá sehogy.
    Tunngleval viszont simán.
  • Fox44
    #30
    Akkor ahhoz nem kell Tunngle.
  • Kaslerka #29
    Nem tudom, nem próbáltam. Az az igazság, hogy én a barátaimmal játszom coopba és skype-on beszélgetünk közben.
  • Fox44
    #28
    A hang nálad nem hibás, ha TakedownGame-Win64-Shipping.exe indítja? A TakedownGame-Win32-Shipping.exe viszonylag jó, de az update 2 után, nem hallatszik, ha a team-nek írsz valamit.
  • Kaslerka #27
    Egyikkel se. Steamből indítom, de "TakedownGame-Win64-Shipping.exe" indítja, ami jó is, mert a rendszer 64 bites. Amúgy tunngle-val tényleg megy, csak gáz kicsit, hogy eredeti játékkal tunnglezni kell...
  • Fox44
    #26
    Melyik file-al indítod? TakedownGame.exe? TakedownGame-Win64-Shipping.exe?
  • Kaslerka #25
    Nálam nem javított semmit a patch, sőt. Eddig néha belépett 1-2 szerverre ami volt, most már folyamatosan kiírja, hogy nincsenek megnyitva a portok... Természetesen megvannak...
  • Fox44
    #24
    Update 1 és Update 2 info
  • maross
    #23
    maradt még nalam 2 peldany 4packbol, 1800ft/db aron viheto, ha valakit erdekel.
  • Fox44
    #22
    Nem a legkönnyebb játék az biztos.
  • Fox44
    #21
    Hiába van Join IP, nem csatlakozik sehova. (Egyenlőre csak dísz)
    Hiába állítod be a Loadout-ot, nem menti el ha nincs kedve...


    Tunngle-val megy a Join IP. Ha gondolod, próbáld meg.
    Igen, a Loadout-ot, nem menti el. Egyébként jött egy több mint 1 Gb-os patch.
  • Fox44
    #20
    A coop elmegy,de vannak hibák.
  • Fox44
    #19
    Ez minden, csak nem utód! Takedown Red Sabre Raven Shield
  • Kaslerka #18
    Pont az a baj, hogy olyan csapat csinálta aki ért is hozzá valamelyest.
    Allen benne volt még az eredeti ghost reconba csapatba is. Amúgy amíg nem lesz működöképes addig raven shield esténként. :)
  • bakvarnyu
    #17
    Ezt valami olyasmi kis cég csinálhatta mint amelyik az Iron Front 1944-et is,nagy tervekkel nekibuzdulva de aztán beletörik a bicskájuk.
    Ehelyett inkább tolom tovább a Vegas-t coop-ba ha már Raven Shield szerverek nincsennek.
  • Fox44
    #16
    Engem az is zavar, hogy folyamatosan nyomni kell a jobb egérgombot.
  • Fpocok
    #15
  • Kaslerka #14
    Nem, hogy nem lett jó, hanem 1000 hiba van benne ami hatalmas patchre szorul. Csak pár példa (eredeti verzió):
    1, Single playerben is kiírja, hogy megszakadt a kapcsolat...
    2, Szervereket nem találsz, ha találsz is, akkor is azt írja ki, hogy nincs benn senki. (Holott van)
    3, Coop miatt vettük meg a haverokkal, de természetesen hiába csinálunk szervert, nem látszik...
    4, A halott emberkéből "kilógnak" néha a textúrák...
    5, Hiába van Join IP, nem csatlakozik sehova. (Egyenlőre csak dísz)
    6, Hiába állítod be a Loadout-ot, nem menti el ha nincs kedve...
    ...és még sorolhatnám... Raven Shield remake akart ez lenni nagyon, de 1000 sebből vérzik. Remélem hamarosan megjelenik valami 1gigás patch és akkor játszani is lehet majd vele. Addig ez egy fizetős beta program. Kár érte. Nagyon vártam.
  • bakvarnyu
    #13
    Nem lett jó sajnos.Finoman szólva.
  • kirpill75
    #12
  • Kaslerka #11
    Estétől indul a terroristavadászat. :)
  • mester1987
    #10
    Ez inkább olyan, mint a R6: Lockdown.
  • Fox44
    #9
    Takedown: Red Sabre teaser trailer - PC
  • Fox44
    #8
    Hybrid Games Gameplay Fan Trailer
  • Fox44
    #7
    Most hallom először, hogy lesz ilyen game.:) A gameplay-eket nézve szerintem is a Tom Clacy's Rainbow Six 3 Raven Shield-ra hajaz, ami nem rossz.:)
    Takedown: Red Sabre Facility Map First-Look Takedown: Red Sabre Bullet Penetration Demonstration Serellan's TAKEDOWN - Team's Weapons Familiarization Video
  • Kaslerka #6
    Szerintem tiszta raven shield, szebb grafikával. Az animáció lehetne jobb is, de jó lesz ez talán.

    gameplay
  • RED BULL F
    #5
    Már elő lehet rendelni Steam-en. Szeptember 20.-án jelenik meg.
  • Kaslerka #4
    Az mindegy, hogy milyen lesz konzolon. PC-n legyen egy Raven Shield 2 szerű. :)
  • Fpocok
    #3
    Az egyik platform fps, másik tps? Meg jön konzolra is? Hát így nem lesz az eredeti r6 meg swat utódja :D
  • precise
    #2
    "First Person view is planned on PC, with PS3 going Third Person. Xbox 360 view is to be determined based on feedback from the 360 community."

    Konzolra is jön, így csökken az esélye egy valóban méltó utódnak. Az összes komolyabb PC-s game akkor lett fos amikor multiplatform lett.
  • Kaslerka #1
    Idén megjelenő taktikai lövölde, ami a leírás alapján az eredeti Rainbow Six és a SWAT utódja szeretne lenni. Tervezésekkel, életerő csík nélkül stb. Reméljük tényleg kapunk egy méltó utódot.
    alpha screenshot-ok